Wydarzenia Dla rodziców wybuchy złości u dzieci

16. kwietnia 2009 r. czwartek

Serdecznie zapraszamy wszystkich na Czwartkowe Pogadanki, w tym tygodniu temat jak najbardziej na czasie, czyli "Jak radzić sobie z wybuchami histerii u dzieci w miejscach publicznych i nie tylko". Zajęcia prowadzi psycholog rozwojowy i wychowawczy, mgr Ewa Ludwiczyńska. Ilość miejsc ograniczona, obowiązują wcześniejsze zapisy.
Czwartek, 16 kwietnia, godzina 12.00-13.30,

cena 20zl (w tym opieka nad dzieckiem w naszej Sali Zabaw).