Wydarzenia

Spotkania z Ciekawskim Georgem

Spotkania z Ciekawskim Georgem

1. lutego 2015 r. niedziela
Zapraszamy Wszystkie dzieciaki na cykl spotkań z najsłynniejszą małpką na świecie CIEKAWSKIM GEORGEM!! W tą niedzielę dowiecie się czy Ciekawski George był pierwszą małpką w kosmosie, małych astronautów odznaczymy medalem a najodważniejszych sfotografujemy w rakiecie. Będzie dużo dobrej zabawy! WSTĘP WOLNY
Bajkowa Niedziela w CK Piaseczno

Koncerty i spektakle w CK Piaseczno

2. lutego 2015 r. poniedziałek
Bajkowa Niedziela Godz. 14.30 i 16.00 Zapraszamy do sali widowiskowej DOMU KULTURY W PIASECZNIE, ul. Kościuszki 49, 05-500 Piaseczno. Dorośli i dzieci cena biletu 10 zł Bilety do nabycia w dniu imprezy od godz. 14:00 w kasie Centrum Kultury Przedsprzedaż biletów w kasach Centrum Kultury.
Gra Kapela! - Tańce OBERwańce

Gra Kapela! - Tańce OBERwańce

2. lutego 2015 r. poniedziałek
Godzina: I edycja godzina 10:00, II edycja godzina 11:30 Koszt: 20 zł Tańce OBERwańce - interaktywny koncert dla dzieci Zapraszamy na wielką przygodę z polską muzyką tradycyjną z różnych regionów Polski. Koncert otwiera cykl spotkań z Kapelą Pauli Kinaszewskiej pt.: "Gra kapela". W świat wiejskich tańców i zabaw wprowadzą Was artystki, które zagrają dla Was na skrzypcach, bębnie i basach - a co to basy?
Lego Education

Lego Education - nauka i zabawa w jednym dla małych i dużych!

2. lutego 2015 r. poniedziałek
Start nowych zajęć już 2 lutego! Program Lego Education to rozbudowana oferta edukacyjna dla dzieci w każdym wieku. Odpowiednio przygotowane zestawy klocków Lego wraz z ciekawymi programami komputerowymi umożliwiają dzieciom kreatywne spędzenie czasu a jednocześnie nabywanie nowych umiejętności i wiedzy.
Jąkanie - bezpłatne konsultacje on-line

Jąkanie - bezpłatne konsultacje on-line

4. lutego 2015 r. środa
Terapia jąkania podjęta zaraz po wystąpieniu objawów jest w pełni skuteczna! Z 2,5-5 latkami pracują sami rodzice po odpowiednim szkoleniu. Otrzymują komplet materiałów i dostęp do zdalnego pulpitu, umożliwiający korzystanie z oprogramowania poza godzinami spotkań. Nie ma znaczenia miejsce zamieszkania rodziców – korzystamy z połączeń wideokonferencyjnych lub tylko głosowych w sieci Internet. Pierwsza konsultacja jest bezpłatna!
Mała Akademia Chopinowska

Mała Akademia Chopinowska - luty 2015 roku

7. lutego 2015 r. sobota
Akademia Chopinowska to oferta Działu Edukacji Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina skierowana do dzieci w dwóch grupach wiekowych. Nasze zajęcia odbywają się zawsze w ciekawej formie, po to by w każdą sobotę pokazać naszym młodym uczestnikom, jakie talenty w nich drzemią.
MOK Jóżefów - luty 2015

MOK Jóżefów - luty 2015

7. lutego 2015 r. sobota
Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie zaprasza najmłodszych na dwa spektakle oraz spotkanie z dziełami sztuki.
Dzieci gotują w little chef

Dzieci gotują w Little Chef - kruchy spód

5. lutego 2015 r. czwartek - 7. lutego 2015 r. sobota
W najbliższym tygodniu zapraszamy Mini, Małych i Dużych Kucharzy na warsztaty, których tematem będzie kruchy spód. Nauczymy się proporcji idealnego ciasta kruchego. Upieczemy pyszne, zimowe tarty i tartaletki. Na słono i słodko. Zapraszamy! Terminy i grupy wiekowe: - czwartek 05.02, godz. 17.00-18.00 Mini Kucharz (3-4 lata) - sobota 07.02, godz. 10.00-11.30 Mały Kucharz (4-7 lat) oraz godz. 12.30-14.00 Duży Kucharz (8-10 lat)
Zimowe spotkania ornitologiczne

