Aktywny Poniedziałek - świętowanie Dnia Dziecka

31. maja 2010 r. poniedziałek

31 maja zapraszamy dzieci w wieku 0-3 wraz z rodzicami na Aktywny Poniedziałek, w ramach których obchodzić będziemy Dzień Dziecka. W programie przewidziane zostały między innymi: Teatrzyk Wesołych Kukiełek, Radosne Tańce i Roześmiane Piosenki, Zabawy z Kolorową Chustą, Tor Przeszkód dla Małych Sportowców, Kącik Małego Artysty, Malowanie Buziek i inne atrakcje.
Rodzicu, przyjdź ze swoim Maluchem i przekonaj się, że wystarczy odrobina fantazji, by sprawić dziecku mnóstwo radości!

Serdecznie zapraszamy, zajęcia są bezpłatne.

Termin i miejsce spotkania:
31.maja, godz. 10.00 – 12.00
Fundacja Dzieci Niczyje
Praskie Centrum Dziecka i Rodziny
ul. Walecznych 59 (wejście B – II piętro)

Aktywne Poniedziałki to zajęcia cyklicznie organizowane przez Fundację Dzieci Niczyje, podczas których wspólne zabawy w bezpiecznym otoczeniu są okazją do wzmocnienia więzi między rodzicami i dziećmi, a także wymiany doświadczeń z innymi rodzicami. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.dobryrodzic.pl .

Fundacja Dzieci Niczyje

• ul. Walecznych 59