Wydarzenia Spektakle, koncerty dla dzieci

Piastodzieje - czyli historia dla najmłodszych w teatrze

Wydarzenia - Spektakle, koncerty dla dzieci

Kozia chałupka

Kozia chałupka - teatrzyk raz, dwa, trzy

5. września 2015 r. sobota
Spektakl dla całych rodzin. TERMIN: 05.09.2015, godzina 11.00 - 12.00 MIEJSCE: Fundacja Sto Pociech, ul. Freta 20/24a Warszawa KOSZTY UDZIAŁU: bilet dla jednej osoby (dziecka, dorosłego): 15,00 zł
Ważne sprawy

5. września 2015 r. sobota - 6. września 2015 r. niedziela
Fundacja Sztuka Ciała zaprasza serdecznie na cykl spektakli plenerowych pt.:"Ważne sprawy" oraz krótkich warsztatów pantomimy na terenie warszawskich parków. 45 minutowe przedstawienie teatru ruchu opowiada historię rodzeństwa, które zostaje samo w domu. Dzieci przeżywają rozmaite przygody- niby codzienne zdarzenia urastają do rangi wielkich przeżyć.
O mądrościach i głupotach zwierzątek

6. września 2015 r. niedziela
Baśnie z muzyką na żywo - 6 września godz. 13:00 Baśnie o zwierzętach znamy i lubimy wszyscy. Każdy z nas dobrze wie, że lis to chytrusek, zając jest tchórzliwy, sowa mądra, a wilka trzeba się bać. Od zwierząt można się też wiele nauczyć, bo niezależnie od szerokości geograficznej, baśnie o zwierzęcych bohaterach pokazują ludzkie wady i zalety, a także sposoby na wydostanie się z tarapatów.
Cykl koncertów dla rodzin

Dzika Klasyka - Cykl koncertów dla rodzin

16. września 2015 r. środa
Patronat Miasta Dzieci
16.09.2015 18:30| Mała DZiKa Klasyka: Borodin / Kozłow, czyli Jeżyk, Niedźwiedź i kwartet smyczkowy Niezwykły koncert dla dzieci i dorosłych, połączony z premierą polskiego tłumaczenia bajki „Jeżyk i Niedźwiedź".
Piastodzieje - czyli historia dla najmłodszych w teatrze

19. września 2015 r. sobota
Patronat Miasta Dzieci
"Piastodzieje" to cykliczny program teatralny odwołujący się do historii rodu Piastów. Skierowany jest do rodzin z dziećmi w wieku 5-9 lat, które chcą się przekonać, jak ciekawa może być historia. W trakcie sobotnich spotkań teatralnych dzieci (i rodzice) dowiedzą się na przykład: czy Bolesław Krzywousty naprawdę miał krzywe usta, czy Władysław Łokietek był niski a Kazimierz Wielki wysoki, czy książę jest równy królowi, czy kobiety były tylko ozdobą dworów?

Nie przegap - Spektakle, koncerty dla dzieci

Festiwal Światła w Łazienkach Królewskich

30. sierpnia 2015 r. niedziela - 30. września 2015 r. środa
Tradycyjna muzyka chińska, w tym koncerty "Instrumentów osobliwych wyspy szczęśliwe" oraz "Medytacje fletowe na Wschodzie i Zachodzie", a także jubileuszowy, autorski spektakl "Z mroku" Leszka Mądzika to najważniejsze atrakcje Festiwalu Światła w Łazienkach Królewskich.
Kurs angielskiego dla dzieci