Zimowe spotkania ornitologiczne

8. lutego 2015 r. niedziela
Jak co roku zimową porą serdecznie zapraszamy do ogrodów wilanowskich na spotkania z ptakami. Zima to czas, kiedy skrzydlaci mieszkańcy parków i ogrodów chętnie przylatują do przygotowywanych dla nich karmników, a na niezamarzających fragmentach jezior i rzek gromadzą się kaczki, mewy, czaple i kormorany. W ramach spotkań odbywać się będą wycieczki, warsztaty, a także obserwacje ptaków.
Wioska Świętego Mikołaja w Bałtowie

Wioska Świętego Mikołaja w Bałtowie

6. lutego 2015 r. piątek - 8. lutego 2015 r. niedziela
Ho ho ho! Zapraszamy do Wioski Świętego Mikołaja w Bałtowie Najsympatyczniejszy dziadek na świecie wylądował na ziemi świętokrzyskiej i zostanie tu aż do wiosny!
Laboratorium wiedzy

Laboratorium wiedzy

8. lutego 2015 r. niedziela
W co drugą niedzielę miesiąca o 17:00 zapraszamy najmłodszych na warsztaty wprowadzające w fascynujący świat nauk przyrodniczych i ścisłych. 08.02.2015 - "Wszystkie kolory tęczy"
Twój szczęśliwy dzień ze SpongeBobem

Twój szczęśliwy dzień ze SpongeBobem

8. lutego 2015 r. niedziela
Patronat Miasta Dzieci
Premiera filmowych przygód kochanego przez dzieci na całym świecie SpongeBoba jest okazją do serii wyjątkowych imprez. Dystrybutor filmu "SpongeBob na suchym lądzie" - United International Pictures -zaprasza na spotkanie z wyjątkowym bohaterem. TWÓJ SZCZĘŚLIWY DZIEŃ ZE SPONGEBOBEM Cykl całodziennych imprez odbędzie się w galeriach handlowych we Wrocławiu, Gdańsku, Lublinie, Łodzi, Warszawie, Katowicach, Krakowie i Poznaniu, w terminie 24.01-22.02 2015 roku.
Bajkowy bal karnawałowy dla dzieci w Kinie Praha!

Bajkowy bal karnawałowy dla dzieci w Kinie Praha!

8. lutego 2015 r. niedziela
Patronat Miasta Dzieci
W Kinie Praha szykuje się fantastyczna zabawa dla dzieci pełna muzyki i tańca! Zapraszamy na Bajkowy bal karnawałowy dla dzieci. W programie m.in. pokazy bajek dla całej rodziny, zabawa z DJ’em oraz poczęstunek. Start 8 lutego, godz. 10.00!
spektakl muzyczny dla dzieci

Piękna i Bestia - spektakl muzyczny dla dzieci

11. lutego 2015 r. środa
Teatr Żydowski w Warszawie zaprasza na spektakl muzyczny dla dzieci pt. "Piękna i Bestia" w reżyserii Leny Szurmiej. Przedstawienie wystawiane jest w języku polskim. "Piękna i Bestia" po raz pierwszy spisana została przez Gabrielle-Suzane Barbot de Villeneuve w XVIII w. Wersja bardziej  uproszczona i bardziej znana do dziś, napisana została przez Jean-Marie Leprince de Beaumont, także w XVIII w.
CITY TRAIL Junior - cykl biegów dla dzieci i młodzieży.

CITY TRAIL Junior - cykl biegów dla dzieci i młodzieży.

15. lutego 2015 r. niedziela
Zachęcić dziecko do biegania. Niemożliwe? A jednak! Jesienno-zimowy cykl CITY TRAIL Junior czyli biegowe zawody dla dzieci i młodzieży towarzyszące największemu cyklowi biegów w Polsce – Grand Prix CITY TRAIL, to świetna okazja by pokazać dziecku, ile frajdy daje aktywność na świeżym powietrzu. Imprezy odbywają się w 10 lokalizacjach od października do marca. Przed każdym z biegów dla dorosłych (na dystansie 5 km), organizowane są zawody dla najmłodszych.
Muzyka Górą na Bielańskiej Scenie Kameralnej

