Wydarzenia Spektakle, koncerty dla dzieci

Piastodzieje - czyli historia dla najmłodszych w teatrze

Teatralia 2015 - Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Teatralnych

Wydarzenia - Spektakle, koncerty dla dzieci

O karpiu, kozie i trąbce, która gasiła pożary

29. kwietnia 2015 r. środa
W środę 29 kwietnia Teatr Żydowski w Warszawie zaprasza na bajkę pt. "O karpiu, kozie i trąbce, która gasiła pożary" dedykowaną całym rodzinom - zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Spektakl wyreżyserowali Adam i Macieja Wojtyszkowie na podstawie bajek I. B. Singera.
Teatr Guliwer - repertuar kwiecień 2015

28. kwietnia 2015 r. wtorek - 30. kwietnia 2015 r. czwartek
Zapraszamy najmłodszych do Teatru Guliwer.
Piastodzieje - czyli historia dla najmłodszych w teatrze

23. maja 2015 r. sobota
Patronat Miasta Dzieci
"Piastodzieje" to cykliczny program teatralny odwołujący się do historii rodu Piastów. Skierowany jest do rodzin z dziećmi w wieku 5-9 lat, które chcą się przekonać, jak ciekawa może być historia. W trakcie sobotnich spotkań teatralnych dzieci (i rodzice) dowiedzą się na przykład: czy Bolesław Krzywousty naprawdę miał krzywe usta, czy Władysław Łokietek był niski a Kazimierz Wielki wysoki, czy książę jest równy królowi, czy kobiety były tylko ozdobą dworów?
Teatralia 2015

Teatralia 2015 - Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Teatralnych

27. maja 2015 r. środa
Patronat Miasta Dzieci
Bielański Ośrodek Kultury po raz osiemnasty organizuje Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Teatralnych, od 2008 roku pod nazwą "Teatralia". Patronat Honorowy nad Przeglądem "Teatralia 2015" objęli: Burmistrz Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy Tomasz Mencina oraz warszawskie teatry: Teatr Powszechny, Teatr Współczesny, Teatr Polski, Teatr Lalka i Teatr Guliwer. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w piątek 3 kwietnia 2015 r.!

Nie przegap - Spektakle, koncerty dla dzieci

Rodzinne Poranki Operowe

Rodzinne Poranki Operowe - repertuar

26. kwietnia 2015 r. niedziela - 17. maja 2015 r. niedziela
Warszawska Opera Kameralna zaprasza na niedzielne poranki operowe. Niedzielne poranki operowe dla najmłodszych są propozycją rodzinnego spędzania wolnego czasu przy muzyce operowej. Przygotowane zostały specjalnie dla odbiorców w wieku 3-8 lat.
Czerwony Kapturek

1. maja 2015 r. piątek - 24. maja 2015 r. niedziela
Kto nie zna opowieści o małej dziewczynce, która wędrując przez las do chorej babci, spotyka na swojej drodze groźnego wilka... Klasyczna bajka w całkowicie nowej wersji , opowiedziana lekko , barwnie i z humorem . Jak Czerwony Kapturek poradzi sobie z wilkiem? Czy straszny wilk musi być zły ??? Na te pytania znajdziecie odpowiedź w spektaklu Teatru dla dzieci Bajlandia...

malyinzynier_art_270415_waw
zoosfari_wyd_270415_waw
ADIDAS LK Trainer Ortholite różowe adidasy
Granatowe adidasy z diodami na rzepy.
cena: 149 zł
Designerski samochód w stylu retro oczaruje każdego, kto go zobaczy.
Samochód Silver Legend wprawi Twoje dziecko w autentyczny zachwyt!
Specjalistyczny samochód na pedały firmy Baghera to w istocie w pełni wyposażona wciągarka, która zachwyci wszystkich małych majsterkowiczów.
Dzieci - tak jak dorośli - uwielbiają zabawy samochodami! Bez względu na to, czy w grę wchodzi zwykła przejażdżka, czy wyścig samochodowy - emocje zawsze są ogromne!
Superlekkie, różowe buciki ze skóry naturalnej.
cena: 227 zł 269,9 zł

kwiecień

swiss cheap replica watches: rolex replica watches replica watches replica watches replica watches uk rolex replica fake watches rolex replica replica watches replica watches replica watches Hublot replica replica watches replica watches