alma_belka_040216

Wydarzenia

Moje dziecko w grupie rówieśniczej - spotkanie z psychologiem

Moje dziecko w grupie rówieśniczej - spotkanie z psychologiem

30. marca 2009 r. poniedziałek
Baby City organizuje cykl poniedziałkowych spotkań z psychologiem. Warsztaty rozpoczynają się o godzinie 17.00 i trwają 60 minut. Moje dziecko w grupie rówieśniczej, role grupowe, jak wspierać dziecko w grupie rówieśników, jak uczyć dziecko dzielenia się z innymi, nawiązywania przyjaźni - 30 marca. Każde zajęcia odbywają się w sali Baby City. Podczas zajęć możemy zaopiekować się Państwa maluszkiem.
Klub Małego Leonarda

Klub Małego Leonarda

30. marca 2009 r. poniedziałek
Z radością informujemy, że 30 marca (najbliższy poniedziałek) ruszają zajęcia "Klub Małego Leonarda" adresowane do dzieci w wieku 2-4 latka. Zajęcia będą odbywały się w poniedziałki i środy w godzinach 10.30 - 13.30. Udział malucha w "Klubie Małego Leonarda" jest doskonałą formą rozwijania nowych umiejętności, samodzielnej, ukierunkowanej przez opiekuna pracy, okazją do kontaktu z rówieśnikami i przygotowaniem do pójścia do przedszkola oraz nauką wyrażania własnych emocji.
Rodzice rodzicom - otwarta grupa wsparcia dla rodziców

Rodzice rodzicom - otwarta grupa wsparcia dla rodziców

31. marca 2009 r. wtorek
Rodzice rodzicom - otwarta grupa wsparcia dla rodziców dzieci w wieku od 0 do 3. roku życia. Jeśli jesteś rodzicem małego dziecka (0-3 lata) i czujesz, że potrzebujesz wsparcia, pomocy w codziennych trudnościach związanych z wychowywaniem dziecka, relacjami w Twojej rodzinie lub osobistymi przeżyciami, zapraszamy Cię na grupę: "Rodzice rodzicom". Możesz w dowolnym momencie trwania grupy dołączyć do niej, bądź zrezygnować, gdyż ma ona formułę otwartą.
Zwierzęta w sztuce

Zwierzęta w sztuce

31. marca 2009 r. wtorek
W cyklu "Zabawy ze sztuką". Co wtorek o godz. 16 kluboksięgarnia Badet zaprasza na zajęcia z nowego cyklu, dla dzieci od lat 6 lubiących rysować i malować. Wprowadzimy podczas nich w świat współczesnej sztuki, będziemy rozwijać zainteresowania i zdolności młodych artystów. Na cotygodniowych zajęciach poznawać będziemy najciekawsze prądy w sztuce i techniki sztuk wizualnych. Będziemy tworzyć prace w różnych, nie tylko konwencjonalnych technikach.
Spotkania Klubu Mam - zmiana terminu

Spotkania Klubu Mam - zmiana terminu

31. marca 2009 r. wtorek
Szanowne Mamy! Drodzy Rodzice! W związku z uruchomieniem zajęć w ramach Klubu Małego Leonarda (poniedziałki, środy) proponujemy dla wygody i dzieci, i mam przenieść spotkania Klubu Mam na wtorki. A zatem najbliższe spotkanie odbędzie się we wtorek, 31 marca o godz. 10.30. Podczas najbliższego spotkania porozmawiamy o domowym artyście. Jak twórczo spędzać czas z dzieckiem? Co kryje symbolika obrazków dziecięcych? Jak wspomagać manualny rozwój dziecka?
Dziecięca Scena Muzyczna

Dziecięca Scena Muzyczna - W krainie kołyszących rytmów

31. marca 2009 r. wtorek
Około stu lat temu, w zaniedbanych portowych uliczkach Nowego Orleanu zaczęła rozbrzmiewać nowa, nieznana wcześniej muzyka. Narodziła się z połączenia protestanckich hymnów, marszowych motywów muzyki niemieckiej, francuskich melodii tanecznych oraz afrykańskich i karaibskich rytmów. Te różnorodną mieszankę połączyli w całość czarnoskórzy muzykanci, którzy na co dzień pracowali w dokach Nowego Orleanu. W taki oto niepozorny sposób powstała muzyka, która przez kilka następnych dziesięcioleci stałą się w Ameryce i Europie najpopularniejszym rodzajem muzyki rozrywkowej.
Konkurs Wyprowadź Reprezentację Polski

Wyprowadź Reprezentację Polski - konkurs

1. kwietnia 2009 r. środa
Patronat Miasta Dzieci
Już 1 kwietnia piłkarską Reprezentację Polski podczas meczu Polska-San Marino wyprowadzi drużyna PSP im. Armii Krajowej w Gielniowie. To niezwykłe wyróżnienie jest nagrodą za udział w konkursie towarzyszącemu rejestracji do Orange Cup XIV Turnieju im. Marka Wielgusa. Konkurs "Wyprowadź Reprezentację Polski" skierowany był do drużyn zgłaszających się do rozgrywek Orange Cup czternastej edycji Turnieju im. Marka Wielgusa.
Popołudnie w Muzeum - palmy wielkanocne

Popołudnie w Muzeum - palmy wielkanocne

1. kwietnia 2009 r. środa
Państwowe Muzeum Etnograficzne zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Popołudnie w Muzeum - palmy wielkanocne". Warsztaty odbywać się będą w pracowni edukacyjnej. Bilety 10 zł i 5 zł.
Gdzie idziemy? Jest tam kto?

Gdzie idziemy? Jest tam kto?

2. kwietnia 2009 r. czwartek
2.04 o godz. 11 zapraszamy maluchy 2-4 lata na zajęcia na motywach książek Anny-Clarya Tidholm, wydanych przez Zakamarki. Zobaczymy, co kryje się za kolorowymi drzwiami i dokąd prowadzi kręta droga. Urządzimy swój pokój i namalujemy wiosenne pejzaże.
Śpiąca Królewna

Śpiąca Królewna

1. kwietnia 2009 r. środa - 2. kwietnia 2009 r. czwartek
OBSADA: Piotr Paweł Bajor, Aleksandra Ford, Jędrzej Kupczyński, Agata Sutkowska, Mateusz Maciej Tracz, Wiola Wysocka, Milena Załęska, Dominika Zaporska, Małgorzata Zawadzka, Paweł Ziemiński.
Calineczka

Calineczka

1. kwietnia 2009 r. środa - 2. kwietnia 2009 r. czwartek
Jedna z najpiękniejszych opowieści dla najmłodszych autorstwa J.Ch. Andersena w iście baśniowy sposób ożywa na scenie teatralnej. Historia dziewczynki, narodzonej z kwiatu, która najpierw porwana do krainy żab, odbywa jeszcze kilka niezwykłych przygód, by na końcu powrócić pod czułą opiekę matki. Ten niezwykle kolorowy, okraszony cudowną muzyką i wpadającymi w ucho piosenkami spektakl nie tylko rozbudzi wyobraźnię maluchów, ale i wzruszy wspomnieniami dzieciństwa dorosłą część widowni.
Czytanie na dywanie w Fundacji Sto Pociech

Czytanie na dywanie w Fundacji Sto Pociech

2. kwietnia 2009 r. czwartek
W czwartek 2 kwietnia o 11.00 w siedzibie Fundacji przy ul. Freta 20/24a w Warszawie maluchy będą miały okazję spotkać się z bohaterami pięknej, autorskiej książki Marii Ekier "Kocur mruży ślepia złote". Ilustracje będą wyświetlane na dużym ekranie, a krótki, rymowany tekst będzie głośno czytany. Książka jest bardzo malarska, świat barw z pewnością zachwyci najmłodszych czytelników i ich rodziców.
Poczytajki

Poczytajki

2. kwietnia 2009 r. czwartek
Księgarnia 5 zaprasza na kolejne "poczytajki. Tym razem w czwartek 02.04.2009, O godzinie 17.00 przeczytamy książkę o Beniaminie, który ma chorą Mamę (temat w sam raz na wielkanocne rozmyślania). W trakcie spotkania zastanowimy się wspólnie, jak czują się osoby chore i jak nawet małe dzieci mogą im pomóc. Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci wraz z Rodzicami.
Wielkanocna pisanka - konkurs dla dzieci

Wielkanocna pisanka - konkurs dla dzieci

3. kwietnia 2009 r. piątek
Konkurs przeznaczony jest dla dzieci 3,4-letnich i dzieci 5,6-letnich. Cele konkursu: Pobudzenie inwencji twórczej i fantazji; Integracja dzieci przez sztukę; Promowanie twórczości dziecięcej; Propagowanie folkloru i tradycji związanymi ze Świętami Wielkanocnymi. Zgłoszenia do 3 kwietnia!
Warsztat Wielkanocny

Warsztat Wielkanocny

3. kwietnia 2009 r. piątek
Zapraszamy na zajęcia, podczas których nie zabraknie klejenia, łączenia, dłubania, wiązania, ozdabiania, przyklejania, malowania i przede wszystkim dobrej zabawy. W ciągu 90 minut postaramy się samodzielnie wykonać świąteczne ozdoby, a także dowiedzieć się czegoś więcej o Wielkanocnych Zwyczajach. Zajęcia zostały przygotowane z myślą o dzieciach w wieku od 3 lat.
Świąteczne Ozdoby - warsztat  plastyczny

Świąteczne Ozdoby - warsztat plastyczny

3. kwietnia 2009 r. piątek
Dzieci będą ozdabiać wydmuszki i robić prostą palemkę z bazii i kolorowej krepiny. Zajęcia wprowadzają w klimat Świąt Wielkiej Nocy, rozwijają sprawność manualnę dziecka.
Odrabianie lekcji - jak pomóc dziecku i sobie

Odrabianie lekcji - jak pomóc dziecku i sobie

4. kwietnia 2009 r. sobota
Odrabianie lekcji - jak pomóc dziecku i sobie, by praca domowa nie była początkiem codziennych kłopotów? (warsztat dla rodziców). Mały uczeń na początku edukacji szkolnej nie poradzi sobie z odrabianiem lekcji bez pomocy. Dla rodziców wymyślanie kolejnych sposobów na bezbolesne odrabianie lekcji nie jest łatwym zadaniem. W dodatku dbanie o motywację, dyscyplinę i wydajną pracę dzieci z każdą klasą staje się trudniejsze. Jednym ze sposobów na zachęcenie dzieci do nauki, jest ustalony system pracy.
Pożegnanie z pieluchą - warsztat dla rodziców

Pożegnanie z pieluchą - warsztat dla rodziców

4. kwietnia 2009 r. sobota
Drodzy Rodzice! Z uwagi na to, iż wiosna jest dobrym momentem na rozpoczęcie nauki samodzielnego korzystania z nocnika, zapraszamy Was na warsztat, na którym przedstawimy skuteczne sposoby na przeprowadzenie treningu Waszych dzieci. Pokażemy jak zaplanować i zrealizować pożegnanie z pieluchą, podpowiemy kiedy jest najlepszy moment na naukę i po czym poznać że to już. Powiemy jak motywować dziecko, aby zwiększyć szanse powodzenia. Wyjaśnimy czym jest moczenie dzienne i nocne, oraz kiedy powinno to stanowić powód do niepokoju.
Sobota po Królewsku - zwyczaje wielkanocne

Sobota po Królewsku - zwyczaje wielkanocne

4. kwietnia 2009 r. sobota
Kolejne spotkanie z cyklu: Sobota po królewsku - "Wielkanoc u Króla". Podczas spotkania będziemy poznawać zwyczaje Wielkanocne w czasach Stanisława Augusta Poniatowskiego. Zajęcia dla dzieci w wieku 7-10 lat.
Wielkanocne Tarapaty

Wielkanocne Tarapaty

4. kwietnia 2009 r. sobota
W kwietniu Edukado zamieni się w prawdziwy "teatr na deskach". Dzieci od 3 lat będą mogły wziąć udział w interaktywnych przedstawieniu pt. "Wielkanocne Tarapaty". Tuż przed Wielkanocą zajączkowi ginie cała wystawa pisanek. Na pomoc Maurycemu w odszukaniu zguby podążają detektywi. W trakcie poszukiwań spotykają nie tylko Pucheroka, ale i inne ciekawe postacie. Przedsprzedaż biletów już uruchomiona- ostatnie miejsca do zarezerwowania!
Czy cytryna ma pH - Mali Odkrywcy

