Wydarzenia Spektakle dla dzieci

Wydarzenia - Spektakle dla dzieci

Zielone TEATRANKI na Jazdowie

31. sierpnia 2014 r. niedziela
Zielone TEATRANKI na Jazdowie | w każdą niedzielę wakacji o godzinie 12:00 TEATR NATURALNY. NATURA TEATRALNA Co można zrobić w teatrze z ziemi, kamieni, warzyw, owoców i trawy w otoczeniu drzew? Gdzie rozgrywa się teatr w naturze? Jak tworzyć ekoteatr w miejskich warunkach? Co wynika z połączenia teatru, dziecka i natury? Uruchamiamy teatrankowe wakacyjne laboratorium!
Wakacje z bajkami

Wakacje z bajkami - Jak to w rodzinie

31. sierpnia 2014 r. niedziela
Zabawnym nieporozumieniom między członkami kurzej rodziny przyjrzą się najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Piaseczno, którzy w najbliższą niedzielę zasiądą przed letnią sceną teatralną. Podczas ostatniego już spektaklu z cyklu "Wakacje z bajkami" maluchy dowiedzą się, jak postępować, aby mimo różnic charakteru łagodzić spory i stanowić kochającą się rodzinę. Wstęp wolny!
Teatr Małego Widza

31. sierpnia 2014 r. niedziela
Teatr Małego Widza zaprasza na letnie spektakle.
Festiwal Singera na pożegnanie wakacji

31. sierpnia 2014 r. niedziela
W ostatni dzień wakacji Teatr Żydowski zaprasza w ramach Festiwalu Singera na bajkę dla... dorosłych i dzieci od lat 7. Spektakl nosi tytuł "O karpiu, kozie i trąbce, która gasiła pożary", stworzony został na podstawie bajek Singera, a wyreżyserowali go rodzinnie Adam i Maciej Wojtyszkowie – ojciec i syn, którzy dedykują go całym rodzinom. Każdy, kto zjawi się na pikniku "Dziecięca Warszawa Singera" 24 sierpnia, otrzyma voucher zniżkowy na bilet na to przedstawienie.
Pinokio w Nowym Teatrze

29. sierpnia 2014 r. piątek - 31. sierpnia 2014 r. niedziela
Patronat Miasta Dzieci
Nowy Teatr ma dla Was niespodziankę w sam raz na zakończenie wakacji - spektakl Pinokio w reżyserii Anny Smolar. Autor sztuki, Joël Pommerat traktuje dzieci tak samo poważnie jak dorosłych. Wywołuje śmiech naznaczony melancholią i w ten sposób stawia ważne pytania. Jego "Pinokio" to nowe wcielenie dobrze znanego bohatera dziecięcej wyobraźni. Dla każdego pierwszaka, jego rodziców i przyjaciół bilety w promocyjnej cenie! Miasto Dzieci ma dla Czytelników 2 podwójne zaproszenia na ostatnie wakacyjne spektakle.
O karpiu, kozie i trąbce, która gasiła pożary. Spektakl

Wanna Archimedesa - premiera

7. września 2014 r. niedziela
W fantastyczny świat odkryć i wynalazków wprowadza swoich uczniów Profesor Rozumny, który nie waha się zanurkować w wannie, aby poznać głębiej prawo Archimedesa i stwierdzić, że ciało zanurzone w wannie może przepłynąć przez ocean na pokładzie słynnej Santa Marii, aby razem z Krzysztofem Kolumbem odkryć Amerykę i dowiedzieć się wreszcie, kto wymyślił koło. Szykuje się zabawna lekcja, w jakiej każdy chciałby wziąć udział.
Dwie Godziny dla Rodziny

14. września 2014 r. niedziela
BOK serdecznie zaprasza dzieci i rodziców na pierwsze w nowym sezonie "Dwie Godziny dla Rodziny", które odbędą się 14 września (niedziela). Będziecie mogli ponownie spotkać się z Teatrem Złoty Dukat, który przedstawi spektakl "Chatka chałupeńka".
Elementarz - premiera w Nowym Teatrze

18. września 2014 r. czwartek
Spektakl ELEMENTARZ wprowadza najmłodszych widzów w fascynujący świat mowy i pisma, oswaja  z literami i słowami, które służą  jako drogowskazy. Towarzyszą bohaterom w podróży prowadzącej z pokoju Ali i jej psa Asa przez las, ciemną noc do olbrzymiego miasta, a w końcu nawet w kosmos. Bo każde dziecko, jeśli tylko mu pozwolimy marzyć, może stać się kosmonautą i latać aż do gwiazd.

Nie przegap - Spektakle dla dzieci

ArtPark 2014 - strefa artystyczna

7. sierpnia 2014 r. czwartek - 31. sierpnia 2014 r. niedziela
Wydarzenie kulturalne "ArtPark – strefa artystyczna" to cykl codziennych spotkań publiczności z kulturą i sztuką w parku znajdującym się w centrum miasta, w pobliżu placu Trzech Krzyży (Park im. Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego).
Teatr Małego Widza - repertuar wrzesień 2014

1. września 2014 r. poniedziałek - 28. września 2014 r. niedziela
Teatr Małego Widza zaprasza najmłodszych we wrześniu!

Proste Życie w 21 dni
Oferujemy produkty stymulujące zmysł dotyku i nie tylko. Sprawdź!
Internetowe warsztaty dla zestresowanych Mam

sierpień