Wydarzenia - Spektakle, koncerty dla dzieci

Kraina tysiąca i jednej baśni - opowieści z muzyką na żywo!

19. grudnia 2014 r. piątek
Fundacja "Szafa Kultury" zaprasza wszystkich niezależnie od wieku w niezwykłą podróż w czasie i przestrzeni do Krainy tysiąca i jednej baśni. Przed Wami stanie otworem świat sułtanów, wezyrów i prostych rzemieślników, świat dżinnów, mądrych zwierząt, karawan, beduinów, rozbójników oraz nieprzebranych bogactw skrywanych zazdrośnie przez piaski pustyni.
Poranki dla dzieci z muzyką jazzową na żywo

20. grudnia 2014 r. sobota
Kino Muranów Fundacja Jazz Jamboree i Fundacja Muranów zapraszają dzieci z rodzinami na niezwykłe spotkania z muzyką i filmem. Repertuar każdego poranka stanowią znane i lubiane filmy animowane dla najmłodszych. Natomiast znani i popularni muzycy jazzowi są autorami tła muzycznego wykonywanego równolegle z wyświetlanym filmem.
Królewna Śnieżka ON ICE

Królewna Śnieżka on ice

20. grudnia 2014 r. sobota
Po wielkim zeszłorocznym sukcesie przedstawienia Peter Pan ON ICE, Wild Rose UK Production powraca do Polski z nowym znakomitym show – Królewna Śnieżka ON ICE! Wspaniała scenografia, artystyczna choreografia, podniebne, zapierające dech w piersiach ewolucje w wykonaniu prawdziwych mistrzów łyżwiarstwa figurowego, kostiumy oraz rekwizyty olśniewające czystym pięknem i elegancją.
Piękna i Bestia ON ICE

Piękna i Bestia on ice

21. grudnia 2014 r. niedziela
Światowej sławy widowisko na lodzie Piękna i Bestia ON ICE powraca do Polski! Już w grudniu będziemy mogli zobaczyć tę genialną adaptację ponadczasowej opowieści o wielkim uczuciu, które potrafi złamać nawet największe zaklęcie. Jeżeli Twoje dziecko nie poznało jeszcze wzruszającej bajki o pięknej dziewczynie i przemienionym w bestię księciu - nadarza się ku temu niepowtarzalna okazja!
Spektakl dla dzieci Szewczyk Dratewka

21. grudnia 2014 r. niedziela
Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego i Teatrzyk LALEK (rodzinny teatrzyk kukiełkowy) zapraszają wszystkie dzieci na muzyczny spektakl "Szewczyk Dratewka".
Rodzinne Poranki Operowe

28. grudnia 2014 r. niedziela
Warszawska Opera Kameralna zaprasza na RODZINNE PORANKI OPEROWE. Niedzielne poranki operowe dla najmłodszych są propozycją rodzinnego spędzania wolnego czasu przy muzyce operowej. Przygotowane zostały specjalnie dla odbiorców w wieku 3-8 lat. Spotkanie prowadzi Pan Libretto - narrator, w którego postać wciela się znany aktor Andrzej Ferenc.

Nie przegap - Spektakle, koncerty dla dzieci

Superman nie jest żydem

1. grudnia 2014 r. poniedziałek - 20. grudnia 2014 r. sobota
Cykl rodzinnych warsztatów teatralnych z Anną Smolar Cykl dwunastu rodzinnych warsztatów teatralnych dla dzieci w wieku 6-9 lat i ich opiekunów. Punktem wyjścia zajęć będzie głośny francuski komiks Superman nie jest żydem autorstwa Emilie Boudet i Jimmy’ego Bemon. Komiks opowiada o Benjaminie - chłopcu, który z dnia na dzień uświadamia sobie, że różni się od swoich kolegów. Ojciec Benjamina jest żydem, a matka katoliczką.

Darmowy e-book dla Ciebie
Oferujemy pomysłowe artykuły, które pozwolą stworzyć piękne dzieła.
Rabat 10% od 26.11 do 6.12 - Zapraszamy do skorzystania z rabatu na zabawki drewniane z kuponem 10Drewno

grudzień