Czy cytryna ma pH - Mali Odkrywcy

4. kwietnia 2009 r. sobota
Czy cytryna ma pH - co to są kwasy i zasady; co rozpuszcza się w wodzie, a co nie - zrobimy mnóstwo doświadczeń z kwaskiem cytrynowym, sodą, octem (to o kwasach i zasadach) oraz maką, solą, olejem i kilkoma innymi ciekawymi substancjami (aby porozmawiać o rozpuszczalności i co zniej wynika).
Pisankowo w Domu Nauki i Sztuki

Pisankowo w Domu Nauki i Sztuki

4. kwietnia 2009 r. sobota
Pisankowo - przedświąteczne, familijne spotkanie etnograficzne. W programie: ZABAWA W MAGICZNE JAJO - niezwykła zabawa dla wszystkich, nawiązująca do tradycji świąt; FAMILIJNE WARSZTATY - oklejanki i naklejanki wielkanocne; POKAZ SLAJDÓW NA TEMAT TRADYCJI WIELKANOWCNYCH. Wstęp wolny.
Warsztaty wykonywania pisanek i palm wielkanocnych

Warsztaty wykonywania pisanek i palm wielkanocnych

4. kwietnia 2009 r. sobota
Poprowadzą je znane twórczynie ludowe z różnych regionów Polski. Gertruda Kleman (Śląsk opolski) pokaże jak zrobić "kroszonkę" - czyli jajko zdobione technika rytowniczą, Zofia Pacan z opoczyńskiego zaprezentuje technikę woskową a Helena Miazek z łowickiego oklejanie wydmuszek drobnymi wycinankami. Julianna Puławska (Kurpie Białe) nauczy jak oklejać wydmuszki "duszą" z sitowia i włóczką. Wicie palmy kurpiowskiej zaprezentuje Wiesława Bogdańska.
Fitness w domu

Fitness w domu

3. kwietnia 2009 r. piątek - 4. kwietnia 2009 r. sobota
Już z trzymiesięcznym malcem, gdy tylko zacznie sztywno trzymać główkę, możesz zacząć ćwiczyć swoje mięśnie.
Pisanki, kraszanki i inne wielkanocne niespodzianki

Pisanki, kraszanki i inne wielkanocne niespodzianki

4. kwietnia 2009 r. sobota
Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu RAN DW, czyli Rodzinna Animacja Naprawdę Dla Wszystkich. Zapraszamy dzieci, rodziców i dziadków. Wspólnie będziemy cieszyć się sztuką w wielu jej przejawach. Mamy szansę bawić się, tworzyć, poznawać. W programie m.in.: ozdabianie pisanek różnymi metodami, ludowe zwyczaje - palma wielkanocna, warsztat plastyczny, rodzinne, integracyjne zabawy ruchowe. Nasze spotkania wyróżniają się pośród innych tym, że nie prowadzimy żadnych konkursów i innego rodzaju rywalizacji, natomiast potrafimy wspólnie bawić się i tworzyć życzliwą, ciepłą atmosferę.
Jarmark Wielkanocny

Jarmark Wielkanocny

4. kwietnia 2009 r. sobota
Zapraszamy Państwa na Jarmark Wielkanocny. Kilkunastu wystawców zaprezentuje swoją twórczość. Będzie można spróbować regionalnych potraw i napojów, a także zakupić wyroby i ozdoby z wikliny, drewna, filcu czy masy solnej. To doskonała okazja na zakupy przedświąteczne. Palemki, zajączki, koszyczki, kurczaczki, a także coś dla ciała pyszne jedzenie i napitki. A dla najmłodszych : własnoręczne lepienie garnków na kole garncarskim.
Tygryski

Tygryski

4. kwietnia 2009 r. sobota
Przedstawienie realizowane w ramach programu "Teatr dla dzieci najnajmłodszych" adresowane jest do widzów nawet poniżej 3-go roku życia. "Tygryski" - sceniczna adaptacja znanego wiersza Joanny Papuzińskiej z cyklu "Poczytaj mi mamo" - to sztuka dostosowana do początkowych etapów rozwoju dziecka. Łączy prostą fabułę z elementami zabawy. Mała Asia ubrana w piżamkę, "całą w tygrysy", nie może zasnąć, bo niesforne, namalowane tygryski ożywają nocą i wyczyniają najdziksze harce. Do akcji wkracza mama, ujarzmia tygryski zamykając je w szafie.
Rodzinne Warsztaty Pisankarskie

Rodzinne Warsztaty Pisankarskie

4. kwietnia 2009 r. sobota
Zapraszamy na rodzinne warsztaty pisankarskie - wspólnie, tradycyjnie opiszemy jaja woskiem. Warsztaty odbywać się będą 04. 04. 2009 o godz. 15.30 w fili Centrum Kultury Wilanów - Powsińskim Klubie Kultury. Proszę przyniesienie minimum 2 jajek ugotowanych na twardo, dla dziecka - rodzice wg uznania :) Jajka powinny mieć jak najjaśniejszą skorupkę (najlepiej białą). Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 7 roku życia oraz ich opiekunów.
Tajemnicze jajko - czyli przygody Czuczudaka

Tajemnicze jajko - czyli przygody Czuczudaka

4. kwietnia 2009 r. sobota
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z opiekunami na kolejną imprezę z cyklu "Dwie godziny dla rodziny", która tym razem odbędzie się w sobotę 4 kwietnia przed Niedzielą Palmową. W pierwszej części będzie można obejrzeć spektakl lalkowy, połączony z żywym planem, zatytułowany "Tajemnicze jajko, czyli przygody Czuczudaka". Po przedstawieniu zaprosimy rodziny do uczestnictwa w przedświątecznej akcji plastycznej, podczas której będziemy się przygotowywać do nadchodzącej Wielkanocy.
Bajkowa Sobota

Bajkowa Sobota

4. kwietnia 2009 r. sobota
Serdecznie zapraszamy dzieci na "Bajkowa Sobota". W programie: czytanie bajki "Franklin i książka z biblioteki", zajęcia plastyczne, gry i zabawy. Wstęp bezpłatny, ilość miejsc ograniczona!
Jak współpracować - Akademia Młodego Odkrywcy

Jak współpracować - Akademia Młodego Odkrywcy

4. kwietnia 2009 r. sobota
Kolejne sobotnie zajęcia w AKADEMII MŁODEGO ODKRYWCY, gdzie rozwijamy w dzieciach pozytywne cechy charakteru. Dzięki zajęciom prowadzonym w naszej AKADEMII dzieci (w dwóch grupach wiekowych 4-6 i 7-9 lat) rozwijają w sobie pozytywne cechy poprzez twórcze myślenie, odgrywanie ról, gry i zabawy, zadania plastyczne, piosenki. Na każdych zajęciach omawiamy inną cechę, np. uprzejmość, odpowiedzialność, szacunek.
Wielkanocne Niespodzianki w Numerach Literach

Wielkanocne Niespodzianki w Numerach Literach

4. kwietnia 2009 r. sobota
Numery zapraszają na wspólne przygotowywania do świąt Wielkiej Nocy. Razem z bohaterami książki "Wielkanoc w Kisielicach Małych" poznamy wielkanocne tradycje. Zamienimy się w zajączki i w tym przebraniu zajmiemy się dekorowaniem wielkanocnych bab. Lukier, kolorowe posypki, suszone owoce i wiele innych łakoci wykorzystamy do stworzenia niezwykłych smakołyków. Na koniec odwiedzimy fabrykę jajek i za pomocą magicznej maszyny zrobimy własne jajka z niespodzianką.
Slajdowisko do kwadratu

Slajdowisko do kwadratu

4. kwietnia 2009 r. sobota
W tym tygodniu zapraszamy na podróżniczy zestaw slajdów. Razem z Jankiem Wędrowniczkiem udamy się na daleka wyrawę. Zobaczymy co robił Guliwer w krainie liliputów i odwiedzimy królestwo sułtana Durai. GODZ. 18:00.
Mali Odkrywcy - Kosmiczne liczby

Mali Odkrywcy - Kosmiczne liczby

4. kwietnia 2009 r. sobota
Kosmiczne liczby - Czyli co to jest rok świetlny i prędkość światła, jak duże są gwiazdy i planety oraz proste obliczenia z kalkulatorami - ile będziesz ważył na Wenus, a ile na Merkurym?
Jajo Wielkanocne w Klubie Funny-Bunny

Jajo Wielkanocne w Klubie Funny-Bunny

4. kwietnia 2009 r. sobota
Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na warsztaty wielkanocne (przyrodniczo-plastyczno-kulturowe) w nowo otwartym Klubie Rozwoju Dziecka Funnu Bunny, w Wilanowie.
Warsztaty świąteczne

Warsztaty świąteczne

4. kwietnia 2009 r. sobota
Studio Twórczego Rozwoju serdecznie zaprasza wszystkie dzieci w wieku 4-7 lat na warsztaty świąteczne. W programie aktywności związane tematycznie ze Świętami Wielkiej Nocy.
Wiosenna ceramika dla całej rodziny

Wiosenna ceramika dla całej rodziny

4. kwietnia 2009 r. sobota
Tym razem wykorzystamy listki, kwiatuszki, gałązki jako bardzo efektowny motyw zdobniczy. Po prostu witaj wiosno:)! Koszt: 25zł, Zapisy.
Warsztaty poświęcone technice decoupage

Warsztaty poświęcone technice decoupage

4. kwietnia 2009 r. sobota
Tym razem "dekupażujemy" wydmuszki gęsie. Warsztaty dla dzieci powyżej 10 roku i dorosłych.
Wielkanocne witrażyki w Księgarni 5

Wielkanocne witrażyki w Księgarni 5

4. kwietnia 2009 r. sobota
4 kwietnia o godzinie 14.00 będziemy robić Wielkanocne witrażyki. Każde dziecko wykona jeden witraż i do wyboru drugi witraży lub kartę świąteczną. Prosimy o zapisy. Warsztaty dla dzieci w wieku 6- 15 lat. Można zabrać Mamę lub Tatę.
Festiwal Bajek, Baśni i Opowieści 2009

Festiwal Bajek, Baśni i Opowieści 2009

3. kwietnia 2009 r. piątek - 4. kwietnia 2009 r. sobota
Muzeum Pałac w Wilanowie i Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści z Konstancina-Jeziorny (dawne Muzeum Opowiadaczy Historii) zapraszają do udziału w Festiwalu Bajek, Baśni i Opowieści 2009.
Nauka rysunku - zajęcia pokazowe

Nauka rysunku - zajęcia pokazowe

4. kwietnia 2009 r. sobota
Zapraszamy dzieci na POKAZOWE ZAJĘCIA Z NAUKI RYSUNKU. RYSUJEMY to cykliczne zajęcia, na których dzieci (5-7 lat i 8-10 lat) uczą się podstaw rysunku i malarstwa. Dzieci poznają różne techniki i style a narysowanie postaci, zwierzęcia czy namalowanie martwej natury przestaje być nieosiągalnym wyzwaniem...
Palmy i pisanki

Palmy i pisanki

4. kwietnia 2009 r. sobota
Zapraszamy dzieci w wieku 4 - 8 lat na warsztaty plastyczne. Święta tuż tuż, dlatego w tym tygodniu będziemy szykować palmy wielkanocne, będziemy robić pisanki i kartki świąteczne.
Pippi Pończoszanka

Pippi Pończoszanka

2. kwietnia 2009 r. czwartek - 4. kwietnia 2009 r. sobota
Słynna bohaterka, nie tylko najmłodszych, Pippi Pończoszanka powraca w najnowszym przedstawieniu w reżyserii Agnieszki Glińskiej. Spektakl jest dla wszystkich kibicujących dziewczynce, która z dowcipem i fantazją obnaża hipokryzję i banał "poważnego" świata dorosłych.
Teatranki - Teatr w pudełku

Teatranki - Teatr w pudełku

5. kwietnia 2009 r. niedziela
Czy teatr zmieści się w pudełku? Jak duże powinno być, żeby pomieściły się w nim całe bajkowe światy? Korzystając z metod animacji kultury i przeróżnych mediów, zachęcimy wszystkich do wspólnego działania i pobudzania wyobraźni. Wskoczymy do niejednego pudełka i razem nauczymy się jak ożywają bajki, przedmioty, wszystko wokoło i my sami. Opowiemy sobie ulubione bajkowe historie i nauczymy się jak robić coś z niczego.
Świąteczne tradycje - warsztaty rodzinne

