Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia zapraszają na VI Olimpiadę Sportową

16. kwietnia 2011 r. sobota

Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia (dawniej Zielona Ciuchcia) zapraszają rodziców i dzieci w wielu 5 i 6 lat do wzięcia udziału w VI Olimpiadzie Sportowej Pomarańczowej Ciuchci.

Impreza odbędzie się 16 kwietnia 2011 w Hali Sportowej przy ul. Hawajskiej 7, w godz. 9:30 - 12:00 dla 5-latków oraz 13:00 - 15:30 dla 6-latków.

Głównym celem Olimpiady jest propagowanie kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i rodziców jako wspaniałej formy wspólnego spędzania czasu oraz świetna zabawa w gronie przyjaciół i rodziny. W programie imprezy zaplanowano zabawy ruchowe, gry i konkurencje sportowe dla dzieci, m.in. sztafetę dziecięcą. Dla wszystkich małych sportowców organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody i medale.

Podobnie jak w latach 2006 - 2009 współorganizatorem VI Olimpiady jest „Let′s Go", sprawdzona firma mająca doświadczenie w prowadzeniu imprez sportowych dla dzieci i dorosłych. Wszyscy zainteresowani proszeni są o zgłoszenie swojego udziału w Olimpiadzie w terminie do 13 kwietnia 2011.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.pomaranczowa-ciuchcia.pl i pod numerem telefonu 600 980 600.

Kontakt dla mediów:

INFINITY

Aleksandra Ladachowska

E-Mail: ola@agencja-infinity.pl

Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia

• Bemowo, Wilanów, Ursynów, Włochy, Jabłonna.