Wydarzenia Spektakle, koncerty dla dzieci

VIII Letni Festiwal Nowego Miasta

25. lipca 2015 r. sobota
Patronat Miasta Dzieci
Kwartet DesOrient 3/7, Weronika Grozdew-Kołacińska, Justyna Stępień, Rafał Grozdew, Sabionetta Quartet i Karolina Paczyńska na rozpoczęcie VIII Letniego Festiwalu Nowego Miasta.
Teatrzyki kukiełkowe u Jabłkowskich

26. lipca 2015 r. niedziela
Serdecznie zapraszamy na darmowe przedstawienia kukiełkowe dla dzieci. W programie sześć kukiełkowych przedstawień teatralnych, opartych na klasycznych bajkach i baśniach, których forma sceniczna dostosowana jest do wieku kilkuletnich widzów.
KARAWANA  Wędrujący Festiwal Sztuki i Animacji

8. sierpnia 2015 r. sobota - 9. sierpnia 2015 r. niedziela
KARAWANA – WĘDRUJĄCY FESTIWAL SZTUKI I ANIMACJI Kowala, Skaryszew (Radom), Iłów, Rybno (Sochaczew), Karniewo, Czerwonka (Maków Maz.), Białobrzegi, Sucha (Radom) wstęp wolny Wędrujący festiwal sztuki Karawana planuje odwiedzić 8 miejscowości województwa mazowieckiego, w których realizowany będzie program artystyczny. To projekt umożliwiający mieszkańcom województwa mazowieckiego aktywne uczestniczenie w nowych, otwartych formach życia kulturalnego.
Konferencja Edukacji Demokratycznej

Drabinki są solidnie i estetycznie wykonane, mają żywe kolory oraz dodatkowe sprzęty - kółka gimnastyczne, lina itd.
Miś o karmelowym,długim futerku, na szyi ma bandankę a na głowie nosi czapkę z daszkiem.
VII LFNM 2 2015

lipiec

Buy Best replica watches online here: rolex replica rolex replica rolex replica cheap replica watches best replica watches cheap rolex replcia watches