Wydarzenia Filmy dla dzieci Amazonia. Przygody małpki Sai. Przedpremierowy pokaz filmu

Amazonia. Przygody małpki Sai. - zaproszenia rozdane

5. kwietnia 2014 r. sobota

5 kwietnia (sobota), godz. 12:00 kino Muranów, Zrealizowana w tradycji Mikrokosmosu i Makrokosmosu w autentycznej scenerii amazońskiego lasu deszczowego, bez użycia efektów specjalnych, za to z lokalną fauną (od papug, motyli i rzecznych delfinów, po krokodyle i panterę) , Amazonia. Przygody małpki Sai to piękna i fascynująca wyprawa w głąb największej dżungli na Ziemi, pełnej naturalnych cudów i harmonii. To niezwykła przygoda z ekologicznym przesłaniem dla całej rodziny. Sugerowany wiek 6+.

Sugerowany wiek 6+.

Sai, wychowana w mieście małpka kapucynka, w wyniku przypadku trafia w samo serce amazońskiej dżungli. Nieprzygotowana do życia wśród dzikiej natury i zdana wyłącznie na siebie zmierzy się z wyzwaniami, które przygotowała dla niej przyroda: będzie musiała nauczyć się żyć wśród innych zwierząt, zdobywać pożywienie, unikać niebezpieczeństw. Sai odkryje bogaty świat, o którym nie miała pojęcia, a gdy z czasem znajdzie przyjaciół pośród innych małpek, ten odsłoni swą przyjazną stronę.

Natura w tym filmie jest po prostu niezwykła, a przygody, które przeżywają prawdziwe zwierzęta, naprawdę ekscytujące. To film dla całej rodziny, któremu udaje się zaspokoić gusta dzieci i rodziców.
The Hollywood Reporter

Dzieci i rodzice będą oczarowani.
Variety

Film Amazonia. Przygody małpki Sai od 25 kwietnia w kinach w wersji 2D i 3D.
Reżyseria: Thierry Ragobert
Francja/ Brazylia 2013