Wydarzenia Spektakle, koncerty dla dzieci

Nikt Nic Nie Wie

Wydarzenia - Spektakle, koncerty dla dzieci

Waszymi przewodniczkami po tej tajemniczej krainie będą trzy bajarki, które, niczym Szeherezada, ocz

Arabskie opowieści

31. stycznia 2015 r. sobota
Teatr Itakzagramy oraz Zespół Pieśni i Baśni zapraszają wszystkich niezależnie od wieku w niezwykłą podróż w czasie i przestrzeni do Krainy tysiąca i jednej baśni. Przed Wami stanie otworem świat sułtanów, wezyrów i prostych rzemieślników, świat dżinnów, mądrych zwierząt, karawan, beduinów, rozbójników oraz nieprzebranych bogactw skrywanych zazdrośnie przez piaski pustyni.
spektakl Teatru PW

O krasnoludkach i sierotce Marysi

30. stycznia 2015 r. piątek - 1. lutego 2015 r. niedziela
Teatr Politechniki Warszawskiej na zaszczyt zaprosić Państwa na spektakle najnowszej produkcji muzycznej opartej na motywach baśni Marii Konopnickiej ”O krasnoludkach i sierotce Marysi”.
Nikt Nic Nie Wie

1. lutego 2015 r. niedziela
Patronat Miasta Dzieci
Serdecznie zapraszamy na improwizowany spektakl dla dzieci pt. "Nikt nic nie wie", który powstanie na oczach widzów, inspirowany różnymi słowami, grami, zabawami. Teatr improwizowany jest teatrem zespołowym i jednorazowym, wydarzającym się tylko w tym właśnie momencie. To teatr tak zaskakujący że aż śmieszny.
Spotkania z Ciekawskim Georgem

1. lutego 2015 r. niedziela
Zapraszamy Wszystkie dzieciaki na cykl spotkań z najsłynniejszą małpką na świecie CIEKAWSKIM GEORGEM!! W tą niedzielę dowiecie się czy Ciekawski George był pierwszą małpką w kosmosie, małych astronautów odznaczymy medalem a najodważniejszych sfotografujemy w rakiecie. Będzie dużo dobrej zabawy! WSTĘP WOLNY
Small Size Days

Small Size Days w Teatrze Małego Widza

30. stycznia 2015 r. piątek - 1. lutego 2015 r. niedziela
Sztuka nie jest kwestią wieku, lecz ciekawości. Teatr Małego Widza zaprasza na: SMALL SIZE DAYS – PRZESTRZEŃ I CZAS DLA NAJMŁODSZYCH Termin: 30-31 STYCZEŃ – 01 LUTY 2015 SMALL SIZE DAYS to światowe święto najmłodszych dzieci, ich rodzin i opiekunów oraz twórców, które ukazuje sztukę, jako istotny element życia już od chwili narodzin.
Bajkowa Niedziela w CK Piaseczno

Koncerty i spektakle w CK Piaseczno

2. lutego 2015 r. poniedziałek
Bajkowa Niedziela Godz. 14.30 i 16.00 Zapraszamy do sali widowiskowej DOMU KULTURY W PIASECZNIE, ul. Kościuszki 49, 05-500 Piaseczno. Dorośli i dzieci cena biletu 10 zł Bilety do nabycia w dniu imprezy od godz. 14:00 w kasie Centrum Kultury Przedsprzedaż biletów w kasach Centrum Kultury.
spektakl muzyczny dla dzieci

Piękna i Bestia - spektakl muzyczny dla dzieci

11. lutego 2015 r. środa
Teatr Żydowski w Warszawie zaprasza na spektakl muzyczny dla dzieci pt. "Piękna i Bestia" w reżyserii Leny Szurmiej. Przedstawienie wystawiane jest w języku polskim. "Piękna i Bestia" po raz pierwszy spisana została przez Gabrielle-Suzane Barbot de Villeneuve w XVIII w. Wersja bardziej  uproszczona i bardziej znana do dziś, napisana została przez Jean-Marie Leprince de Beaumont, także w XVIII w.
Piastodzieje - czyli historia dla najmłodszych w teatrze

28. lutego 2015 r. sobota
"Piastodzieje" to cykliczny program teatralny odwołujący się do historii rodu Piastów. Skierowany jest do rodzin z dziećmi w wieku 5-9 lat, które chcą się przekonać, jak ciekawa może być historia. W trakcie sobotnich spotkań teatralnych dzieci (i rodzice) dowiedzą się na przykład: czy Bolesław Krzywousty naprawdę miał krzywe usta, czy Władysław Łokietek był niski a Kazimierz Wielki wysoki, czy książę jest równy królowi, czy kobiety były tylko ozdobą dworów?

Nie przegap - Spektakle, koncerty dla dzieci

Po spektaklu 10, 11 lutego zapraszamy na warsztaty Tajemnice Teatru, podczas których grupy mogą

Lokomotywa i warsztaty w Teatrze Powszechny,

28. stycznia 2015 r. środa - 11. lutego 2015 r. środa
Teatr Powszechny w Warszawie zaprasza na spektakl "Lokomotywa" w reż. Piotra Cieplaka i udział w teatralnej zabawie. Jaką tajemnicę kryje w sobie teatr? Tysiące pokoi, osiemset zakrętów, tuzin rekwizytów i miliony ludzi. Do tego nie wszystko widać gołym okiem. Czasem trzeba się schylić albo podejrzeć. Przejdźmy wspólnie ten labirynt pełen niespodzianek! Macie ochotę? Zapraszamy!
Rodzinne Poranki Operowe

Rodzinne Poranki Operowe - repertuar

25. stycznia 2015 r. niedziela - 17. maja 2015 r. niedziela
Warszawska Opera Kameralna zaprasza na niedzielne poranki operowe. Niedzielne poranki operowe dla najmłodszych są propozycją rodzinnego spędzania wolnego czasu przy muzyce operowej. Przygotowane zostały specjalnie dla odbiorców w wieku 3-8 lat.

Darmowy e-book dla Ciebie
Oferujemy masy, które nigdy się nie znudzą. Sprawdź!

styczeń

swiss cheap replica watchesreplica watches replica watches uk rolex replica watches replica watches replica watches replica watches uk