Świąteczne tradycje - warsztaty rodzinne

5. kwietnia 2009 r. niedziela
Warsztaty rodzinne dla wszystkich! Zapraszamy dzieci, rodziców i dziadków na popołudnie, które wprowadzi nas w nastrój Świąt Wielkiej Nocy. Własnoręcznie można wykonać oryginalne pisanki, świąteczne kartki, kolorowe palemki, zajączki i kurczaki, mazurki i dekoracje na świąteczny stół. Będzie również możliwość poznania techniki decoupache. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!
Chrystus umarł. Chrystus Zmartwychwstał! Misterium dla dzieci

Chrystus umarł. Chrystus Zmartwychwstał! Misterium dla dzieci

5. kwietnia 2009 r. niedziela
Misterium dla dzieci w wykonaniu Teatru Wertep z Łodzi w ramach cyklu Niedzielne Bajeczki. Wstęp wolny.
Bajkowa Niedziela dla maluchów - Pani Wiosna Radosna

Bajkowa Niedziela dla maluchów - Pani Wiosna Radosna

5. kwietnia 2009 r. niedziela
W przedstawieniu tym głównymi postaciami są : Pani Wiosna i Świstak, który występuje we wszystkich częściach cyklu. W widowiskach tych bohaterowie przeżywają zabawne przygody, a dzieci poznają cechy charakterystyczne dla danej pory roku, tj. nazwy miesięcy, pogodę i zmiany, jakie zachodzą w przyrodzie. We wszystkich spektaklach dzieci czynnie uczestniczą w akcji, włączane są do wspólnej zabawy, również do wspólnego śpiewania piosenek, które są ściśle związane z tematem poszczególnych przedstawień cyklu.
Kiermasz Wielkanocny

Kiermasz Wielkanocny

5. kwietnia 2009 r. niedziela
Tradycyjnie już w Niedzielę Palmową na piaseczyńskim rynku rozstawione zostaną stoiska handlowe z pisankami, palmami wielkanocnymi, rękodziełem, wyrobami z wikliny, wypiekami domowymi. Organizowany przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Piasecznie i Muzeum Regionalne w Piasecznie "Kiermasz Wielkanocny" rozpocznie się o godz. 10.00. Podczas kiermaszu prowadzone będą "mini-warsztaty" dla dzieci i młodzieży (nauka robienia palm, pisanek, ozdób wielkanocnych), a dla najmłodszych - konkursy.
Warsztaty tworzenia ekologicznych przedmiotów

Warsztaty tworzenia ekologicznych przedmiotów

5. kwietnia 2009 r. niedziela
Z cyklu "Śniadanie w muzeum" warsztaty tworzenia ekologicznych przedmiotów pt. "Piłka z folii i portfel z kartonu" - poprowadzi psycholog Agnieszka Seget. Zapraszamy na niedzielne spotkania w muzealnej klubo-księgarni Bílý Koní?ek, na których oprócz zjedzenia małego, pysznego "conieco" dzieci poznają opowieści z różnych zakątków świata, nauczą się wykonywania tradycyjnych i edukacyjnych zabawek, a także będą mogły wraz z rodzicami zwiedzić wystawy Państwowego Muzeum Etnograficznego.
Opowieść o dobrym sercu - Poranek Familijny

Opowieść o dobrym sercu - Poranek Familijny

5. kwietnia 2009 r. niedziela
Historia opowiada o samotnym strachu na wróble, pozostawionym na pustym polu, w poczuciu, iż przestał być potrzebny gospodarzowi. Wyśmiewany przez wróbla, postanawia wyruszyć w świat. Wiatr pomaga mu unieść się w górę. Podczas wędrówki Strach spotyka Lisa i razem trafiają na sejmik bociani, skąd młody bocian Kuba, ranny w skrzydło, nie może odlecieć. Aby nie cierpiał z głodu i zimna, prawo bocianów nakazuje skrócić jego męki. Strach prosi, żeby nie robili mu krzywdy i obiecuje, że to on zaopiekuje się Kubą.
Baśnie z Czarnego Lądu

Baśnie z Czarnego Lądu

5. kwietnia 2009 r. niedziela
Zapraszamy dzieci od lat 4 na Tarabajanie. Marta Nogas opowie baśnie z Czarnego Lądu. Po baśniach tworzenie żółwi.
Gry w faktury - warsztat rodzinny

Gry w faktury - warsztat rodzinny

5. kwietnia 2009 r. niedziela
Z cyklu "Zachęta dla dzieci" - "Gry w faktury" warsztat rodzinny towarzyszący wystawie "Interaktywny plac zabaw". Kamień jest zimny, a futro miękkie. Jak trudno pokazać te różne w dotyku powierzchnie, wie dobrze każdy rzeźbiarz. Przekonajmy się i my! W naszych rzeźbiarskich pracach będziemy starali się oddać różne faktury!
Warsztaty malowania pisanek w Badecie

Warsztaty malowania pisanek w Badecie

4. kwietnia 2009 r. sobota - 5. kwietnia 2009 r. niedziela
4.04, w sobotę o godz. 14.30 i 5.04, w niedzielę o godz. 11:00 - warsztaty malowania pisanek w Badecie. Dzieci dowiedzą się, jak obchodzi się Wielkanoc w rodzinie Lotty w dalekiej Szwecji. Porozmawiają o polskich zwyczajach wielkanocnych, zrobią palemki, jajka-naklejanki, stroiki na świąteczny stół, z gałązkami, motylkami-zawieszkami i ozdobnymi jajkami Faberge.
Warsztaty Wielkanocne

Warsztaty Wielkanocne

4. kwietnia 2009 r. sobota - 5. kwietnia 2009 r. niedziela
Podczas Warsztatów będzie okazja do poznania różnorodnych tradycji wielkanocnych z różnych części kraju. Dzieci samodzielnie wykonają świąteczne ozdoby - kolorowe pisanki, zajączki, świąteczne kartki. Aktywności warsztatowe przeprowadzimy także w tygodniu poprzedzającym Święta Wielkanocne.
Kurs Kinezjologii Edukacyjnej

Kurs Kinezjologii Edukacyjnej

4. kwietnia 2009 r. sobota - 5. kwietnia 2009 r. niedziela
Zapraszamy na kurs Kinezjologii Edukacyjnej, cz.1. Jest to nowoczesna metoda oparta o podstawy neurofizjologii, integrująca ciało i umysł, wspomagająca rozwój dzieci, młodzieży i dorosłych. Kinezjologia Edukacyjna przyczynia się do poprawy czynności szkolnych, czytania, pisania, poprawy koncentracji, pamięci, poprawy wzroku, słuchu, koordynacji ciała, wzrostu motywacji i równowagi wewnętrznej. Twórcą metody jest Paul Dennison. Jego motto: "ruch jest drzwiami do uczenia się, otwiera bramy do mechanizmu integracji ciała i umysłu".
Kino Małego Widza: Koń wodny. Legenda głębin

Kino Małego Widza: Koń wodny. Legenda głębin

5. kwietnia 2009 r. niedziela
Wspaniały film dla całej rodziny. Piękna opowieść zrealizowana na podstawie szkockiej legendy o chłopcu, który odnalazł jajo , w którym było uwięzione tajemnicze stworzenie. Chłopiec opiekuje się zwierzęciem w tajemnicy przed mamą. Lewis uważa, że zwierze jest koniem wodnym. Wkrótce stworzenie jest za duże by je ukrywać, więc zostaje wypuszczone do jeziora. Po filmie zapraszamy na warsztaty plastyczne związane z tematyką filmu.
Wielkanocne dania w Klimatach Kulinarnych

Wielkanocne dania w Klimatach Kulinarnych

5. kwietnia 2009 r. niedziela
Wielkanocne dania i wiosenne ogródkowe kompozycje przygotują dzieci w "Klimatach kulinarnych". Faszerowanie jaj, zdobienie wielkanocnych mazurków, sadzenie hiacyntowych kompozycji to atrakcje przewidziane dla dzieci w najbliższą niedzielę w "Klimatach kulinarnych".
W krainie czarodziejskiego fletu

W krainie czarodziejskiego fletu

5. kwietnia 2009 r. niedziela
Kameralna wersja "Czarodziejskiego fletu", według koncepcji opracowanej specjalnie dla dziecięcej widowni przez Ryszarda Karczykowskiego, dyrektora artystycznego Opery Narodowej. Wprowadza najmłodszych widzów w świat baśni, ale też uczy podstawowych zasad gatunku operowego. Opowiada o księciu, który zabłądził do mrocznej krainy Królowej Nocy. Zła władczyni podstępnie naraża młodzieńca na szereg niebezpiecznych prób i przygód. Ale dzielny i prawy książę radzi sobie w najtrudniejszych sytuacjach z pomocą zaczarowanego fletu. Jednej z najpiękniejszych baśni operowych towarzyszy oczywiście genialna muzyka Mozarta.
Warsztaty Afro Dance

Warsztaty Afro Dance

5. kwietnia 2009 r. niedziela
Ośrodek Działań Artystycznych dla Dzieci i Młodzieży DOROŻKARNIA zaprasza na Warsztaty Afro dance. Prowadzenie: Benoit le Gros. Wstęp wolny. Będzie to kolejna okazja aby spotkać się z młodym eksperymentującym tancerzem z Togo i wziąć udział w ekscytujących warsztatach tańca afrykańskiego. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do udziału w trzech grupach warsztatowych - w zależności od stopnia zaawansowania. GRUPA DLA DZIECI I RODZICÓW WYŁĄCZNIE w godz. 11.00-12.00. warsztaty są bezpłatne, obowiązują zapisy.
Spacerem do Młocin

Spacerem do Młocin

5. kwietnia 2009 r. niedziela
W programie: wizyta u rodziny bielańskich bobrów, inspekcja kolektora ściekowego na Młocinach, wizyta na placu budowy Mostu Północnego i rozbiórki Pałacu Bruhla. Bez kaloszy nie wpuszczamy! Poszukamy też śladów przystani młocińskiej i resztek radzieckiego samolotu w kępie. W Burakowie obejrzymy drewniane łodzie rybaków, co sumy z kolektora na stoły warszawskich restauracji wyławiają. Wycieczka jest prosta i krótka. A dla za małych nóżek można ją jeszcze skrócić w połowie przy polanie rekreacyjnej w Lasku Młocińskim.
Rybnicki Festiwal Młodych Talentów

Rybnicki Festiwal Młodych Talentów

30. kwietnia 2009 r. czwartek
W dniach od 29 do 31 maja 2009 r. w Rybniku odbędzie się X Jubileuszowy Rybnicki Festiwal Młodych Talentów im. Ireneusza Jeszka. Ogólnopolski Festiwal konkursowy kierowany do instrumentalistów, wokalistów oraz młodych kompozytorów.
Wioska Bullerbyn - zapisy!

Wioska Bullerbyn - zapisy!

30. kwietnia 2009 r. czwartek
Patronat Miasta Dzieci
Serdecznie zapraszamy do rezerwowania miejsc w tegorocznej edycji projektu Wioska Bullerbyn - aktywni rodzice. Pozostawiamy do Państwa dyspozycji dwa turnusy w terminach 21.06-04.07 oraz 12-25.07.
Konkurs Fundacji Bullerbyn na projekt placu zabaw w Hałasowie

Konkurs Fundacji Bullerbyn na projekt placu zabaw w Hałasowie

30. kwietnia 2009 r. czwartek
Patronat Miasta Dzieci
Zapraszamy małych i dużych do udziału w konkursie na projekt placu zabaw w Hałasowie. Projekty wykonujemy wspólnie całymi rodzinami, dowolną techniką i w dowolnym formacie. Mogą to być rysunki albo malunki, mogą być również trójwymiarowe makiety, witraże, plastelinowe ulepianki, konstrukcje z klocków, mogą tańczyć i śpiewać, i co Wam tylko jeszcze przyjdzie do głowy.

