Konkursy edukacyjne

4. lutego 2010 r. czwartek - 26. marca 2010 r. piątek

PSE Operator S.A. po raz pierwszy organizuje konkursy edukacyjne na terenie m.st. Warszawy. Konkursy prowadzone są wspólnie z PTPiREE oraz spółkami energetycznymi w ramach szóstej edycji ogólnopolskiego programu "Bezpieczniej z prądem". Wspólną ideą, która przyświeca konkursom jest wychowanie młodych ludzi na świadomych użytkowników energii elektrycznej dbających o środowisko naturalne.

Konkursy edukacyjne odbywają się w trzech kategoriach:

• konkurs plastyczny pt. „Wizyta w krainie przyjaznej energii” dedykowany dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej;
• konkurs literacki pt. „Moja przygoda w świecie energii przyszłości” skierowany dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej;
• konkurs fotograficzny pt.: „Energia elektryczna wokół nas” dedykowany do uczniów szkoły gimnazjalnej.

Prace konkursowe wykonane zgodnie z właściwym dla danej kategorii regulaminem wraz z oświadczeniem rodziców/opiekunów prawnych dziecka, prosimy nadsyłać lub dostarczyć osobiście (liczy się data stempla pocztowego) w terminie do 26 marca 2010 r. na adres:

Polskie Sieci Elektroenergetyczne Operator S.A.
Biuro Komunikacji Korporacyjnej
ul. Warszawska 165,
05-520 Konstancin-Jeziorna
z dopiskiem:
KONKURS EDUKACYJNY PSE Operator S.A.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej do dnia 10 kwietnia 2010 r. Autorzy nagrodzonych prac oraz szkoły (placówki oświatowe lub kulturalne), których uczniowie są laureatami konkursu, zostaną o decyzji Komisji oraz o dacie i miejscu wręczenia nagród powiadomieni telefonicznie oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej lub listownie.

PSE Operator S.A.
www.bezpieczniezpradem.pl