Wydarzenia Spektakle dla dzieci

Wydarzenia - Spektakle dla dzieci

Gafy Czarownicy Fafy

21. października 2014 r. wtorek
PREMIERA: 20 września, kolejne spektakle: 9, 21, 23, 25 października GAFY CZAROWNICY FAFY to wesoła, dynamiczna i pełna zawadiackich zwrotów akcji bajka. Bohaterami są dwaj chłopcy: KUBUŚ – rezolutny, dzielny, prawdziwy przyjaciel, który zwalcza wszelkie zło, i ANCYMON – urwis jakich mało i straszliwy śpioch. Łączy ich przyjaźń. Na ich drodze pojawia się CZAROWNICA, która płata figle naszym bohaterom.
Leśne Śmieciuchy - bajka edukacyjna dla dzieci

23. października 2014 r. czwartek
23 października 2014 r. o godzinie 10:45 do Przedszkola 4 Słonie na Ursynowie zawita Grupa Teatralna Echo. Tym razem dzieci obejrzą przedstawienie pt. Leśne Śmieciuchy.
Artystyczna Sobota z Mamą i Tatą

25. października 2014 r. sobota
Artystyczna Sobota to cykliczne spotkania dla dzieci z rodzicami podzielone na dwa bloki: warsztaty plastyczne oraz prezentacja teatralna, muzyczna. Tematyczne warsztaty plastyczne prowadzone są przez instruktorów plastyków, podczas których dzieci wspólnie z rodzicami wykonują różne artykuły, gadżety plastyczne związane z tematem warsztatów.
Bajkotworek i bajek pełen worek

25. października 2014 r. sobota
Teatr Improwizacji Afront zaprasza na innowacyjny spektakl dla dzieci: "Bajkotworek i bajek pełen worek" Czy wiecie, skąd się biorą bajki? Kto podrzuca ciekawe pomysły na ich tworzenie? To mały skrzat o imieniu Bajkotworek. Zna wszystkie bajki na świecie, te, które już istnieją, a także te, które jeszcze nikomu nie przyszły do głowy, bo wszystkie pochodzą z jego przepastnego worka bez dna.
Fintikluszki - Folkowe Okruszki

25. października 2014 r. sobota
Finti... Co? Jak? Jakie trudne słowo! FINTIKLUSZKI to w języku mieszkańców krainy Dawno Dawno Temu po prostu drobiazgi. Zabawne, błyskotliwe, wzruszające, zapomniane przypowiastki, obyczaje, wspomnienia, wierszyki i przyśpiewki, zebrane w Wędrownym Kramie z Opowieściami.
Teatr Maskarada - październikowe spektakle

26. października 2014 r. niedziela
Teatr Maskarada zaprasza w październiku - 26.10.2014 " Chmurka i Bratek " - premiera godz. 12.30
Bajkowe Poranki wracają do Pijalni Czekolady E.Wedel

26. października 2014 r. niedziela
Tej jesieni, w każdą niedzielę o 10:30, aktorzy z Teatru Dramatycznego im. A. Węgierki w Białymstoku czytać będą maluchom i ich rodzicom najpiękniejsze i najbardziej wartościowe baśnie i opowieści. W październiku dzieci poznają przygody Detektywa Pozytywki, bohatera książki „Wielka Księga Detektywa Pozytywki” autorstwa Grzegorza Kasdepke.
Helloween dla ambitnych, czyli dzień otwarty w Centrum Praga

31. października 2014 r. piątek
Patronat Miasta Dzieci
Zanim ruszycie na Helloweenowe swawole - odwiedźcie Centrum Praga - nową siedzibę Studium aktoRstudio! W ostatnim dniu października szeroko otworzymy przed Wami nasze bramy i zaprosimy na masę całkowicie bezpłatnych atrakcji dla wszystkich - dorosłych i dzieci, studentów i biznesmenów... Z naszej kadry obecni będą Kuba Pałys i Roma Gąsiorowska, która nie tylko poprowadzi warsztaty aktorskie, ale też wystawi musical dla dzieci w swojej reżyserii! Zapraszamy!

Nie przegap - Spektakle dla dzieci

Pinokio

Pinokio w Nowym Teatrze

30. września 2014 r. wtorek - 19. października 2014 r. niedziela
Patronat Miasta Dzieci
Spektakl w reżyserii Anny Smolar na podstawie tekstu „Pinokio”  Joëla Pommerata, adaptacji klasycznej baśni Carla Collodiego, w tłumaczeniu Maryny Ochab.
Bajkowa Niedziela

27. września 2014 r. sobota - 26. października 2014 r. niedziela
Godz. 14.30 i 16.00 Autorski Teatr Młodego Widza "Toruńskie pierniki" Wstęp: 10 PLN
Teatr Małego Widza - repertuar październik 2014

11. października 2014 r. sobota - 26. października 2014 r. niedziela
Teatr Małego Widza zaprasza na październikowe spektakle! W repertuarze najnowszy spektakl "WARZYWA SĄ Z KOSMOSU" oraz "CZTERY PORY ROKU", ale również premiera najnowszego koncertu dla dzieci w wieku 1-5 lat "SENTY-MENTY filmowy pamiętnik dźwiękowy".
Teatr Guliwer - październik

1. października 2014 r. środa - 31. października 2014 r. piątek
Zapraszamy najmłodszych na spektakle w Teatrze Guliwer.

Proste Życie w 21 dni
Oferujemy produkty wspomagające rozwój dziecka. Zapraszamy!
Deska sedesowa wolnoopadająca przyjazna dla dzieci
Długopisy, ołówki i inne przybory, które sprawią, że nauka stanie się przyjemnością.

październik