Nie przegap

Z rodziną taniej - Kraków tańszy dla rodzin

Z rodziną taniej - Kraków tańszy dla rodzin

6. grudnia 2008 r. sobota - 30. marca 2009 r. poniedziałek
Zniżkowe pobyty dla dzieci do lat 14, specjalne menu dla najmłodszych, kąciki zabaw, ciekawy program krakowskich muzeów, Parku Wodnego, Wieliczki i innych atrakcji turystycznych to tylko nieliczne propozycje, z których mogą skorzystać rodziny odwiedzające w najbliższych miesiącach Kraków.
III Ogólnopolski Konkurs Podróże Koziołka Matołka

III Ogólnopolski Konkurs Podróże Koziołka Matołka

16. stycznia 2009 r. piątek - 30. marca 2009 r. poniedziałek
Konkurs jest organizowany w dwóch dziedzinach: - widowisko sceniczne gdzie nagrodą jest 6 000 zł i statuetki "Koziołka Matołka - Podróżnika z Pacanowa" , termin nadsyłania scenariuszy upływa 30.03 2009.w drugiej dziedzinie komiks nagrodą jest 3000 zł i statuetki "Koziołka Matołka - Podróżnika z Pacanowa", termin nadsyłania prac upływa 04.05.2009.
Angielski dla dzieci 3,5-5 lat  - są jeszcze wolne miejsca!

Angielski dla dzieci 3,5-5 lat - są jeszcze wolne miejsca!

10. marca 2009 r. wtorek - 30. marca 2009 r. poniedziałek
Pragnąć by jakość naszych usług była wysoka podjęliśmy decyzję o współpracy ze szkołą InCompany-teaching . Dzięki temu stworzyliśmy zajęcia z języka angielskiego specjalnie dostosowane do wieku i umiejętności dzieci w wieku 3,5 - 5,5 roku. W grupie będzie maksymalnie 8 dzieci, co umożliwi indywidualne podejście od każdego dziecka.
Urodziny w Pepelandzie

Urodziny w Pepelandzie

13. lutego 2009 r. piątek - 30. marca 2009 r. poniedziałek
Bardzo serdecznie zapraszamy do naszego miasteczka rozrywki PEPELAND gdzie zorganizujemy Waszym pociechom zabawę urodzinową z naszymi atrakcjami. Zapewniamy aktywny ruch na świeżym powietrzu jak i wiele ciekawych atrakcji.
Plastyka dla Smyka

Plastyka dla Smyka

11. marca 2009 r. środa - 30. marca 2009 r. poniedziałek
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 2,5-4 lata i 5-7 lat na Zajęcia Plastyczne. Dzieci będą miały szanse poznać nowe techniki tworzenia prac, wspólnie bawić się z rówieśnikami. Zajęcia rozwijają motorykę, umiejętność współpracy w grupie, są pomocne w nauce. Daje to dzieciom możliwość ważenia swoje wewnętrznego świata.
Najpiękniejsza pisanka - konkurs plastyczny

Najpiękniejsza pisanka - konkurs plastyczny

4. marca 2009 r. środa - 30. marca 2009 r. poniedziałek
Zaprasza do udziału w konkursie plastycznym pt."Najpiękniejsza pisanka". Pisanka to ogólna, zwyczajowa nazwa jaja wielkanocnego zdobionego różnymi technikami. Jajko od wieków było uważane za symbol początku i źródła życia, znak zmartwychwstania, powrotu do życia. Ozdobione jaja miały w sobie tajemniczą moc.
Dwulatki

Dwulatki

9. marca 2009 r. poniedziałek - 30. marca 2009 r. poniedziałek
Trwają zapisy na cykliczne zajęcia dla dwulatków. Udział w zajęciach prowadzonych metodą ruchu rozwijającego wpływa stymulująco na rozwój emocjonalny, społeczny i poznawczy dziecka.
Małe Przedszkole - nowa grupa dla Śpiochów

Małe Przedszkole - nowa grupa dla Śpiochów

11. marca 2009 r. środa - 30. marca 2009 r. poniedziałek
Serdecznie zapraszamy Dzieci w wieku 2-3 lata wraz z opiekunami na zajęcia o charakterze Adaptacyjno-Edukacyjnym. W wyniku dużego zainteresowania naszymi zajęciami utworzone zostały nowe grupy we wtorek-czwartek. Na naszych zajęciach dzieci mają szanse wyrazić w bezpieczny sposób swoje emocje, rozwinąć swoje zdolności, poprzez zabawę nauczyć się wielu ciekawych rzeczy, nawiązać pierwsze przyjaźnie z rówieśnikami. Dzieci uczą się samodzielności, co ułatwia im wkroczenie w świat przedszkolaków.
Rytmika dla Smyka

Rytmika dla Smyka

12. marca 2009 r. czwartek - 30. marca 2009 r. poniedziałek
Serdecznie zapraszamy na zajęcia muzyczno-rytmiczne wszystkie dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Poprzez zabawy muzyczne i zajęcia ruchowe pragniemy stymulować rozwój psychomotoryczny (ruchowy, poznawczy, emocjonalno-społeczny) dzieci. Proponujemy godzinę wspaniałej zabawy, dzieci poznają nowe piosenki, naucza się chodzić po tęczowych wyspach, nawiążą nowe przyjaźnie. Naszym celem jest rozwinięcie orientacji w schemacie własnego ciała dziecka i rozwinięcie orientacji w przestrzeni wokół.
Kundle na salony! Dwa konkursy dla małych i dużych

Kundle na salony! Dwa konkursy dla małych i dużych

20. marca 2009 r. piątek - 30. marca 2009 r. poniedziałek
Zapraszamy serdecznie wszystkich do wzięcia udziału w konkursie PIORUNEM W BEZDOMNOŚĆ. Fundacja Viva! we współpracy z The Walt Disney Company, Imperial CinePix Sp. z o.o. i wydawnictwem Egmont organizuje kolejną odsłonę kampanii promującej adopcje zwierząt. Konkurs ma dwie edycje: dla dzieci do 10 lat  konkurs rysunkowy, dla trochę starszych  fotograficzny. Każdy może wziąć udział!
Od osiemdziesięciu lat...

Od osiemdziesięciu lat...

25. listopada 2008 r. wtorek - 31. marca 2009 r. wtorek
Państwowe Muzeum Archeologiczne w Warszawie obchodzi w 2008 roku jubileusz osiemdziesięciolecia swojego istnienia. Stało się to znakomitym przyczynkiem do zorganizowania wystawy zatytułowanej Od osiemdziesięciu lat&, która upamiętniłaby czas intensywnych badań archeologicznych, znaczących odkryć oraz wystaw organizowanych przez Muzeum. Historię instytucji opowiedziano prezentując część archiwalnych zbiorów, które nigdy dotąd nie były wystawiane.
Konkurs dla dzieci

Legenda z Twojego miasta, regionu lub kraju - konkurs dla dzieci

10. lutego 2009 r. wtorek - 31. marca 2009 r. wtorek
Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać ilustrację w dowolnej technice plastycznej, do jednej z legend lokalnych, regionalnych lub krajowych i przekazać do Milanowskiego Centrum Kultury (Milanówek, ul.Kościelna 3) w terminie do 31 marca 2009 r.
Starodawne czasy - konkurs plastyczny

Starodawne czasy - konkurs plastyczny

6. lutego 2009 r. piątek - 31. marca 2009 r. wtorek
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Rybniku Oddział dla Dzieci i Młodzieży ogłasza konkurs plastyczny pt. "STARODAWNE CZASY W TWÓRCZOŚCI ANNY ŚWIRSZCZYŃSKIEJ".
Repertuar Teatru Guliwer w marcu

Repertuar Teatru Guliwer w marcu

1. marca 2009 r. niedziela - 31. marca 2009 r. wtorek
"Królewna Śnieżka", "Nieznośne Słoniątko", "Bajka o Księciu Pipo", "Ula z I B", "Tygrys Pietrek czyli..." i "Porwanie Kaczątek" to marcowe propozycje Teatru Guliwer dla młodych widzów.
Repertuar Teatru Baj w marcu

Repertuar Teatru Baj w marcu

1. marca 2009 r. niedziela - 31. marca 2009 r. wtorek
"Słońce w Dolinie Muminków", "Bajka o szczęściu", "Miś Tymoteusz i Psiuńcio", "Na jagody", "Dr. Dolittle i jego zwierzęta" to marcowe propozycje Teatru BAJ dla najmłodszych widzów.
Repertuar Teatru Lalka w marcu

Repertuar Teatru Lalka w marcu

1. marca 2009 r. niedziela - 31. marca 2009 r. wtorek
"Jaś i Małgosia", "Tygryski", "Kino Palace", "Sklep z zabawkami" i "Buratino" to marcowe propozycje Teatru Lalka dla młodych (i nie tylko) widzów.
Zabawy z Matematyką

Zabawy z Matematyką

1. marca 2009 r. niedziela - 31. marca 2009 r. wtorek
Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 6-7 lat do nowej grupy Zabaw z Matematyką! Matematyka nie musi być nudna, a dzieci wcale nie muszą się jej bać! Zabawy z matematyką mają wspomagać zainteresowanie dzieci wykonywaniem prostych działań matematycznych, poznawaniem relacji przestrzennych, miar i wag. A to wszystko w kontekście konkursów, gier, wyścigów. Do zabaw dzieci wykorzystują kostki do gry, kręgle, różnorodne liczmany, centymetry, figury geometryczne... oraz nożyczki, klej i kredki.
Gimnastyka Mózgu dla starszego smyka

Gimnastyka Mózgu dla starszego smyka

4. marca 2009 r. środa - 31. marca 2009 r. wtorek
Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 6-8 lat, na zajęcia prowadzone z wykorzystaniem Metody Dennisona. "Kinezjologia Edukacyjna - Gimnastyka Mózgu" to metoda stymulacji naturalnych mechanizmów rozwoju osobowości dzieci, dzięki wypracowanym sposobom "ożywienia" mechanizmów pracy mózgu, przez naturalny fizyczny ruch ciała.
Akademia sztuki dla 5-7 latków

Akademia sztuki dla 5-7 latków

6. marca 2009 r. piątek - 31. marca 2009 r. wtorek
Cotygodniowe zajęcia plastyczne dla dzieci w wieku 5-7 lat w Fundacji Sto Pociech. Program autorski artysty malarza i pedagoga z wieloletnim doświadczeniem Wiesi Dittwald. W każdym tygodniu na zajęciach dzieci poznają nową technikę plastyczną. Malujemy na formatach A1, A2, żeby dać dzieciom swobodę i rozmach. Rzeźbimy w glinie i papier-marche i innych masach plastycznych. Robimy collage i odkrywamy, że zużyty grzebień może być np. piłą ryby piły. Bardzo lubimy drukować różnymi sposobami.
Sklep Mimbla zaprasza!

Sklep Mimbla zaprasza!

