Wydarzenia - Spektakle dla dzieci

Gafy Czarownicy Fafy

20. września 2014 r. sobota
PREMIERA: 20 września, kolejne spektakle: 9, 21, 23, 25 października GAFY CZAROWNICY FAFY to wesoła, dynamiczna i pełna zawadiackich zwrotów akcji bajka. Bohaterami są dwaj chłopcy: KUBUŚ – rezolutny, dzielny, prawdziwy przyjaciel, który zwalcza wszelkie zło, i ANCYMON – urwis jakich mało i straszliwy śpioch. Łączy ich przyjaźń. Na ich drodze pojawia się CZAROWNICA, która płata figle naszym bohaterom.
Królowa Śniegu

Królowa Śniegu - premiera w Teatrze Polskim

20. września 2014 r. sobota
Premiera: 20.09.2014, Scena Kameralna W ramach cyklu TEATR POLSKI DZIECIOM. "Królowa Śniegu" to opowieść o miłości, przyjaźni i dorastaniu do odpowiedzialności, ale też o rozpoznawaniu dobra i zła w świecie, w którym coraz trudniej być dzieckiem.
Nikt nic nie wie

20. września 2014 r. sobota
W imieniu Klubu Komediowego serdecznie zapraszam na improwizowane spektakle, skierowane do dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej, choć doskonale bawią się na nich również dzieci w wieku przedszkolnym.
Letnie Spotkania z Teatrem TO w Plażowej

21. września 2014 r. niedziela
Koniec wakacji to nie koniec lata! Cykl Letnich Spotkań z Teatrem TO w Plażowej nadal trwa. Otworzyły go warsztaty warsztaty plastyczno-teatralne i z początkiem września ich bohaterowie powracają. Tym razem Rolka i Kapsel pójdą do szkoły.
Ruchomy Teatr XXI wieku dla dzieci

20. września 2014 r. sobota - 21. września 2014 r. niedziela
Lekcja historii w Ruchomym Teatrze XXI wieku 200 lalek, w tym 50 ruchomych, 24 sceny na trzech walcach, 45 minut - w tych liczbach zamknięty jest wyjątkowy spektakl opowiadający o opiece Opatrzności Bożej nad Polską i każdym z nas. Od czerwca w Świątyni Opatrzności Bożej można zobaczyć Ruchomy Teatr XXI wieku dla dzieci, jedyny tego rodzaju teatr w Europie. Stworzony z myślą o młodych odbiorcach w oryginalny sposób opowiada o historii Polski i roli Opatrzności Bożej w życiu każdego z nas.
Opowiadania nie tylko dla dzieci

Opowiadania nie tylko dla dzieci w Teatrze Żydowskim

21. września 2014 r. niedziela
Teatr Żydowski zaprasza dzieci z rodzicami na spektakl familijny pt. "Opowiadania nie tylko dla dzieci" w reżyserii Pawła Paszty. Kolejne spektakle w niedziele 21 września i 12 października o 12.00. Minimalna scenografia, dwójka aktorów i wiolonczela w połączeniu z tekstem Singera potrafią rozbudzić nawet najbardziej ospałą wyobraźnię.
Superman nie jest żydem

27. września 2014 r. sobota
Cykl rodzinnych warsztatów teatralnych z Anną Smolar Cykl dwunastu rodzinnych warsztatów teatralnych dla dzieci w wieku 6-9 lat i ich opiekunów. Punktem wyjścia zajęć będzie głośny francuski komiks Superman nie jest żydem autorstwa Emilie Boudet i Jimmy’ego Boudet. Komiks opowiada o Benjaminie - chłopcu, który z dnia na dzień uświadamia sobie, że różni się od swoich kolegów. Ojciec Benjamina jest żydem, a matka katoliczką.
Zaczarowani

28. września 2014 r. niedziela
Musical dla dzieci "Zaczarowani" w wyk. Teatru Muzycznego TINTILO 28 września (niedziela), godz. 12:00 Dom Kultury Świt, Wysockiego 11 Księżniczka Eliza, dziergając z włókien pokrzyw rycerskie koszule, wybawia z mocy złych czarów swoich braci zaklętych w dzikie łabędzie. Braterska miłość jest w stanie pokonać nawet największe przeciwności losu.
Małe Historie - spektakl dla dzieci

28. września 2014 r. niedziela
otwarty pokaz premierowy 28 września 2014, godz. 11.00; Dom Kultury Śródmieście, scena na ul. Smolnej 9, wstęp wolny) Kto pamięta kwadratowe książeczki serii "Poczytaj mi mamo"?

Nie przegap - Spektakle dla dzieci

Teatr Małego Widza - repertuar wrzesień 2014

1. września 2014 r. poniedziałek - 28. września 2014 r. niedziela
Teatr Małego Widza zaprasza najmłodszych we wrześniu!
Teatr okiem Guliwera

4. września 2014 r. czwartek - 28. września 2014 r. niedziela
Zwykło się mówić, że podróże kształcą. W teatrze, którego patronem jest Guliwer nie może być inaczej. Nasza Edukacja Teatralna to pełne dowcipu i atrakcji, lekcje prowadzone przez aktorów. - Co roku w naszym teatrze tysiące dzieci bierze udział w Edukacji Teatralnej. Na początku kiedy rozpoczynamy naukę, wiedzą o teatrze niewiele. Potem, krok po kroku uczą się jak zachować się w teatrze i powoli stają się świadomymi widzami
Teatr Guliwer - repertuar

9. września 2014 r. wtorek - 28. września 2014 r. niedziela
Teatr Guliwer zaprasza najmłodszych widzów wraz z rodzinami na spektakle w nowym sezonie.
Podróż z Pchłą Szachrajką

15. września 2014 r. poniedziałek - 5. października 2014 r. niedziela
Rodzinny Poranek Teatralny "Podróż z Pchłą Szachrajką' 5 października, godz. 12:00 Dom Kultury Świt, Wysockiego 11 Zapraszamy najmłodszych na przedstawienie "Podróż z Pchłą Szachrajką". Anna Seniuk, reżyser sztuki, w zabawny i barwny sposób połączyła wiersze Juliana Tuwima i Jana Brzechwy w ciekawą historię.
Opowieści z Doliny Róż - muzyka i tańce bułgarskie

19. września 2014 r. piątek - 12. października 2014 r. niedziela
W Bułgarii, na półwyspie Bałkańskim, między Starą Płaniną a Średnią Gorą rozciąga się Dolina Róż. Tam o poranku ludzie zbierają płatki kwiatów, bo wtedy najpiękniej pachną. Potem tłoczą z nich szlachetny różany olejek. Kto wie, może ten niezwykły zapach róż sprawia, że tamtejsi mieszkańcy tak pięknie tańczą do żwawej rytmicznej muzyki?

Proste Życie w 21 dni
W naszej ofercie znajdą Państwo zabawki, które łączą zabawę z nauką. Polecamy!
Deska sedesowa wolnoopadająca przyjazna dla dzieci
Oferujemy produkty stymulujące zmysł dotyku i nie tylko. Sprawdź!
Banner_miastodzieci_mWJ_300X100_2014-1

wrzesień