Bajka Królowa Śniegu w Edukado

19. stycznia 2013 r. sobota

Teatr lalkowy to połączenie pasji, profesjonalizmu i chęci uczenia dzieci przez zabawę. Pobudzamy ich wyobraźnię, uczymy nowych zdolności, pokazujemy, że istnieje jeszcze inny świat poza tym znanym z ekranu telewizora czy też komputera. Serdecznie zapraszamy w imieniu Teatru Lalkowego MIŚ na bajkę KRÓLOWA ŚNIEGU w EDUKADO TERMIN: 19.I.2013r(sobota). GODZINA: 16:00 | KOSZT: 38zł(-10% z kartą Edukado)

Akademia Harmonika - Targówek

• 03-286 Warszawa,ul. Malborska 41; na parterze budynki Domoteki w Parku Handlowym na Targówku