6. marca 2009 r. piątek - 31. marca 2009 r. wtorek
Sklep z zabawkami Mimbla zaprasza na promocję książek wydawnictwa Zakamarki. Promocja będzie trwała cały marzec. Ceny książek tego wydawnictwa obniżone zostały o 10%. Dla każdego kupującego płyta CD wiosennym świergotem ptaków. Serdecznie zapraszamy. Mimbla to jedyny taki sklep w Warszawie. Panuje tutaj magiczna atmosfera dziecięcego pokoju z zabawkami. Sprzedajemy tylko zabawki piękne i mądre. Ogromna większość stworzona jest z materiałów naturalnych: drewna, kauczuku, wełny, papieru, bawełny. Zależy nam by promować piękne wzornictwo i polskie marki.
Książeczki o Eli - premiera

Książeczki o Eli - premiera

3. marca 2009 r. wtorek - 31. marca 2009 r. wtorek
Dla młodszych dzieci kolejne dwie książeczki o Eli w małym formacie z krótkim tekstem, a dla nieco starszych - "Jabłonka Eli" w dużym formacie z pełnometrażowym opowiadaniem.
Gra dla dzieci Magiczna Skrzynka

Gra dla dzieci Magiczna Skrzynka

9. marca 2009 r. poniedziałek - 31. marca 2009 r. wtorek
Wartości pedagogiczne: usprawnianie pamięci wzrokowej, usprawnianie orientacji przestrzennej, usprawnianie sprawności manualnej, usprawnianie koordynacji wzrokowo - ruchowej, rozwijanie kompetencji matematycznych-wspomaganie rozwoju umysłowego i uzdolnień do uczenia się matematyki.
Gra dla dzieci - Alfabet polski pisany + cyfry

Gra dla dzieci - Alfabet polski pisany + cyfry

9. marca 2009 r. poniedziałek - 31. marca 2009 r. wtorek
Wartości pedagogiczne: Polisensoryczna metoda usprawniania funkcji wzrokowych- funkcjonowania procesu analizy i syntezy wzrokowej w celu prawidłowej percepcji znaków graficznych, usprawniania rozwoju psychoruchowego dziecka, sprawności grafomotorycznych i manualnych poprzez stymulowania większej ilości zmysłów (wzrok i dotyk)
Gra dla dzieci Kręgle stołowe

Gra dla dzieci Kręgle stołowe

9. marca 2009 r. poniedziałek - 31. marca 2009 r. wtorek
Wspaniała rozrywka - tradycyjna gra w kręgle do zabawy w domu. Celem gry jest strącenie kręgli. Ustawiamy kręgle na wyznaczonych punktach. Kule puszczamy z prowadnicy celując w kręgle. Kto najmniejszą liczbą uderzeń wywróci wszystkie kręgle? A może ktoś potrafi tak trafić, aby nie przewrócić środkowego kręgla? Gracze mogą dowolnie ustalać zasady gry i punktację. Metalowe kule po trafieniu przetoczą się prowadnicą pod spodem planszy i same wracają do zawodnika.
Gra dla dzieci - Curling stołowy

Gra dla dzieci - Curling stołowy

9. marca 2009 r. poniedziałek - 31. marca 2009 r. wtorek
Wspaniała zabawa zręcznościowa, wzbudzająca wiele emocji u grających. Podobne jak w curlingu na lodzie, zawodnicy mają po 4 rzuty (strzały), wygrywa ten, którego krążek będzie najbliżej środka.
Rysujemy

Rysujemy

10. marca 2009 r. wtorek - 31. marca 2009 r. wtorek
Trwają zapisy na cykliczne zajęcia nauki rysunku i malarstwa. Cykliczne zajęcia, na których dzieci (4-7 lat i 8-10 lat) uczą się podstaw rysunku malarstwa. Dzieci poznają różne techniki i style, A narysowanie postaci, zwierzęcia czy namalowanie martwej natury przestaje być nieosiągalny wyzwaniem. Warsztaty prowadzone są małych grupach, dzięki czemu możemy każdemu dziecku poświęcić wystarczająco dużo czasu.
Hokus-Pokus - Magia pokoi dziecięcych

Hokus-Pokus - Magia pokoi dziecięcych

23. marca 2009 r. poniedziałek - 31. marca 2009 r. wtorek
Elementy wyposażenia i dekoracji wnętrz. Urządzasz pokój dla swojej pociechy? Pod naszym dachem znajdziesz wszystko co potrzebne, aby zmienić go w magiczny, bajkowy kącik: mebelki czołowych polskich i zagranicznych producentów, dywany, lampy, sofy, krzesła, fotele, zegary, poduszki, wieszaczki i wiele innych.
Wiosenny Konkurs Rodzinne wakacje 2009

Wiosenny Konkurs Rodzinne wakacje 2009

12. marca 2009 r. czwartek - 31. marca 2009 r. wtorek
Coraz bliżej do upragnionego urlopu, do chwil spędzonych razem z rodzinną. Do wakacji zaplanowanych w drobnych szczegółach. A może tym razem coś innego? Wypoczynek na jednym z rodzinnych kempingów oferowanych przez firmę Vacansoleil. Wspaniałe miejsca do spędzenia urlopu z dzieckiem. Wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie i voucher o wartości 1500 zł na wspaniałe rodzinne wakacje może należeć do Ciebie!
Konkurs - Pierwszy Dzień Wiosny

Konkurs - Pierwszy Dzień Wiosny

19. marca 2009 r. czwartek - 31. marca 2009 r. wtorek
Patronat Miasta Dzieci
Pierwszy Dzień Wiosny, czyli słynny Dzień Wagarowicza to dzień zabawy albo problemów... Jak organizujecie ten dzień dzieciom? Czy się przebierają? Bawią? Czy może maja zwykłe, stałe zajęcia? A może uciekają ze szkoły? A może i Wy jako dzieci uciekwliście ze szkoły? Opiszcie nam Wasze wspomnienia. Wyślijcie nam zdjęcia Waszych wosennych dzieci.
Dwulatki - zapraszamy

Dwulatki - zapraszamy

23. marca 2009 r. poniedziałek - 31. marca 2009 r. wtorek
Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku od 2 lat na następujące zajęcia: "Małe przedszkole" - wtorki i czwartki, godz. 14.00-17.00, piątki godz. 09.00-11.00; "Angielski" - piątki, godz. 11.15-12.00; "Rytmika dla Smyka" - poniedziałek-środa, godz. 16.30-17.30; "Plastyka dla Smyka" - piątek, godz. 15.00-16.00. Zapraszamy, ilość miejsc ograniczona, max. 10 dzieci w grupie.
Premiera książek o śwince Meli

Premiera książek o śwince Meli

1. marca 2009 r. niedziela - 1. kwietnia 2009 r. środa
Mela jest już duża i mądra. Potrafi nawet zrobić zakupy! Ale czy to naprawdę jest takie proste, jak jej się z początku wydaje? Trzeba zapamiętać, co ma się kupić, no i pilnować portmonetki...
Kumulacja rabatów w sklepie KaRoKa

Kumulacja rabatów w sklepie KaRoKa

19. marca 2009 r. czwartek - 1. kwietnia 2009 r. środa
Trwa kumulacja rabatów w sklepie internetowym www.karoka.com.pl.: kup 4 koszulki (już z rabatem 20%) a zapłacisz za 3! Przytulanki i ptaszki z głosami Wild Republic z 20% rabatem. Dobry pomysł na wielkanocne prezenty "od Zajączka"! Szukaj na stronie sklepu w Szybkiej Paczce.
Wielka wyprzedaż odzieży Mariquita

Wielka wyprzedaż odzieży Mariquita

13. marca 2009 r. piątek - 2. kwietnia 2009 r. czwartek
Serdecznie zapraszamy na wielką wyprzedaż odzieży Mariquita z minionych kolekcji. W ofercie ubranka przecenione od 20 do 80%, z letnich i zimowych kolekcji. Zapraszamy także do zapoznania się z nową kolekcją wiosna-lato 2009!
Jest tam kto? Gdzie idziemy? Premiery

Jest tam kto? Gdzie idziemy? Premiery

6. marca 2009 r. piątek - 3. kwietnia 2009 r. piątek
Dwie kartonowe książeczki - szwedzkie bestsellery dla najmłodszych. Rytmicznie powtarzające się obrazy i słowa prowadzą malucha za kolejne drzwi lub za kolejny pagórek, gdzie jego oczom ukazują się kolejne sceny. Świetna zabawa w pukanie i tuptanie!
Hop, do lekcji. Odrabianie zadań i ruch nie muszą się wykluczać

Hop, do lekcji. Odrabianie zadań i ruch nie muszą się wykluczać

30. marca 2009 r. poniedziałek - 4. kwietnia 2009 r. sobota
Dziecinny pokój, w którym nawet odrabianie lekcji nie jest nudne? To możliwe! Wystarczy trochę miejsca i fantazji. Radzi Paweł Zawitkowski, fizjoterapeuta dziecięcy.
Koszmarny Karolek i napad na bank - premiera!

Koszmarny Karolek i napad na bank - premiera!

5. marca 2009 r. czwartek - 5. kwietnia 2009 r. niedziela
5 marca 2009 roku w księgarniach pojawi się książka Franceski Simon "Koszmarny Karolek i napad na bank". Jest to już 17 pozycja z serii przygód o niesfornym Karolku.
Razem z Guziolkiem piszemy bajki - konkurs

Razem z Guziolkiem piszemy bajki - konkurs dla Dzieci i Rodziców

13. marca 2009 r. piątek - 5. kwietnia 2009 r. niedziela
Pragniemy Państwa serdecznie zaprosić do kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego pt. "Razem z Guziolkiem piszemy bajki". Przedsięwzięcie jest jedną z imprez realizowanych w ramach znanego także poza granicami naszego kraju Bydgoskiego Festiwalu Książki.
Wiosna w Czerwonym Kapturku

Wiosna w Czerwonym Kapturku

18. marca 2009 r. środa - 5. kwietnia 2009 r. niedziela
Wiosna w Czerwonym Kapturku: już w ofercie wiosenna kolekcja Reima 2009 oraz pełny asortyment baniek mydlanych, w tym nowość wiaderko-niewylewajka; cały czas trwa wyprzedaż kolekcji zimowej 2008/2009.
Jaś i Małgosia

Jaś i Małgosia

1. kwietnia 2009 r. środa - 5. kwietnia 2009 r. niedziela
Drwal i jego żona postanawiają po wsze czasy położyć kres kłótniom swoich dzieci. W tym celu aranżują sytuacje wzięte wprost z baśni o Jasiu i Małgosi. I tak rodzeństwo pozostawione samo sobie, w obliczu spotkania się ze złą czarownicą zrozumie, że powinno się wzajemnie wspierać, dodawać odwagi i trzymać się razem.
4. Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Ten Ton

4. Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Ten Ton

5. marca 2009 r. czwartek - 6. kwietnia 2009 r. poniedziałek
4. Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej TEN TON Piosenki Marka Dutkiewicza Dzieci i młodzież, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalistów, uczniów szkół ponadgimnazjalnych i studentów serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznym festiwalu. Czekamy na solistów, duety i zespoły wokalne (do 6 osób), które oceni jury w składzie: Grażyna Łobaszewska, Joanna Zagdańska i Elżbieta Zapendowska.
Gry dla dzieci - Smart Games

Gry dla dzieci - Smart Games

23. marca 2009 r. poniedziałek - 6. kwietnia 2009 r. poniedziałek
Nowość! Układanki logiczne z serii Smart Games. Granna wprowadziła do swojej oferty 5 nowych łamigłówek. Mają one różne poziomy trudności. Do każdej z nich dołączona jest książeczka z zadaniami do wykonania. Prawdziwe wyzwanie dla miłośników ćwiczenia umysłu!
Dźwięki muzyki - konkurs plastyczny

Dźwięki muzyki - konkurs plastyczny

4. marca 2009 r. środa - 9. kwietnia 2009 r. czwartek
Konkurs przeznaczony jest dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych w całym kraju. Tematem prac ma być muzyka, rozumiana w szerokim tego słowa znaczeniu. Rysunki mogą przedstawiać grających muzyków, znaki muzyczne, a także instrumenty (również bajkowe instrumenty, wymyślone przez dzieci). Inspiracją muzyczną do rysowania (malowania) powinna być muzyka klasyczna odtwarzana z płyt w trakcie tworzenia prac.
Księżniczka miesiąca i rekordowy bal księżniczek

Księżniczka miesiąca i rekordowy bal księżniczek

2. kwietnia 2009 r. czwartek - 9. kwietnia 2009 r. czwartek
Mnóstwo czytelniczek miesięcznika dla dziewczynek w wieku przedszkolnym "Księżniczka" pragnie zostać "Księżniczką miesiąca". Na drugiej stronie pisemka prezentowane jest zdjęcie wybranej dziewczynki w stroju księżniczki. Zwyciężczyni, której fotografia zostaje opublikowana, otrzymuje nagrodę - lalkę. Więcej na www.egmont.pl
Zerówka w Przedszkolu Montessori - zapisy

Zerówka w Przedszkolu Montessori - zapisy

1. marca 2009 r. niedziela - 10. kwietnia 2009 r. piątek
W przedszkolu "Na Sadybie" rozpoczęły się zapisy do zerówki na rok 2009/2010. Planujemy utworzenie jednej 15-osobowej grupy zerowej o profilu Montessori, realizującej wytyczne programowe MEN. Zapisy trwają do dnia 10 kwietnia 2009 r.
Henryśka - drugiej tak wspaniałej nie znajdziecie

Henryśka - drugiej tak wspaniałej nie znajdziecie

5. marca 2009 r. czwartek - 10. kwietnia 2009 r. piątek
Patronat Miasta Dzieci
"Henryśka - drugiej tak wspaniałej nie znajdziecie" - to tytuł książeczki otwierającej serię niesamowitych przygód zabawnej i uroczej dziewczynki o imieniu Henryśka. Tytuł jest znakomitym odzwierciedleniem charakteru głównej bohaterki, no bo Henryśka jest: Zabawna i wesoła. Irytująca i intrygująca. Figlarna i niepoważna. Niesforna i edukująca. A przy tym obdarzona niewiarygodną wyobraźnią...
Nabór do przedszkola (zerówka)