Muzyka Górą na Bielańskiej Scenie Kameralnej

15. lutego 2015 r. niedziela
Zapraszamy na cykl poranków dla najmłodszych MUZYKA GÓRĄ! W tym sezonie postanowiliśmy przybliżyć Waszym pociechom muzykę, tańce, obyczaje i tradycje z różnych epok i stron świata. Mamy nadzieję, że nasze spotkania będą budowały w dzieciach wrażliwość na sztukę i piękno, pobudzą ich ciekawość i otwartość na inne, często odległe, kultury.
Bal w 80 dni dookoła Świata

Bal w 80 dni dookoła Świata

15. lutego 2015 r. niedziela
Ostatkowy "Bal w 80 dni dookoła Świata" dla dzieci w ramach imprezy Dwie Godziny dla Rodziny Termin: 15 lutego (niedziela), godz. 12.30 Bilety: 10 zł (dziecko), 10 zł (opiekun). Przedsprzedaż od 9 lutego. Kasa BOK czynna: poniedziałek, środa, czwartek, piątek 16.00 – 19.00; wtorek 10.00 – 13.00
Piastodzieje - czyli historia dla najmłodszych w teatrze

Piastodzieje - czyli historia dla najmłodszych w teatrze

28. lutego 2015 r. sobota
"Piastodzieje" to cykliczny program teatralny odwołujący się do historii rodu Piastów. Skierowany jest do rodzin z dziećmi w wieku 5-9 lat, które chcą się przekonać, jak ciekawa może być historia. W trakcie sobotnich spotkań teatralnych dzieci (i rodzice) dowiedzą się na przykład: czy Bolesław Krzywousty naprawdę miał krzywe usta, czy Władysław Łokietek był niski a Kazimierz Wielki wysoki, czy książę jest równy królowi, czy kobiety były tylko ozdobą dworów?

Nie przegap

My-mamy!

My-mamy!

16. stycznia 2015 r. piątek - 31. stycznia 2015 r. sobota
Klub Mam na Ursynowie oraz Klub Rodziców Wilanów zapraszają na bezpłatne spotkania grupy "My-mamy!" Jesteś mamą małego dziecka? Chcesz dowiedzieć się jak zadbać o rozwój dziecka i swój własny? Pierwsze kroki w roli rodzica to dla wielu osób czas piękny, ale jednocześnie szczególnie trudny. Pojawienie się dziecka przynosi wielką zmianę w postrzeganiu samego siebie, patrzeniu na otoczenie, a także w relacjach z bliskimi.
Pocztówki archiwalne i gwiazdy kolędnicze

Pocztówki archiwalne i gwiazdy kolędnicze

6. grudnia 2014 r. sobota - 2. lutego 2015 r. poniedziałek
Pocztówki archiwalne i gwiazdy kolędnicze z kolekcji Państwowego Muzeum Etnograficznego w Warszawie.
Nowe, stałe zajęcia dla maluszków w KREDCE

Hasanki i Orfinki w KREDCE

12. stycznia 2015 r. poniedziałek - 2. lutego 2015 r. poniedziałek
Nowe, stałe zajęcia dla maluszków w KREDCE HASANKI (wiek: 2-3 lata) Zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych ORFFIKI (wiek: 1-2 lata) Muzyczne spotkania dla dzieci według metody Carla Orffa
BABSKIE BHP
Mini wykład o tym jak oswoić swoje ciało po porodzie. 

TERMIN: 02.02.2015, 15.00-1

Babskie BHP

20. stycznia 2015 r. wtorek - 2. lutego 2015 r. poniedziałek
Mini wykład o tym jak oswoić swoje ciało po porodzie. TERMIN: 02.02.2015, 15.00-16.00 MIEJSCE: Fundacja Sto Pociech, ul. Freta 20/24a Warszawa KOSZTY UDZIAŁU: 20 zł.
Warsztaty rozwoju umiejętności społecznych dla dzieci w wieku 6-8 lat

Warsztaty rozwoju umiejętności społecznych dla dzieci w wieku 6-8 lat

7. listopada 2014 r. piątek - 4. lutego 2015 r. środa
Warsztaty Umiejętności Społecznych skierowane są do wszystkich dzieci, które mają trudności w relacjach z rówieśnikami, chciałyby mieć większą swobodę w kontaktach społecznych i móc czerpać z nich więcej radości, nauczyć się radzić sobie z silnymi emocjami oraz poznać sposoby rozwiązywania problemów i konfliktów.
Grupa wsparcia ojców

