Wydarzenia Spektakle dla dzieci

Helloween dla ambitnych, czyli dzień otwarty w Centrum Praga

31. października 2014 r. piątek
Patronat Miasta Dzieci
Zanim ruszycie na Helloweenowe swawole - odwiedźcie Centrum Praga - nową siedzibę Studium aktoRstudio! W ostatnim dniu października szeroko otworzymy przed Wami nasze bramy i zaprosimy na masę całkowicie bezpłatnych atrakcji dla wszystkich - dorosłych i dzieci, studentów i biznesmenów... Z naszej kadry obecni będą Kuba Pałys i Roma Gąsiorowska, która nie tylko poprowadzi warsztaty aktorskie, ale też wystawi musical dla dzieci w swojej reżyserii! Zapraszamy!
Gęś, Śmierć i Tulipan

31. października 2014 r. piątek - 2. listopada 2014 r. niedziela
31 października (piątek) 2014 r. o godz. 17.00 2 listopada (niedziela ) 2014 r. o godz. 17.00 Pewnego dnia Gęś spotyka Śmierć. Nie… Pewnego dnia Gęś zauważa Śmierć, która przecież towarzyszyła jej od zawsze, od dnia narodzin. Jak teraz zmieni się jej świat? Czy życie ze Śmiercią u boku aż tak bardzo będzie różniło się od dotychczasowego?
rodzinne poranki artystyczno-filmowe

Praha dzieciom - rodzinne poranki artystyczno-filmowe

2. listopada 2014 r. niedziela
Patronat Miasta Dzieci
W każdy niedzielny poranek zapraszamy naszych najmłodszych widzów wraz z rodzicami do Kina Praha na projekcje najnowszych bajek oraz moc atrakcji podczas fascynujących warsztatów w ramach cyklu „PRAHA DZIECIOM - rodzinne poranki artystyczno-filmowe”.
SENTY-MENTY filmowy pamiętnik dźwiękowy

Sentymentalny Koncert w Teatrze Małego Widza

9. listopada 2014 r. niedziela
Patronat Miasta Dzieci
W niedzielę 19 października 2014 w Teatrze Małego Widza cofniemy na chwilę czas i uruchomimy niezwykły filmowo-bajkowy kalejdoskop. Koncert „SENTY-MENTY” dedykujemy szczególnie tym, którzy pragną zarazić swoje dzieci miłością do kultowych piosenek, które my sami nuciliśmy kiedy byliśmy mali.

Nie przegap - Spektakle dla dzieci

Teatr Guliwer - październik

1. października 2014 r. środa - 31. października 2014 r. piątek
Zapraszamy najmłodszych na spektakle w Teatrze Guliwer.
Disney On Ice: Magiczny Świat Lodu

27. października 2014 r. poniedziałek - 13. listopada 2014 r. czwartek
Przygotujcie się na wizytę w świecie czarów, pełnym najbardziej magicznych momentów z całego królestwa baśni - Disney on Ice: Magiczy Świat Lodu. Ta magiczna mieszanka iście królewskiej zabawy wkrótce odwiedzi Kraków, Łódź, Gdańsk i Warszawę!
Filharmonia Narodowa

Filharmonia Narodowa e CK Kulturalni w Piasecznie

1. listopada 2014 r. sobota - 21. listopada 2014 r. piątek
Przedstawienie operowe w kostiumach. Sopran, dwa głosy tenorowe, baryton, aktor, fortepian . Nowy sezon na naszej scenie operowej upłynie pod znakiem muzyki czeskiej. Dzieci i młodzież zaprosimy do obejrzenia i wysłuchania muzycznej komedii Bedricha Smetany , uznanego za twórcę opery narodowej.
Podróż do dzieciństwa - recenzja koncertu Senty-menty

Podróż do dzieciństwa - recenzja koncertu "Senty-menty"

27. października 2014 r. poniedziałek - 23. listopada 2014 r. niedziela
Patronat Miasta Dzieci
"Senty-menty" - koncert w Teatrze Młodego Widza to nostalgiczna podróż do własnego dzieciństwa rodziców. Dla dzieci – odkrywanie świata zupełnie innego niż Pokemony, Winxy i Teletubisie. Wyruszając w nią razem - wszyscy dobrze się bawili. Muzyka z polskich bajek i seriali ("Ballada o Tolku Bananie", motywy z Reksia, Bolka i Lolka, Siedmiu życzeń, Piątku z Pankracym i inne) bardzo dobrze kojarzyła się rodzicom.
Podróżniczek - Hiszpania

3. listopada 2014 r. poniedziałek - 30. listopada 2014 r. niedziela
Bielański Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza 30.11.2014 na imprezę z cyklu "Podróżniczek- Hiszpania". W programie teatrzyk dla dzieci "Don Kichot" w wykonaniu Teatru Wariacja oraz zabawy plastyczne. Przygody rycerza DON KICHOTA - To bajka o ostatnim rycerzu i jego wiernym służącym, którzy wędrując po Hiszpanii i poszukując przygód spotykają na swojej drodze różne przeszkody.
Les Ballets de Pologne: Dziadek do Orzechów

28. października 2014 r. wtorek - 18. grudnia 2014 r. czwartek
Patronat Miasta Dzieci
16-18 grudnia 2014, Teatr Żydowski w Warszawie (Pl. Grzybowski 12/14) Zespół Baletowy ‘Les Ballets de Pologne’ zaprasza na grudniowe spektakle ‘Dziadka do Orzechów’ z muzyką Piotra Czajkowskiego. Tancerze przeniosą nas w bajkowy świat Krainy Słodyczy wprowadzając w nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Spektakl to niezwykła baletowa podróż, prawdopodobnie najbardziej znana na świecie i to nie tylko przez znawców baletu.

Proste Życie w 21 dni
naferie_wyd_300x50_221014
Oferujemy produkty wspomagające rozwój dziecka. Zapraszamy!
Długopisy, ołówki i inne przybory, które sprawią, że nauka stanie się przyjemnością.

październik