Nabór do przedszkola (zerówka)

6. marca 2009 r. piątek - 10. kwietnia 2009 r. piątek
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców, którzy zostali pozbawieni miejsc w przedszkolach państwowych dla 6-latków - informujemy, iż Tęczowe Przedszkole (ul. Zdziarska 26 - Białołęka)prowadzi nabór dzieci 6- cio letnich do specjalnie przygotowanego oddziału zerówkowego. Rodziców nie obowiązuje wpłata wpisowego.
Dynastia Miziołków

Dynastia Miziołków

6. marca 2009 r. piątek - 10. kwietnia 2009 r. piątek
Patronat Miasta Dzieci
Dynastia Miziołków w 1993 roku była drukowana w odcinkach przez czasopismo "Świat Młodych". Otrzymała nagrodę literacką im. Kornela Makuszyńskiego, a rok później została nagrodzona w konkursie "Dziecięcy Bestseller Roku". Powstała nawet wersja dla niewidomych, napisana alfabetem Braille`a. Książka opowiada o losach zabawnego Miziołka i jego rodziny - Mamiszona, Papiszona oraz młodszego rodzeństwa, Kaszydła i Małego Potwora.
Seria gier do nauki języka angielskiego

Seria gier do nauki języka angielskiego

24. marca 2009 r. wtorek - 10. kwietnia 2009 r. piątek
Nowość! Seria gier dla dzieci do nauki języka angielskiego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów Granna i wydawnictwo Langenscheidt Polska przygotowały 3 gry do nauki języka angielskiego.
Jem zdrowo i strzelam gole

Jem zdrowo i strzelam gole

1. kwietnia 2009 r. środa - 10. kwietnia 2009 r. piątek
UEFA, ŚWIATOWA FEDERACJA SERCA ORAZ KOMISJA EUROPEJSKA ŁĄCZĄ SIŁY, BY WALCZYĆ Z OTYŁOŚCIĄ WŚRÓD DZIECI. Unia Europejskich Związków Piłkarskich (UEFA) i Światowa Federacja Serca (WHF) przy wsparciu Komisji Europejskiej ogłosiły w Szkole Brytyjskiej w Brukseli rozpoczęcie projektu książki kucharskiej dla dzieci, zatytułowanej Jem zdrowo i strzelam gole! (tytuł oryginału: Eat for Goals!).
Czasopismo dla dzieci Clifford

Clifford

1. marca 2009 r. niedziela - 10. kwietnia 2009 r. piątek
Miesięcznik dla dziewczynek i chłopców w wieku 3-6 lat, oparty na motywach bajki "Clifford - Wielki Czerwony Pies". Dzieci mają okazję poznawać pasjonujące i pouczające przygody Clifforda, który dzięki ogromnej miłości Emily Elizabeth z małego czerwonego pieska przemienił sie w Wielkiego Czerwonego Psa.
Nosimy dzieci - konkurs

Nosimy dzieci - konkurs

25. marca 2009 r. środa - 10. kwietnia 2009 r. piątek
By wygrać książkę o tym jak nosić swoje dziecko, podręcznik noszenia w chustach i nosidłach wystarczy przesłać do 10 kwietnia zdjęcie przedstawiające WAS noszących dzieci.
Henryśka dostaje list

Henryśka dostaje list

5. marca 2009 r. czwartek - 12. kwietnia 2009 r. niedziela
Patronat Miasta Dzieci
Kiedy Henryśka znajduje śpiącą w jej skarpetce Malwinkę Majową Rosę, odkrywa jednocześnie nie tylko małą wróżkę z dużym problemem, ale także wielki sposób na to, jak się cieszyć małym rzeczami dnia codziennego. Książki o Henryśce są pełne przygód, żartów słownych i zabawnych refleksji. To wspaniała lektura nie tylko dla najmłodszych, ale dla każdego, kto ma bujną wyobraźnię.
XII Przegląd Twórczości Muzycznej Dzieci i Młodzieży Kogucik 2009

XII Przegląd Twórczości Muzycznej Dzieci i Młodzieży Kogucik 2009

5. marca 2009 r. czwartek - 14. kwietnia 2009 r. wtorek
Cele Przeglądu: prezentacje umiejętności i dorobku artystycznego dziecięcych i młodzieżowych wykonawców; wymiana pomysłów i doświadczeń w pracy artystycznej; wzbogacenie repertuaru wykonawczego młodych artystów i rozpowszechnianie nowego repertuaru; umożliwienie twórczej konfrontacji osiągnięć młodych wykonawców i ich instruktorów.
Kapelusz Pani Wrony

Kapelusz Pani Wrony

3. marca 2009 r. wtorek - 15. kwietnia 2009 r. środa
Patronat Miasta Dzieci
Dowcipne i mądre opowiadania, których akcja dzieje się w lesie, ogrodzie i na łące. Poczytamy o tym, w jaki sposób odnalazł się zaginiony kapelusz pani Wrony, jakiego bohaterskiego czynu dokonał bojaźliwy Wystraszek, poznamy historię niezwykłego małżeństwa bociana Mikołaja z piękną żabką i zobaczymy ogród, w którym zamieszkało NIC.
Przecież każdy pisze wiersze - konkurs poetycki

Przecież każdy pisze wiersze - konkurs poetycki

18. lutego 2009 r. środa - 15. kwietnia 2009 r. środa
II Ogólnopolski Konkurs Poetycki "Przecież każdy pisze wiersze". Cele konkursu: Kształtowanie postaw twórczych dzieci i młodzieży; Rozwój współczesnej twórczości literackiej przez zainteresowanie młodych ludzi pisaniem wierszy.
Konkurs na Sztukę Teatralną i Scenariusz Filmowy

Konkurs na Sztukę Teatralną i Scenariusz Filmowy

18. lutego 2009 r. środa - 15. kwietnia 2009 r. środa
Już po raz kolejny Ośrodek Kultury "Arsus" zaprasza młodych autorów do wzięcia udziału w III Ogólnopolskim Konkursie dla Dzieci i Młodzieży na Sztukę Teatralną i Scenariusz Filmowy "Nie tylko na scenę".
Trzecie oko - Anna Onichimowska

Trzecie oko - Anna Onichimowska

25. lutego 2009 r. środa - 15. kwietnia 2009 r. środa
Patronat Miasta Dzieci
Pierwsza książka Anny Onichimowskiej dla dorosłych. Siedzisz wygodnie w fotelu. Nagle robisz coś zupełnie szalonego i niespodziewanego. Jakby to wcale nie zależało od ciebie. Bo może nie zależy? Może jesteś tylko bohaterem czyjejś powieści? Kim jest Marta, która zaczyna pisać książkę, a kim wkraczająca do jej opowieści Paulina? Wydają się bardzo różne, a jednak ich światy, upodobania i obsesje niepokojąco się do siebie zbliżają.
Henryśka wielka odkrywczyni

Henryśka wielka odkrywczyni

10. marca 2009 r. wtorek - 15. kwietnia 2009 r. środa
Patronat Miasta Dzieci
Hej! Witajcie wszyscy, to ja, Henryśka, przyszła królowa Szeroko Obszernego Długiego Odjazdowego Wybrzeża Zagubionych Skarpetek. Mój brat Albert, który się ślini i ślini (ale nic na to nie poradzi), oraz moja najlepsza przyjaciółka Oliwka Idzikowska (która słynie z upodobania do pikli) musimy stawić czoła NAGŁEMU DYLEMATOWI, koniecznie bowiem musimy znaleźć dom dla Ryśki, ponieważ jest zagubiona i znikają jej kropki...
IX Ogólnopolski Konkurs Niezwykłe przygody Calineczki

IX Ogólnopolski Konkurs Niezwykłe przygody Calineczki

21. marca 2009 r. sobota - 15. kwietnia 2009 r. środa
Zbliża się premiera przedstawienia dla najmłodszych Calineczka - niezwykłe przygody mamy zaszczyt i wielką przyjemność ogłosić konkurs plastyczny dla dzieci. Każdy z nas był kiedyś mały, a niektórzy tak naprawdę nigdy nie dorastają. Ale przecież małe jest piękne. Małe jest pełne kwitnących pomysłów i marzeń. Wszyscy znamy przygody Calineczki, najmniejszej ze wszystkich, ale o ogromnym sercu. Nie sposób opisać ich wszystkich. Ale może da się je narysować? Małe przygody małej dziewczynki, te których nie ma w książkach.
Wiosenne książki Astrid Lindgren!

Wiosenne książki Astrid Lindgren!

24. marca 2009 r. wtorek - 15. kwietnia 2009 r. środa
Czy pamiętacie Idę, małą siostrzyczkę Emila ze Smalandii? Tak, tego, który za swoje psoty ciągle siedział w stolarni i strugał drewniane ludziki? Tym razem to ona chce zrobić jakąś psotę, ale Emil wyjaśnia jej, że psoty robią się same. Czy Idzie mimo to uda się trafić za karę do stolarni?
Miś miesięcznik dla dzieci - kwiecień 2009

Miś miesięcznik dla dzieci - kwiecień 2009

1. kwietnia 2009 r. środa - 15. kwietnia 2009 r. środa
Miś do wszystkich się uśmiecha, z Misiem można w podróż jechać. Miś pochwali, Miś pomoże, więc go wciąż ze sobą wożę! Nowy numer w kioskach od 1 kwietnia!
Niesamowity sen - Ogólnopolski konkurs plastyczny

Niesamowity sen - Ogólnopolski konkurs plastyczny

10. lutego 2009 r. wtorek - 20. kwietnia 2009 r. poniedziałek
Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu we współpracy ze Stowarzyszeniem Kameleon już po raz szósty organizuje Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Młodych Bajanie przez Rysowanie i Malowanie". O czym można śnić? Czego można doświadczyć we śnie? Jeśli nawet jesteś przekonany, że są rzeczy niemożliwe - to nie możesz wykluczyć, że wydarzą się one we śnie. Tam wszystko jest możliwe - absolutnie niczego nie da się wykluczyć, a liczyć można na przeżycia zupełnie wyjątkowe, niecodzienne, dosłownie nierealne...
Żeby nóżki chciały iść. Opowiastki wzmacniające

Żeby nóżki chciały iść. Opowiastki wzmacniające

9. marca 2009 r. poniedziałek - 20. kwietnia 2009 r. poniedziałek
Patronat Miasta Dzieci
Ze szczytu góry świat wygląda inaczej. Piękniej. Przestronniej. Czyściej. Na szczycie góry człowiek inaczej się czuje. Lepiej. Zdrowiej. Szczęśliwiej. Na szczycie góry inaczej smakują kanapki. Pyszniej. Dłużej. Ciekawiej. Jest tylko jeden problem - góry są wysokie, strome i trudno na nie wejść. Na szczęście i na to znajdzie się rada. W tej książce znajdziecie opowiadania, dzięki którym czas na szlaku szybciej minie, a nóżki będą chciały piąć się wyżej.
Zajęcia muzyczno-rozwojowe dla dzieci

Zajęcia muzyczno-rozwojowe dla dzieci

17. marca 2009 r. wtorek - 20. kwietnia 2009 r. poniedziałek
Zapraszamy dzieci od 2 do 3 roku życia na zajęcia muzyczno-ogólnorozwojowe z opiekunem, które odbywają się w Muzycznym Domku, ul. Pasaż Ursynowski 3, we wtorek o godzinie 12.15.
Duch Gdańskiej Architektury - konkursy

Duch Gdańskiej Architektury - konkursy

27. marca 2009 r. piątek - 20. kwietnia 2009 r. poniedziałek
Tematem przewodnim działań artystycznych, edukacyjnych oraz społecznych Fundacji "Wspólnota Gdańska" roku 2009 jest Duch Gdańskiej Architektury. Trwa kolejna edycja konkursów dla dzieci i młodzieży z całej Polski. W prezentacji tematu Duch Gdańskiej Architektury możecie posłużyć się różnymi formami wyrazu. Plastyczną, literacką, animacją i grafiką komputerową. W tym roku po raz pierwszy będzie można także nadesłać komiks. Na najlepszych uczestników konkursów w poszczególnych grupach wiekowych czekają nagrody rzeczowe. Najbardziej aktywne placówki otrzymają dyplomy honorowe oraz sprzęt elektroniczny (m.in. odtwarzacz DVD, rzutnik multimedialny lub inny sprzęt).
Detektywi - premiera!