Grupa wsparcia ojców

21. stycznia 2015 r. środa - 4. lutego 2015 r. środa
Zapraszamy wszystkich ojców, którzy chcą dzielić się swoim doświadczeniem, rozmawiać o ojcostwie i czerpać siłę ze spotkań w męskim gronie.
Coś z niczego, premiera książki

Coś z niczego, premiera książki

12. stycznia 2015 r. poniedziałek - 5. lutego 2015 r. czwartek
Patronat Miasta Dzieci
"Coś z niczego" to klasyk kanadyjskiej literatury dla dzieci, uhonorowany wieloma nagrodami.
Miś i Margolcia na płycie w nowej aranżacji

Miś i Margolcia na płycie w nowej aranżacji

8. stycznia 2015 r. czwartek - 5. lutego 2015 r. czwartek
Patronat Miasta Dzieci
Miś i Margolcia pojawili się razem na antenie telewizyjnej w 1996 roku w programie "Mama i Ja". Ich mamą jest Agnieszka Galica - psycholog i autorka mnóstwa bajek i piosenek dla najmłodszych. Sympatyczna para przez kilka lat spotykała się z dziećmi w TVP1...
Zajęcia gordonowskie w w Nutka Cafe

Zajęcia gordonowskie w w Nutka Cafe

15. stycznia 2015 r. czwartek - 5. lutego 2015 r. czwartek
Zajęcia umuzykalniające dla: niemowląt, małych dzieci i kobiet w ciąży - prowadzone wg teorii Edwina E. Gordona. Umuzykalnianie dziecka we wczesnym okresie życia wspomaga naturalny proces rozumienia muzyki, ułatwia tworzenie oraz improwizowanie, stymuluje wszechstronny rozwój i rozwija zdolność komunikowania. Wczesne wychowanie muzyczne dla dziecka jest kapitałem, który będzie procentował przez całe życie.
Darmowy poradnik Sprytne zakupy w internecie. Część 2: Cena

Darmowy poradnik Sprytne zakupy w internecie. Część 2: Cena

18. stycznia 2015 r. niedziela - 5. lutego 2015 r. czwartek
Każdy lubi kupować taniej. Większość osób wie też, że bardziej opłaca się kupować w internecie. Tylko jak wybrać sklep tani, niezawodny i bezpieczny? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć w poradniku dla kupujących "Sprytne zakupy w internecie". Część 2: cena.
Promocja LATO 2015: Hotel i bilety wstępu do Disneylandu

Promocja LATO 2015: Hotel i bilety wstępu do Disneylandu

20. stycznia 2015 r. wtorek - 5. lutego 2015 r. czwartek

Tylko do 5 lutego najniższe ceny!
Nawet do 2 nocy gratis i dzieci do lat 7 gratis! Byliśmy w Disneylandzie i wiemy jak najlepiej spędzić tam czas, jaki hotel i wyżywienie wybrać, by wydać rozsądnie pieniądze!
Zajęcia pokazowe

Zajęcia pokazowe w Centrum Dobrej Edukacji

28. stycznia 2015 r. środa - 5. lutego 2015 r. czwartek
Bezpłatne zajęcia pokazowe w Centrum Dobrej Edukacji na Targówku, "Zajęcia taneczne z elementami Zumby" - 4 lutego godz.16.30-17.20. Zapraszamy dzieci w wieku 4-7 lat Ciekawe szycie” - 5 lutego godz.16.00-18.00. Zapraszamy dzieci od 5 do 11 lat, Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy
Dzikie harce dla chłopaków

Dzikie harce dla chłopaków

15. stycznia 2015 r. czwartek - 6. lutego 2015 r. piątek
Zapraszamy w piątki godz. 16.30 w Nutka Cafe Dzikie harce to taneczna propozycja dla chłopców w wieku 3-6 lat – wesoła zabawa przy muzyce różnych stylów. Podczas tanecznych bansów chłopcy nauczą się charakterystycznych ruchów Michaela Jacksona, będą się bujać przy muzyce Justina Timberlake’a, zanurzą się w muzyce reggae, poznają również elementy breakdance.
Zapraszamy w podróż do EKO-krainy!

