egmont_swieta_940x90
powrót
Wydarzenia Spektakle, koncerty dla dzieci
POLECAMY

Fasolki szukają Świętego Mikołaja

Piastodzieje - czyli historia dla najmłodszych w teatrze

Wydarzenia - Spektakle, koncerty dla dzieci

Teatr bez barier, także dla niewidomych

Teatr bez barier, także dla niewidomych

28. listopada 2015 r. sobota
Już 28 listopada 2015 roku o godzinie 14.30 w Teatrze Syrena w Warszawie odbędzie się nietypowa premiera spektaklu z audiodeskrypcją, na który zaproszone zostały dzieci i młodzież z wadami wzroku. Obecnie trwają rozmowy Fundacji TVNET z dyrekcją teatru, dogrywające szczegóły tego przedstawienia.
Gawędziarze nad Wisłą

Gawędziarze nad Wisłą

28. listopada 2015 r. sobota
Gawędziarze nad Wisłą - questing to weekendowy program adresowany do warszawskich rodzin, wspierający aktywny i twórczy sposób spędzania wolnego czasu nad Wisłą. Chcemy bawić się z Państwem nad Wisłą animując i integrując miłośników historii, tropicieli przygód, zdobywców wiedzy i poszukiwaczy skarbów, bo Wisła jest pełna tajemnic gawęd, legend i podań, o których warto opowiedzieć i warto je znać.
Hops oto Drops

Spektakle dla dzieci w Forcie Sokolnickiego

28. listopada 2015 r. sobota - 29. listopada 2015 r. niedziela
W listopadzie zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci na spektakle w reż. Anny Seniuk "Hops oto Drops" oraz "Podróż z Pchłą Szachrajką", musical w reż. Romy Gąsiorowskiej pt. "Dorotka”.
Wesołe Laboratorium Profesora Albercika

Wesołe Laboratorium Profesora Albercika

29. listopada 2015 r. niedziela
Teatr Innowacyjnej Edukacji "Wesołe Laboratorium Profesora Albercika" spektakl dla dzieci od 3 lat wyst.: Przemek Owczarek O spektaklu: Przedstawienie Teatru Innowacyjnej Edukacji to 45 minut emocjonującej zabawy z nauką dla dzieci w wieku od 3 lat.
XVII Festiwal Garderoba Białołęki

XVII Festiwal Garderoba Białołęki

27. listopada 2015 r. piątek - 29. listopada 2015 r. niedziela
Zbliża się kolejna edycja Festiwalu Teatrów Niezależnych „Garderoba Białołęki”. W programie oprócz spektakli konkursowych znalazł się monodram Jana Peszka oraz koncert grupy Chłopcy Kontra Basia. Start 27 listopada.
Idziemy na niedźwiedzia

Idziemy na niedźwiedzia

29. listopada 2015 r. niedziela
Serdecznie zapraszamy na komediowy spektakl improwizowany dla dzieci inspirowany książką "Idziemy na niedźwiedzi", który zagramy dla Państwa wspólnie z chórem Gre Badanie, 29 listopada w Klubie Komediowym, o godzinie 16:00.
Premiera w Teatrze Baj

Przygody kota Filemona - Premiera w Teatrze Baj

29. listopada 2015 r. niedziela - 30. listopada 2015 r. poniedziałek
Spektakl "Przygody kota Filemona" w reżyserii Agaty Kucińskiej na scenie Teatru Baj już od 29 listopada 2015. Zapraszamy każde dziecko, które chce zobaczyć świat oczami Filemona i wspólnie z nim przeżyć ciekawe przygody!
Rodzinne Poranki Operowe

Rodzinne Poranki Operowe

6. grudnia 2015 r. niedziela
Rodzinne Poranki Operowe są cyklem edukacyjnym Warszawskiej Opery Kameralnej adresowanym do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz do ich rodziców. Każde spotkanie opowiada o jakiejś postaci operowej - to bajka opowiedziana przez narratora i ilustrowana muzyką w wykonaniu śpiewaków WOK i zespołu kameralnego. Ważnym elementem jest wspólna zabawa dzieci i rodziców, wspólne doświadczanie muzyki i teatru.
Pogromcy baśni i legend

Pogromcy baśni i legend

6. grudnia 2015 r. niedziela
Interaktywne zajęcia dla dzieci - Zabierz swoje dziecko w świat polskich i światowych legend! W listopadzie i w grudniu odbędą się autorskie warsztaty Bartosza Mazura i Mikołaja Tabako zatytułowane "Pogromcy Baśni i Legend". To cykl widowisk interaktywnych i spotkań warsztatowych przeznaczonych dla dzieci (4-10 lat) i ich rodziców, których tematem są stare podania, historie i legendarne postaci.
Piastodzieje - czyli historia dla najmłodszych w teatrze

Piastodzieje - czyli historia dla najmłodszych w teatrze

19. grudnia 2015 r. sobota
Patronat Miasta Dzieci
"Piastodzieje" to cykliczny program teatralny odwołujący się do historii rodu Piastów. Skierowany jest do rodzin z dziećmi w wieku 5-9 lat, które chcą się przekonać, jak ciekawa może być historia. W trakcie sobotnich spotkań teatralnych dzieci (i rodzice) dowiedzą się na przykład: czy Bolesław Krzywousty naprawdę miał krzywe usta, czy Władysław Łokietek był niski a Kazimierz Wielki wysoki, czy książę jest równy królowi, czy kobiety były tylko ozdobą dworów?

Nie przegap - Spektakle, koncerty dla dzieci

Fasolki szukają Świętego Mikołaja

Fasolki szukają Świętego Mikołaja

30. października 2015 r. piątek - 18. listopada 2015 r. środa
Patronat Miasta Dzieci
Na ich piosenkach wychowały się całe pokolenia, byli ikoną polskiej muzyki dziecięcej, wyznaczali jej kanony, pokazali dorosłym świat widziany oczami dziecka. Zespół istnieje nadal, nadal tworzy wspaniałą muzykę, ale jakby znikł ze świadomości społecznej. Na szczęście co jakiś czas „Fasolki” dają wspaniałe koncerty, na których pokazują wszystkie swoje atuty i talenty.
V Śródmiejski Konkurs Tańca i Piosenki Ludowej Przedszkolaków

V Śródmiejski Konkurs Tańca i Piosenki Ludowej Przedszkolaków

28. października 2015 r. środa - 27. listopada 2015 r. piątek
Data: 26-27 listopada 2015 r. Godzina: 10.00-14.00 Przedszkole nr 17 w Warszawie wraz z Muzeum dla Dzieci mają zaszczyt zaprosić na IV ŚRÓDMIEJSKI KONKURS TAŃCA I PIOSENKI LUDOWEJ PRZEDSZKOLAKÓW. Zapraszamy grupy szkolne, przedszkole i osoby indywidualne do uczestnictwa w widowisku. W ramach konkursu zespoły dziecięce przygotowują i prezentują programy oparte na polskim folklorze: piosenki, tańce i scenki słowno muzyczne.
W każdy czwartek wysyłamy najświeższe wiadomości
o imprezach dla dzieci, pomysłach na zabawy i konkursach
z atrakcyjnymi nagrodami. Wśród czytelników losujemy bezpłatne zaproszenia! Zapisz się - to nic nie kosztuje!
wybierz region: 
wpisz email:
akceptuję politykę prywatności
zobacz, jak wygląda newsletter

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

zapisz się na newsletter