Wydarzenia Spektakle dla dzieci

Wydarzenia - Spektakle dla dzieci

Gafy Czarownicy Fafy

25. października 2014 r. sobota
PREMIERA: 20 września, kolejny spektakl: 25 października GAFY CZAROWNICY FAFY to wesoła, dynamiczna i pełna zawadiackich zwrotów akcji bajka. Bohaterami są dwaj chłopcy: KUBUŚ – rezolutny, dzielny, prawdziwy przyjaciel, który zwalcza wszelkie zło, i ANCYMON – urwis jakich mało i straszliwy śpioch. Łączy ich przyjaźń. Na ich drodze pojawia się CZAROWNICA, która płata figle naszym bohaterom.
Artystyczna Sobota z Mamą i Tatą

25. października 2014 r. sobota
Artystyczna Sobota to cykliczne spotkania dla dzieci z rodzicami podzielone na dwa bloki: warsztaty plastyczne oraz prezentacja teatralna, muzyczna. Tematyczne warsztaty plastyczne prowadzone są przez instruktorów plastyków, podczas których dzieci wspólnie z rodzicami wykonują różne artykuły, gadżety plastyczne związane z tematem warsztatów.
Bajkotworek i bajek pełen worek

25. października 2014 r. sobota
Teatr Improwizacji Afront zaprasza na innowacyjny spektakl dla dzieci: "Bajkotworek i bajek pełen worek" Czy wiecie, skąd się biorą bajki? Kto podrzuca ciekawe pomysły na ich tworzenie? To mały skrzat o imieniu Bajkotworek. Zna wszystkie bajki na świecie, te, które już istnieją, a także te, które jeszcze nikomu nie przyszły do głowy, bo wszystkie pochodzą z jego przepastnego worka bez dna.
Fintikluszki - Folkowe Okruszki

25. października 2014 r. sobota
Finti... Co? Jak? Jakie trudne słowo! FINTIKLUSZKI to w języku mieszkańców krainy Dawno Dawno Temu po prostu drobiazgi. Zabawne, błyskotliwe, wzruszające, zapomniane przypowiastki, obyczaje, wspomnienia, wierszyki i przyśpiewki, zebrane w Wędrownym Kramie z Opowieściami.
Nikt nic nie wie?

Patronat Miasta Dzieci
I nie dowie się aż do soboty, do godziny 16, kiedy zagramy spektakl improwizowany dla dzieci - który powstanie na oczach widzów, inspirowany różnymi słowami, grami, zabawami. Dzieci zobaczą cykl scen, w których momentami będą mogły brać udział, nadawać im bieg, grać wspólnie z improwizatorami w gry, proponować własne pomysły na sceny.
Teatr Maskarada - październikowe spektakle

26. października 2014 r. niedziela
Teatr Maskarada zaprasza w październiku - 26.10.2014 " Chmurka i Bratek " - premiera godz. 12.30
Bajkowe Poranki wracają do Pijalni Czekolady E.Wedel

26. października 2014 r. niedziela
Tej jesieni, w każdą niedzielę o 10:30, aktorzy z Teatru Dramatycznego im. A. Węgierki w Białymstoku czytać będą maluchom i ich rodzicom najpiękniejsze i najbardziej wartościowe baśnie i opowieści. W październiku dzieci poznają przygody Detektywa Pozytywki, bohatera książki „Wielka Księga Detektywa Pozytywki” autorstwa Grzegorza Kasdepke.
Jaś i Małgosia - spektakl dla dzieci

26. października 2014 r. niedziela
Zapewne większość z Was zna baśń braci Grimm o ”Jasiu i Małgosi”. Opowieść o dzieciach, które zbierały jagody i zabłądziły w mrocznym lesie. Napotkały tam chatkę z lukrowanych pierników i słodkich marcepanów, w której mieszkała czarownica. Zła wiedźma uwięziła Jasia w klatce, a Małgosia musiała jej usługiwać i wykonywać najcięższe domowe prace.Jednak dzięki sprytowi Jasia i odwadze Małgosi, dzieci pokonały czarownicę, a potem szczęśliwie odnalazły drogę do rodzinnego domu.
Zaczarowane wycinanki

25. października 2014 r. sobota - 26. października 2014 r. niedziela
25 i 26 października 2014 r. o godz. 11.00 Kolorowa rybka zamiast spełnić trzy życzenia daje pewnemu chłopcu niezwykłe nożyczki. Może za ich pomocą wyciąć z papieru wszystko, o czym zamarzy, a natychmiast stanie się to rzeczywistością. Czy zaczarowane wycinanki przyniosą mu szczęście? Może się okazać, że kiedy ma się już wszystko, jest potwornie nudno, a proste zabawy z rodzicami stają się wartością najcenniejszą.
Czarodziejski koncert życzeń w Przedszkolu 4 Słonie

"Czarodziejski koncert życzeń" w Przedszkolu 4 Słonie

28. października 2014 r. wtorek
28 października 2014 r. o godzinie 11:15 do Przedszkola 4 Słonie na Warszawskim Ursynowie zawita teatr Jaś. Dzieci obejrzą wyjątkową bajkę o miłości i zrozumieniu przyrody pt. "Czarodziejski koncert życzeń".
Helloween dla ambitnych, czyli dzień otwarty w Centrum Praga

31. października 2014 r. piątek
Patronat Miasta Dzieci
Zanim ruszycie na Helloweenowe swawole - odwiedźcie Centrum Praga - nową siedzibę Studium aktoRstudio! W ostatnim dniu października szeroko otworzymy przed Wami nasze bramy i zaprosimy na masę całkowicie bezpłatnych atrakcji dla wszystkich - dorosłych i dzieci, studentów i biznesmenów... Z naszej kadry obecni będą Kuba Pałys i Roma Gąsiorowska, która nie tylko poprowadzi warsztaty aktorskie, ale też wystawi musical dla dzieci w swojej reżyserii! Zapraszamy!

Nie przegap - Spektakle dla dzieci

Bajkowa Niedziela

27. września 2014 r. sobota - 26. października 2014 r. niedziela
Godz. 14.30 i 16.00 Autorski Teatr Młodego Widza "Toruńskie pierniki" Wstęp: 10 PLN
Teatr Małego Widza - repertuar październik 2014

11. października 2014 r. sobota - 26. października 2014 r. niedziela
Teatr Małego Widza zaprasza na październikowe spektakle! W repertuarze najnowszy spektakl "WARZYWA SĄ Z KOSMOSU" oraz "CZTERY PORY ROKU", ale również premiera najnowszego koncertu dla dzieci w wieku 1-5 lat "SENTY-MENTY filmowy pamiętnik dźwiękowy".
Teatr Guliwer - październik

1. października 2014 r. środa - 31. października 2014 r. piątek
Zapraszamy najmłodszych na spektakle w Teatrze Guliwer.

Proste Życie w 21 dni
naferie_wyd_300x50_221014
Ciepłe ubranka w okazyjnych cenach. Nie przegap!
Ciepłe i kolorowe, teraz w wyprzedażowych cenach!
Ciepłe kurtki i kombinezony teraz w super cenach!

październik