Zapraszamy w podróż do EKO-krainy!

22. stycznia 2015 r. czwartek - 6. lutego 2015 r. piątek
Ruszyła zimowa akcja Akademii Zdrowego Przedszkolaka. Tym razem zapraszamy naszych najmłodszych we wspólną podróż do EKO-krainy. Podczas warsztatów realizowanych w przedszkolach dzieci dowiedzą się m.in. o tym jak wybierać zdrową żywność i w jaki sposób oszczędzać energię. Mimo mało zimowej aury za oknem, zachęcamy również do aktywności fizycznej, ucząc pojęcia uczciwej rywalizacji sportowej, a także godnego znoszenia porażek.
Pakiet pełen narciarskich przygód

Pakiet pełen narciarskich przygód - 7 dni szusowania i aktywnego wypoczynku!

17. stycznia 2015 r. sobota - 7. lutego 2015 r. sobota
Co powiesz na 7-dniowe ferie w górach w hotelu zlokalizowanym tuż obok jednej z największych w Polsce stacji narciarskich? Nasz pakiet zapewni Ci podwójną dawkę narciarskich przygód i aktywnego wypoczynku w stylu Wellness. Pakiet obejmuje wiele atrakcji, które sprawią, że Mali Goście będą zachwyceni i nigdy nie będą się nudzić! Zapraszamy na narty z rodziną do Dwóch Dolin!
Zaskórniaki i inne dziwadła z krainy portfela

Zaskórniaki i inne dziwadła z Krainy Portfela

19. stycznia 2015 r. poniedziałek - 7. lutego 2015 r. sobota
7 lutego, w sobotę, o godz. 17 zapraszamy na spotkanie poświęcone książce "Zaskórniaki". Gościć będziemy ilustratora Daniela de Latoure’a i Iwonę Hardej, wybitną specjalistkę w zakresie literatury dla dzieci i młodzieży. Porozmawiamy o ekonomii, budżecie nie tylko domowym, oszczędnościach, wydatkach i wszystkim, co się wiąże z finansami. Pod okiem ilustratora zaprojektujemy własne skarbonki i oryginalny banknot z podobizną postaci literackiej.
Forum Psychologiczne

Forum Psychologiczne

19. stycznia 2015 r. poniedziałek - 7. lutego 2015 r. sobota
Pracownia Terapii i Rozwoju zaprasza na bezpłatne Forum Psychologiczne 7 lutego 2015 r. godz. 10.00-12.00 WIRTUALNY ŚWIAT NASTOLATKA - DROGA DO ROZWOJU CZY ALIENACJI
Sensoryka dla smyka

Sensoryka dla smyka

17. stycznia 2015 r. sobota - 8. lutego 2015 r. niedziela
Sensoryka dla smyka to zajęcia dla małych dzieci w wieku od półtora do około trzech lat i ich opiekunów. Trwają one półtorej godziny. Podczas zajęć dzieci mają okazję do swobodnego eksplorowania tematów z otaczającego je świata za pomocą różnych narzędzi (eksperymentowania). Mają też możliwość przebywania w gronie rówieśników oraz zaspokajania potrzeb ruchowych.
Zajęcia muzyczno-ruchowe z elementami gimnastyki i tańca

Zajęcia muzyczno-ruchowe z elementami gimnastyki i tańca

17. stycznia 2015 r. sobota - 8. lutego 2015 r. niedziela
Zajęcia te polegają na łączeniu muzyki, rytmu, śpiewu, tańca, gimnastyki i zabawy. Dzięki temu pomogą pobudzić i rozwinąć naturalne zdolności muzyczne Waszych pociech oraz ich poczucie rytmu, muzykalność, słuch muzyczny, zdolności taneczne i ładnego śpiewania oraz prawidłową postawę.
Powiedz przemocy stop!

Powiedz przemocy stop!

