Roztańczona Dorożkarnia

6. stycznia 2007 r. sobota - 7. stycznia 2007 r. niedziela

Zaprasza w styczniu 2007 na: WARSZTATY TAŃCA BIAŁORUSKIEGO i NAUKA PIEŚNI BIAŁORUSKICH oraz WARSZTATY TAŃCA AFRYKAŃSKIEGO, MODERN i KLASYCZNEGO

DK DOROŻKARNIA

ul. Siekierkowska 28, tel. 022 841 91 22, tel./fax 841 72 17

www.dorozkarnia.pl, e-mail:niuro@dorozkarnia.pl

6 stycznia (sobota), godz. 11.00 – 13. 00 – WARSZTATY TAŃCA BIAŁORUSKIEGO i NAUKA PIEŚNI BIAŁORUSKICH, prowadzenie - Oleg Saprończyk (taniec),Veranika Kuzauleva (wokal). Odpłatność 20 zł, zapisy telefoniczniew sekretariacie Dorożkarni.

Oleg Saprończyk z Dorożkarnią współpracuje już od kilku lat. Prowadził zajęcia z dorożkarniową młodzieżą w czasie letnich warsztatów w Jadwisinie. Jest absolwentem Witebskiej Szkoły Iskustw i dyplomowanym instruktorem tanecznym. Wraz z nim do Warszawy przyjedzie Veranika Kuzauleva, która uczyć będzie uczestników warsztatów białoruskich pieśni narodowych.

7 stycznia (niedziela), godz. 16.30 – WARSZTATY TAŃCA AFRYKAŃSKIEGO, MODERN i KLASYCZNEGO – wstęp wolny.

Benoit w swoich ruchach i krokach przekazuje widzom radość, pokój i miłość.

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tańcem na spotkanie, które będzie miało swoją kontynuację w kolejnych miesiącach. Benoit zaprasza szczególnie gorąco – pragnie podzielić się z uczestnikami zajęć swoim afrykańskim ogniem i osiągnąć we wspólnym tańcu prawdziwie afrykańską temperaturę. Benoit le Gros jest tancerzem legitymującym się wieloma świadectwami i dyplomami w zakresie tańca (m.in. dyplom tańca tradycyjnego Togo, świadectwo z wyróżnieniem w dziedzinie tańca tradycyjnego – Zespół HEBIESO, świadectwo z wyróżnieniem w dziedzinie tańca afrykańskiego i tradycyjnego Union des Balet du Togo, międzynarodowy dyplom tańca afro-współczesnego, klasycznego i modern Międzynarodowej Szkoły HENRI MOTRA). Jest również absolwentem kursu w zakresie widowisk „Światło i Dźwięk” Stowarzyszenia Techników Dźwięku i Światła.

Młody Afrykańczyk zaproponował Dorożkarni współpracę i podjął się prowadzenia przez kilka najbliższych miesięcy specjalistycznych warsztatów tanecznych. Propozycję przyjęliśmy z wielką radością – rzadko bowiem zdarza się, aby naszymi mistrzami w dziedzinie tańca afrykańskiego byli rdzenni mieszkańcy Afryki, wielokierunkowo wykształceni i z niemałym doświadczeniem. Styczniowe warsztaty są już trzecim spotkaniem z Benoit le Gros.