Wydarzenia - Spektakle dla dzieci

Wanna Archimedesa - premiera

7. września 2014 r. niedziela
W fantastyczny świat odkryć i wynalazków wprowadza swoich uczniów Profesor Rozumny, który nie waha się zanurkować w wannie, aby poznać głębiej prawo Archimedesa i stwierdzić, że ciało zanurzone w wannie może przepłynąć przez ocean na pokładzie słynnej Santa Marii, aby razem z Krzysztofem Kolumbem odkryć Amerykę i dowiedzieć się wreszcie, kto wymyślił koło. Szykuje się zabawna lekcja, w jakiej każdy chciałby wziąć udział.
Teatr Lalka rozdaje zaproszenia

7. września 2014 r. niedziela
W ramach akcji "Warszawa jest trendy" Teatr Lalka w niedzielę wystawi "Tygryski" i "Czerwonego Kapturka". Od 1 września w siedzibie Teatru można odbierać darmowe zaproszenia na oba niedzielne spektakle.
Dwie Godziny dla Rodziny

14. września 2014 r. niedziela
BOK serdecznie zaprasza dzieci i rodziców na pierwsze w nowym sezonie "Dwie Godziny dla Rodziny", które odbędą się 14 września (niedziela). Będziecie mogli ponownie spotkać się z Teatrem Złoty Dukat, który przedstawi spektakl "Chatka chałupeńka".
Warzywa są z kosmosu - premiera na urodziny

16. września 2014 r. wtorek
W niedzielę 14 września Teatr Małego Widza będziemy świętować trzecie urodziny teatru i z tej okazji czeka najmłodszych widzów wyjątkowo smakowity kąsek – premiera spektaklu „Warzywa są z kosmosu”, w którym główne role zagrają soczyste, smaczne, piękne i zdrowe – świeże WARZYWA we własnej osobie!
Elementarz - premiera w Nowym Teatrze

18. września 2014 r. czwartek
Spektakl ELEMENTARZ wprowadza najmłodszych widzów w fascynujący świat mowy i pisma, oswaja  z literami i słowami, które służą  jako drogowskazy. Towarzyszą bohaterom w podróży prowadzącej z pokoju Ali i jej psa Asa przez las, ciemną noc do olbrzymiego miasta, a w końcu nawet w kosmos. Bo każde dziecko, jeśli tylko mu pozwolimy marzyć, może stać się kosmonautą i latać aż do gwiazd.

Nie przegap - Spektakle dla dzieci

Teatr Małego Widza - repertuar wrzesień 2014

1. września 2014 r. poniedziałek - 28. września 2014 r. niedziela
Teatr Małego Widza zaprasza najmłodszych we wrześniu!

Proste Życie w 21 dni
kingkross_280814_300x250
Oferujemy produkty stymulujące zmysł dotyku i nie tylko. Sprawdź!
Internetowe warsztaty dla zestresowanych Mam
W naszej ofercie znajdą Państwo zabawki, które łączą zabawę z nauką. Polecamy!

wrzesień