Detektywi - premiera!

26. marca 2009 r. czwartek - 20. kwietnia 2009 r. poniedziałek
Już za chwilę, już za moment... Kolejne tytuły serii "Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai", które od kilku lat wybierane są książką roku przez szwedzkie Jury Dziecięce, czyli niemal 50 000 głosujących dzieci, a tym samym nie schodzą w Szwecji z list bestsellerów. W Polsce również zdobyły sympatię czytelników, o czym mogą świadczyć liczne telefony i listy kierowane do redakcji z pytaniem o następne części!
Zajęcia sportowe dla dzieci

Zajęcia sportowe dla dzieci

20. marca 2009 r. piątek - 20. kwietnia 2009 r. poniedziałek
Zespół Szkół nr 60 zaprasza do zapoznania się z ofertą edukacyjną, w której nie brakuje zajęć sportowych: gimnastyki artystycznej dziewcząt, łyżwiarstwa figurowego i gimnastyki sportowej chłopców.
Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci na Bemowie - zapisy

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci na Bemowie - zapisy!

25. marca 2009 r. środa - 20. kwietnia 2009 r. poniedziałek
Zapraszamy na zajęcia Aktywny Bobas - gdzie dzieci w wieku od 4 do 10 miesiąca wraz z rodzicami uczestniczą w zabawach wszechstronnie stymulujących ich rozwój. Na zajęciach wykorzystywane są znane i sprawdzone metody dydaktyczne, które stymulują zmysły dzieci i pozwalają poznawać świat wielorako (wierzganie, kołysanie, chwytanie etc.), w ciekawy oraz rozwijający sposób. Zajęcia przeplatane są poradami specjalisty.
Język angielski dla małych dzieci, Bemowo - zapisy

Język angielski dla małych dzieci, Bemowo - zapisy

27. marca 2009 r. piątek - 20. kwietnia 2009 r. poniedziałek
Zapraszamy na zajęcia z języka angielskiego dzieci w wieku od 4 do 7 lat prowadzone przez profesjonalną szkołę językową InCompany-kids. Zajęcia prowadzone są metodą komunikatywną, metodą TPR (Total Physical Response) czyli metodą reagowania całym ciałem oraz metodą pedagogiki zabawy z wykorzystaniem elementów dramy.
Twoje dziecko. Poradnik medyczny

Twoje dziecko. Poradnik medyczny

29. marca 2009 r. niedziela - 20. kwietnia 2009 r. poniedziałek
Ta książka powinna być na półce w każdym domu! Co zrobić, gdy Twoje dziecko zraniło się lub zachorowało? Jak stwierdzić, czy życie dziecka jest zagrożone i natychmiast wezwać lekarza, czy wystarczy samodzielnie fachowo udzielić pierwszej pomocy. A jeśli zdarzył się wypadek, jak postępować, aby działanie było bezpieczne, szybkie i skuteczne?
Hannah Montana

Hannah Montana

1. marca 2009 r. niedziela - 20. kwietnia 2009 r. poniedziałek
Hannah Montana. Miesięcznik dla fanek serialu emitowanego na kanale Disney Channel oraz w pierwszym programie telewizji polskiej. Bohaterami czasopisma są postacie znane już widzom z serialu - Miley Stewart/Hannah Montana oraz jej rodzina i przyjaciele.
Jak żywić dziecko, aby wzmocnić jego odporność?

Jak żywić dziecko, aby wzmocnić jego odporność?

2. kwietnia 2009 r. czwartek - 20. kwietnia 2009 r. poniedziałek
Jak zapobiegać chorobom? Jak radzić sobie z uciążliwym, nawracającym katarem? Jak w naturalny domowy sposób można obniżyć gorączkę? Co robić kiedy dziecko odmawia jedzenia? Wszystkie dzieci chorują. Niektóre wcześniej, niektóre dopiero po pójściu do przedszkola, niektóre często, a niektóre bardzo rzadko. Niezależnie od tego, warto przyjrzeć się nawykom żywieniowym panującym w naszej rodzinie, ponieważ za pomocą odpowiednio dobranej diety możemy w znaczący sposób podnieść odporność naszych dzieci, a w chwili choroby możemy pomóc organizmowi zmobilizować wszystkie siły do jej zwalczenia.
Muzeum Pałac w Wilanowie-moje ulubione muzeum! Program dla Rodzin

Muzeum Pałac w Wilanowie-moje ulubione muzeum! Program dla Rodzin

3. kwietnia 2009 r. piątek - 20. kwietnia 2009 r. poniedziałek
Drodzy Rodzice! Jeśli Wasze Dziecko ma nie mniej niż 5 lat i nie więcej niż 8 lat, uwielbia niecodzienne wyzwania i szuka niezapomnianych przygód, marzy, aby przenieść się w czasy, kiedy Rzeczpospolitą rządzili królowie, oraz chce przekonać się, że w muzeum można się świetnie bawić, to należy do kręgu osób pilnie przez nas poszukiwanych!
Masaż niemowląt

Masaż niemowląt

30. marca 2009 r. poniedziałek - 24. kwietnia 2009 r. piątek
Masaż dziecka ma działanie relaksujące, wspomaga świadomość ciała dziecka, łagodzi wzdęcia i kolki. Jednak jego najważniejsza funkcja to wzmocnienie więzi między maluchem a rodzicem. W książce dokładnie opisane są sposoby masażu, najważniejsze chwyty, rodzaje olejków. Znajdziesz tu również wskazówki, jak masować wcześniaki lub chore dzieci. Poradnik powstał z myślą o rodzicach, którzy doceniają znaczenie masażu dziecka, ale nie są pewni, jak robić to bezpiecznie.
Literackie urodziny w nastrojowej sali księgarni

Literackie urodziny w nastrojowej sali księgarni

24. marca 2009 r. wtorek - 25. kwietnia 2009 r. sobota
Urodziny z pokazem Szalonego Naukowca lub Maga-iluzjonisty! Kluboksięgarnia dziecięca Badet poleca urodziny w sali zabaw, na poddaszu księgarni. Gwarantujemy świetną zabawę! Proponujemy imprezę tematyczną, związaną z zainteresowaniami małego Jubilata. Poniżej - lista przykładowych tematów do wyboru:
Malutka Czarownica

Malutka Czarownica

27. marca 2009 r. piątek - 25. kwietnia 2009 r. sobota
Kolejny klasyczny tytuł w serii "Mistrzowie Ilustracji". "Malutka Czarownica" to jedna z tych magicznych książek, które - przeczytane w dzieciństwie - zapamiętuje się na całe życie. Wielu dorosłych wspomina tę uroczą powieść pełną czarów i niezwykłych przygód jako jedną z najważniejszych i najbardziej ukochanych lektur lat dziecięcych. Teraz także ich dzieci będą mogły zapomnieć o całym świecie, śledząc z zapartym tchem perypetie Malutkiej Czarownicy i mówiącego kruka Abraksasa, i poznać zdumiewający sekret: czym zła czarownica różni się od dobrej.
Kwiecień w JimJam

Kwiecień w JimJam

30. marca 2009 r. poniedziałek - 25. kwietnia 2009 r. sobota
Ujmująca bajka Zwariowane zwierzaki powraca na antenę JimJama wraz z wiosną. Zobacz kolejne przygody śmiesznych zwierzaków, które żyją w nietypowym świecie.
Pięć Zmysłów

Pięć Zmysłów

1. kwietnia 2009 r. środa - 25. kwietnia 2009 r. sobota
Nie jeden dorosły i prawie każde dziecko zadaje sobie czasem pytanie, co sprawia, że widzę, słyszę i czuję, jak to się dzieje, że rozpoznaję smaki oraz dlaczego jedne zapachy sprawiają mi przyjemność, a inne trudno znieść. Odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące funkcjonowania ludzkiego ciała ciekawy maluch i starszak będzie mógł znaleźć podczas specjalnie opracowanych spotkań. Zajęcia Pięć Zmysłów pomogą dzieciom odkrywać i rozwijać wrażliwość oraz możliwości własnych zmysłów.
Niekończąca się opowieść - konkurs plastyczny

Niekończąca się opowieść - konkurs plastyczny

15. lutego 2009 r. niedziela - 30. kwietnia 2009 r. czwartek
Zdarzyło Ci się kiedyś czytać książkę, której opowieść wciągnęła Cię na tyle, że dochodząc do ostatnich stron poczułeś żal z powodu kończącej się świetnej historii? Chciałbyś, żeby ona trwała dalej? Wyobraź sobie, że tym razem to ty możesz pokierować losami bohaterów. Przeczytaj jedną z zaproponowanych Ci książek, puść wodzę fantazji, weź papier, kredki, długopis i zostań autorem kolejnych wydarzeń. Narysuj je w formie komiksu, i swoimi pomysłami podziel się z autorami i organizatorami konkursu plastycznego "Niekończąca się opowieść".
Wystawa edukacyjna Przybysze z Planety Weee - do końca kwietnia!

Wystawa edukacyjna Przybysze z Planety Weee - do końca kwietnia!

27. lutego 2009 r. piątek - 30. kwietnia 2009 r. czwartek
Ekologiczny atak Przybyszów z Planety WEEE okazał się wielkim sukcesem! Ze względu na bardzo duże zainteresowanie, którym cieszy się wystawa edukacyjna, oraz prośby szkół, które jeszcze nie zdążyły zobaczyć wystawy, ekspozycja została przedłużona do końca kwietnia - a więc o miesiąc dłużej niż pierwotnie planowano. Głównym organizatorem wystawy jest ElektroEko Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego. Wystawa ma miejsce w Centrum Handlowym Reduta na poziomie +1.
Kapitan Sharky i wyspa skazańców

Kapitan Sharky i wyspa skazańców

5. marca 2009 r. czwartek - 30. kwietnia 2009 r. czwartek
Patronat Miasta Dzieci
"Kapitan Sharky i wyspa skazańców" to ostatnia część przygód dzielnego małego pirata. Tym razem okaże się, kto jest najodważniejszym ze wszystkich piratów. Kto uratuje załogę Kapitana Sharkyego uprowadzoną najpierw przez Starego Billa a następnie pojmaną przez admiralskich żołnierzy? Pełna napięcia, ale także humoru opowieść dla małych piratek i piratów.
Międzynarodowy Konkurs Poetycko-Plastyczny

Międzynarodowy Konkurs Poetycko-Plastyczny

10. marca 2009 r. wtorek - 30. kwietnia 2009 r. czwartek
Dom Kultury Śródmieście w Warszawie od pięciu lat organizuje polską edycję Międzynarodowego Konkursu Poetycko-Plastycznego "Poem-Express". Od 1992 roku poetyckie plakaty okrążają świat, dzięki inicjatywie Fundacji Autoped z Holandii, która jest głównym organizatorem konkursu. Zapraszamy wszechstronnie uzdolnione dzieci w wieku od 6 do 14 lat, potrafiące pracować samodzielnie i oryginalnie, do udziału w V polskiej edycji konkursu.
Wioska Bullerbyn - aktywni rodzice

Wioska Bullerbyn - aktywni rodzice

16. marca 2009 r. poniedziałek - 30. kwietnia 2009 r. czwartek
Patronat Miasta Dzieci
"Wioska Bullerbyn" to wakacje pod namiotami dla dzieci w wieku 6-10 lat, połączone z zajęciami integracyjnymi dla rodzin, prowadzony wg autorskiego programu Fundacji Bullerbyn opartego na twórczości Astrid Lindgren. W cykl Wioski Bullerbyn zostały włączone warsztaty psychoedukacyjne dla rodziców.
Pięciolatki - zapraszamy

Pięciolatki - zapraszamy

22. marca 2009 r. niedziela - 30. kwietnia 2009 r. czwartek
Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 5 lata na następujące zajęcia: "Angielski" - wtorki-czwartki 17.00-17.45. "Rytmika dla Smyka" - poniedziałek-środa, godz. 16.30-17.30. "Plastyka dla Smyka" - piątek, godz. 16.00-17.00. Serdecznie zapraszamy, ilość miejsc ograniczona, max. 10 dzieci w grupie.
Plastelinowy alfabet

