Nowe odcinki Strażaka Sama

5. maja 2008 r. poniedziałek - 14. maja 2008 r. środa

Wraz z premierą klasycznej bajki dla dzieci Strażak Sam, na kanale JimJam zrobi się naprawdę gorąco! Strażak Sam - bohater z sąsiedniej ulicy, od czasu swego debiutu w 1986 roku wybawia znajomych i sąsiadów z wszelkiego rodzaju niebezpieczeństw.

Wszystkie historie mają miejsce w przyjemnej wiosce w Walii - Pontypandy i przedstawiają różne przygody strażaka.

Mały chłopiec - Norman Price - podobnie jak inne dzieci, uwielbia się bawić. Czasem przynosi to nieprzewidywalne i straszne skutki!

Uwięzione dzieci w płonącym budynku na stromym zboczu góry, czy w podziemnej jaskini, wiedzą, że pomoc zawsze jest blisko, gdyż ich sąsiadem jest Strażak Sam. Odważny i zaradny Sam wyratuje je z opresji.

Od maja młodzi widzowie kanału JimJam mogą śledzić wszystkie opowieści z Pontypandy, w tym brawurowe akcje ratunkowe, ucząc się jednocześnie, jak chronić się przed ogniem.

Od poniedziałku 5 maja o 7.25, dalsze odcinki codziennie o różnych porach.