Wydarzenia Filmy dla dzieci zabawy i filmy dla dzieci w Warszawie

Wigilia u Misia - Kino Luna

19. grudnia 2009 r. sobota

Kino Luna serdecznie zaprasza na "Wigilię u Misia". Wspólne kolędowanie, będziemy śpiewać kolędy z różnych stron świata, jak również przybędzie długo oczekiwany gość Św. Mikołaj :))

19 grudnia, Wigilia u Misia
Bajki + zajęcia w sobotę o 10.30 i 12.00

Akcja ma na celu przypomnienie młodym widzom i ich rodzicom najciekawszych polskich i zagranicznych filmów dla dzieci, takich jak: „Koziołek Matołek”, „Bolek i Lolek” czy „Reksio”.
Po projekcji filmów na dzieci czekają tematyczne zajęcia plastyczne, ruchowe i muzyczne.

Często odwiedzać nas będą ciekawi goście którzy prowadząc zajęcia: z nauki tańca, rytmiki, plastyki,  sportu... ułatwią nam poszukiwanie życiowych pasji.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 2-7 lat, bez podziału na grupy wiekowe.

Cena biletu 12 zł, (pokaz bajek + zajęcia).

Kino Luna

rezerwacja biletów 022 628 98 64