Plastelinowy alfabet

1. kwietnia 2009 r. środa - 30. kwietnia 2009 r. czwartek
W plastelinowym świecie dzieci nie muszą uczyć się alfabetu na pamięć. W zapamiętaniu literek pomogą im kolorowe przedmioty, postacie i zwierzątka z plasteliny. Lepiąc poszczególne zabawki, których nazwy zaczynają się na kolejne litery alfabetu, nie tylko świetnie bawimy się z dzieckiem, ale także uczymy je. Dzięki tej książeczce, w myśl zasady "bawiąc, uczyć", możesz ulepić ze swoją pociechą delfina, gąskę, hipopotama, zajączka; rzeczy, z którymi dziecko styka się na co dzień - czajnik, cebulę, dom, a także baśniowe postaci jak elfy i yeti.
Repertuar Teatru Lalka w kwietniu

Repertuar Teatru Lalka w kwietniu

1. kwietnia 2009 r. środa - 30. kwietnia 2009 r. czwartek
"Jaś i Małgosia", "Tygryski", "Kino Palace", "Księżniczka i ziarnko grochu" i "Ostatni tatuś" to kwietniowe propozycje Teatru Lalka dla młodych (i nie tylko) widzów.
Uwaga Zerówkowicze! Potyczki z cyferką i literką

Uwaga Zerówkowicze! Potyczki z cyferką i literką

1. kwietnia 2009 r. środa - 30. kwietnia 2009 r. czwartek
Do końca roku szkolnego pozostały niespełna trzy miesiące. We wrześniu - idąc do szkoły dzieci rozpoczną zupełnie nowy etap swojego życia. Warto wykorzystać pozostały czas i zapewnić dziecku dobre przygotowanie do tej zmiany. Ośrodek Zabawy Edukacji i Rozwoju BIM BOM przy Laboratorium Psychoedukacji zaprasza na zajęcia kształtujące dojrzałość szkolną "Potyczki z cyferką i literką".
Repertuar Teatru Baj w kwietniu

Repertuar Teatru Baj w kwietniu

1. kwietnia 2009 r. środa - 30. kwietnia 2009 r. czwartek
"Bajka o szczęściu", "Miś Tymoteusz i Psiuńcio", "Baśń o rycerzu bez konia", "Dr. Dolittle i jego zwierzęta" to kwietniowe propozycje Teatru BAJ dla najmłodszych widzów.
Kitchen Science - Angielski z pasją

Kitchen Science - Angielski z pasją

30. marca 2009 r. poniedziałek - 30. kwietnia 2009 r. czwartek
Zapraszamy dzieci na zajęcia, podczas których będziemy wspólnie odkrywać fascynujące i tajemnicze prawa fizyki i chemii, ucząc się jednocześnie w naturalny sposób języka angielskiego. Metoda KITCHEN SCIENCE angażuje wszystkie zmysły, więc nauka języka jest szybsza i bardziej efektywna. Dzieci rozwijają równocześnie ciekawość świata i umiejętność logicznego myślenia. Zajęcia odbywają się we wtorki, w czterech grupach wiekowych:
Tańce Świata

Tańce Świata

2. kwietnia 2009 r. czwartek - 30. kwietnia 2009 r. czwartek
Zapraszamy na zajęcia taneczne, podczas których dzieci poznają kroki wybranych tańców narodowych z różnych części świata np. tańce greckie, czeskie, ukraińskie.
Repertuar Teatru Guliwer w kwietniu

Repertuar Teatru Guliwer w kwietniu

1. kwietnia 2009 r. środa - 30. kwietnia 2009 r. czwartek
"Porwanie kaczątek", "Piękna i Bestia", "Olbrzym", "Dzień dobry Świnko" i "Nieznośne Słoniątko" - to kwietniowe propozycje Teatru Guliwer dla młodych widzów.
Mój zaczarowany Zwierz-ak - konkurs plastyczny

Mój zaczarowany Zwierz-ak - konkurs plastyczny

1. marca 2009 r. niedziela - 1. maja 2009 r. piątek
"Mój zaczarowany Zwierz-ak" - "Przyjaciel z Krainy wyobraźni" - konkurs plastyczny. Celem konkursu jest: rozwijanie kreatywności dzieci i młodzieży, promowanie edukacji emocjonalnej, promowanie otwartości na nowe przeżycia, stworzenie możliwości wymiany doświadczeń artystycznych dzieci i młodzieży.
Radosne igraszki, czyli zajęcia dla rodziców i dzieci

Radosne igraszki, czyli zajęcia dla rodziców i dzieci

1. kwietnia 2009 r. środa - 1. maja 2009 r. piątek
Wiosenny nabór do grupy poniedziałkowej dla dzieci od 12 do 23 miesięcy. Jeżeli macie szczęście być rodzicami maluchów, serdecznie zapraszamy do nas. To właśnie z myślą o Was i Waszym dziecku zostały stworzone te zajęcia. Pokażemy Wam:
Międzynarodowe Zawody Młodzików w Łyżwiarstwie Figurowym

Międzynarodowe Zawody Młodzików w Łyżwiarstwie Figurowym

1. marca 2009 r. niedziela - 3. maja 2009 r. niedziela
Zapraszamy na imprezę "MiniEuropa. Międzynarodowe Zawody Młodzików w Łyżwiarstwie Figurowym". Wstęp wolny.
Mój Muranów - moja Praga. Konkurs artystyczny.

Mój Muranów - moja Praga. Konkurs artystyczny.

25. marca 2009 r. środa - 5. maja 2009 r. wtorek
Już po raz drugi Muzeum Historii Żydów Polskich ogłasza konkurs artystyczny Mój Muranów - Moja Praga. Konkurs trwający do maja 2009 r przeznaczony jest dla dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z zasadami i do udziału w konkursie.
Jestem - IV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

Jestem - IV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

26. marca 2009 r. czwartek - 8. maja 2009 r. piątek
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza dzieci i młodzież do udziału w IV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. "Jestem". Konkurs skierowany jest do uczestników w wieku 5-21 lat.
Kulinarny konkurs plastyczny

Kulinarny konkurs plastyczny

13. marca 2009 r. piątek - 10. maja 2009 r. niedziela
Serdecznie zachęcamy wszystkie dzieci do wzięcia udziału w kulinarnym KONKURSIE plastycznym na najciekawszy ilustrowany przepis na danie z owoców lub/i warzyw pod patronatem serii wydawniczej "Owoce i Warzywa".
Bezpłatne lekcje tańca dla dzieci

Bezpłatne lekcje tańca dla dzieci

22. marca 2009 r. niedziela - 15. maja 2009 r. piątek
W każdą niedzielę w centrum rozrywki Fantasy Park odbywać się będą bezpłatne zajęcia taneczne dla dzieci (od lat 4). Lekcje tańca nowoczesnego poprowadzą doświadczeni tancerze. Zajęcia potrwają godzinę.
Dziecięce poranki z iSpotem Arkadia i Adibu

Dziecięce poranki z iSpotem Arkadia i Adibu

21. marca 2009 r. sobota - 15. maja 2009 r. piątek
Nauka, zabawa i komputer, pod takim hasłem odbędzie się cykl specjalnych poranków dla dzieci organizowanych w salonie iSpot w CH Arkadia w Warszawie. Począwszy od 14 marca, w każdą sobotę i niedzielę w godzinach 10-13, na najmłodszych czekać będzie wiele niespodzianek. Jedną z atrakcji będą gry edukacyjne Adibu - ulubiony program edukacyjny 4 mln dzieci na świecie. Oprócz gier, na najmłodszych czekać będzie mnóstwo dodatkowych atrakcji.
Wiosenny konkurs dla najmłodszych odkrywców

Wiosenny konkurs dla najmłodszych odkrywców

24. marca 2009 r. wtorek - 15. maja 2009 r. piątek
Z okazji nadejścia wiosny Program PolskaTurystyczna.pl ogłasza Konkurs "Przewodnik za przewodnik" dla bibliotek szkolnych. Zachęcamy, żeby uczniowie wraz z nadejściem pierwszego dnia wiosny, kiedy to lubią oni nieco "zboczyć" z drogi do szkoły, opisali oraz sfotografowali najciekawszą trasę turystyczną po swoim regionie, którą można przejść lub przejechać rowerem. Tekst powinien zawierać opis wytyczonej trasy, charakterystykę odwiedzanych obiektów i samodzielnie wykonane fotografie.
Konkurs Stulecie Polskiego Kina z Cinemagic.pl

Konkurs Stulecie Polskiego Kina z Cinemagic.pl

15. lutego 2009 r. niedziela - 30. maja 2009 r. sobota
Miłośników kina polskiego, dzieci i młodzież, zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie rysunkowym organizowanym przez twórców Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Cinemagic.pl oraz portal MiastoDzieci.pl z okazji Stulecia Kina Polskiego.
Aktywne wakacje ze Sporteneum!

Aktywne wakacje ze Sporteneum!

6. marca 2009 r. piątek - 30. maja 2009 r. sobota
Sporteneum zaprasza do zapoznania się z propozycjami na aktywne, rodzinne wyjazdy tenisowo-wypoczynkowe oraz na obozy wakacyjne dla dzieci.
Zaczarowana szuflada - ogólnopolski konkurs plastyczny

Zaczarowana szuflada - ogólnopolski konkurs plastyczny

1. kwietnia 2009 r. środa - 3. czerwca 2009 r. środa
Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym w ramach projektu: ZACZAROWANA SZUFLADA- czytanie, bajanie, słowem malowanie. Cele konkursu: rozwijanie wrażliwości estetycznej, inspirowanej literaturą i plastyką, - stworzenie ilustracji do tekstu bajki, który został napisany specjalnie do "Zaczarowanej szuflady"; opracowanie i wydanie publikacji książkowej, w której tekst bajkopisarza zostanie opatrzony pracami (ilustracjami) laureatów konkursu; popularyzacja czytelnictwa.
Biblioteka - dobre miejsce dla człowieka. Konkurs fotograficzny

Biblioteka - dobre miejsce dla człowieka. Konkurs fotograficzny

1. kwietnia 2009 r. środa - 30. czerwca 2009 r. wtorek
Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny przeznaczony dla nauczycieli i uczniów wszelkiego typu szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Zadanie polega na zaprezentowaniu szeroko pojętej działalności biblioteki w formie fotografii kolorowych lub czarno-białych.
Żyj zdrowo - sport i szpinak

Żyj zdrowo - sport i szpinak

6. listopada 2008 r. czwartek - 30. września 2009 r. środa
Od 6 listopada 2008 roku do 30 września 2009 roku przez jedenaście miesięcy - będzie można przeżyć niesamowitą przygodę, a przy okazji dowiedzieć się: Co dzieje się z naszym ciałem, kiedy uprawiamy sport? Jak reaguje nasz organizm, kiedy jemy tytułowy szpinak? Jak zdrowiej, a tym samym dłużej żyć, zachowując dobrą kondycję i młody wygląd? Jak uczynić swoje ciało najlepszym miejscem do życia? Interaktywna instalacja zostanie zaaranżowana na powierzchni 600 m.
W każdy czwartek wysyłamy najświeższe wiadomości
o imprezach dla dzieci, pomysłach na zabawy i konkursach
z atrakcyjnymi nagrodami. Wśród czytelników losujemy bezpłatne zaproszenia! Zapisz się - to nic nie kosztuje!
wybierz region: 
wpisz email:
akceptuję politykę prywatności
zobacz, jak wygląda newsletter

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

zapisz się na newsletter


NA KAŻDĄ OKAZJĘ...


Zakupy z Alma24.pl
dodaj produkt
Formuła Taft Perfect Flex z płynną elastyną zapewnia 100% kontrolę i doskonałą elastyczność stylizacji!
cena: 12,99 zł
STR8 to zapachy dla wymagających mężczyzn pragnących się wyróżnić i podkreślić swój indywidualizm
cena: 25,9 zł
Czekoladki mleczne z mleka alpejskiego z nadzieniem kakaowym (40%)
cena: 9,99 zł
Odbierz prezent od Miasta Dzieci!
 
KALENDARZ WYDARZEŃ
marzec 
dzisiaj
Pn Wt śr Cz Pt So Nd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
nasi eksperci
Wojciech Eichelberger
Psycholog, psychoterapeuta, współtwórca Instytutu Psychoimmunologii
Aneta Strelau
Dietetyk kliniczny z wieloletnim doświadczeniem
zadaj pytanie