Wydarzenia Filmy dla dzieci zajęcia i filmy dla dzieci w Warszawie

Przygotowanie do świąt - Kino Luna

12. grudnia 2009 r. sobota

Zapraszamy na specjalny cykl weekendowych pokazów dla dzieci pod nazwą MISIOWE PORANKI. To jedyna i niepowtarzalna okazja do rodzinnego i twórczego spędzenia weekendowych przedpołudni!

"Przygotowanie do świąt" 12 grudnia
Bajki + zajęcia w sobotę o 10.30 i 12.00

Akcja ma na celu przypomnienie młodym widzom i ich rodzicom najciekawszych polskich i zagranicznych filmów dla dzieci, takich jak: „Koziołek Matołek”, „Bolek i Lolek” czy „Reksio”.
Po projekcji filmów na dzieci czekają tematyczne zajęcia plastyczne, ruchowe i muzyczne.

Często odwiedzać nas będą ciekawi goście którzy prowadząc zajęcia: z nauki tańca, rytmiki, plastyki,  sportu... ułatwią nam poszukiwanie życiowych pasji.
Podczas zajęć będziemy robić ozdoby choinkowe.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 2-7 lat, bez podziału na grupy wiekowe.

Cena biletu 12 zł, (pokaz bajek + zajęcia).

Kino Luna

rezerwacja biletów 022 628 98 64