14. stycznia 2015 r. środa - 8. lutego 2015 r. niedziela
Zajęcia dla dzieci o tym, jak nie dać się przemocy rówieśniczej. Przemoc rówieśnicza jest częstym zjawiskiem w polskich szkołach. Dlatego tak ważna jest edukacja dzieci dotycząca rozpoznawania niebezpiecznych sytuacji i reagowania na nie. Celem zajęć „Powiedz przemocy stop” jest dostarczenie dzieciom nowej wiedzy i umiejętności dotyczących radzenia sobie z trudnymi sytuacjami związanymi z przemocą w szkole.
Komunikacja z małym dzieckiem

Komunikacja z małym dzieckiem

16. stycznia 2015 r. piątek - 8. lutego 2015 r. niedziela
Zapraszamy na pierwsze w 2015 roku bezpłatne spotkania z cyklu wykładów i warsztatów dotyczących rozwoju i wychowania małych dzieci. Zapraszamy na dwa spotkania o komunikacji z małym dzieckiem, na których dowiesz się:
Pokazowe zajęcia artystyczne z Tetianą Galitsyną

Pokazowe zajęcia artystyczne z Tetianą Galitsyną

26. stycznia 2015 r. poniedziałek - 8. lutego 2015 r. niedziela
Tetiana Galitsyna - gwiazda Mam Talent zaprasza na pokazowe zajęcia artystyczne. W niedzielę 8 lutego w godz. 10.00 - 18.00, Galitsyna Art School otwiera swoje drzwi dla wszystkich mieszkańców Warszawy. Wstęp wolny. Pokazowe zajęcia odbywać się będę w Galitsyna Art School, Warszawa, al. Jerozolimskie 123A, Millennium Plaza, 9 piętro,
Nasz Kalendarz - kalendarz rodzinny

Nasz Kalendarz - kalendarz rodzinny

11. stycznia 2015 r. niedziela - 9. lutego 2015 r. poniedziałek
Patronat Miasta Dzieci
Zamieńcie obowiązek w dobrą zabawę i włączcie w planowanie całą rodzinę. Zawieście kalendarz w takim miejscu, aby każdy mógł do niego swobodnie zaglądać. To Wasz kalendarz, więc wykorzystajcie go wedle własnych potrzeb tak, aby uporządkować to, co często bywa w chaosie.
Barbie: Super księżniczki

Barbie: Super księżniczki

22. stycznia 2015 r. czwartek - 10. lutego 2015 r. wtorek
Patronat Miasta Dzieci
Wspaniała animacja dla najmłodszych. Przygotujcie się na siłę dziewcząt! Barbie™ wciela się tym razem w postać w Kary™, współczesnej księżniczki.
Angielski przez sztukę

Angielski przez sztukę

20. stycznia 2015 r. wtorek - 10. lutego 2015 r. wtorek
ANGIELSKI PRZEZ SZTUKĘ dla dzieci w wieku 5-7 lat. LUTY Z PICASSO. Warsztaty łączą działania twórcze z lekcjami angielskiego. Działając dzieci nauczą się angielskich zwrotów i słówek, a pretekstem do poznawania nowego słownictwa będą dzieła takich artystów jak Picasso, Klee, Dali, Kalo czy Matisse.
Street Art and English

Street Art and English

20. stycznia 2015 r. wtorek - 10. lutego 2015 r. wtorek
Zapraszamy na warsztaty językowe STREET ART and ENGLISH dla młodzieży w wieku 11-13 lat. Czy sztukę możemy spotkać na ulicy? I czym się różni od tej w galeriach i muzeach? BMXy, deskorolki, komiksy, szablony, Banksy i oczywiście muzyka będą punktem wyjścia.
Urodziłam życie

Grupa wsparcia "Urodziłam życie"

20. stycznia 2015 r. wtorek - 10. lutego 2015 r. wtorek
Cykl dziesięciu spotkań, w stałym gronie mam, które niedawno urodziły dziecko. Niedawno urodziłaś dziecko. Pierwsze, drugie, może trzecie? Debiutujesz lub kolejny raz doświadczasz tego, że Twój świat staje na głowie. Rytm dnia (i nocy) uległ całkowitej zmianie. Twoje ciało jest na 24-godzinnym dyżurze. Choć pewnie jesteś zadowoloną mamą, to czasami chciałabyś uciec z krzykiem.
Star Wars Rebelianci. Nowe pismo dla chłopców

Star Wars Rebelianci. Nowe pismo dla chłopców

26. stycznia 2015 r. poniedziałek - 10. lutego 2015 r. wtorek
Nowe czasopismo "Star Wars Rebelianci" dla fanów serialu o tym samym tytule dostępne w sprzedaży będzie już od 20. stycznia br. Magazyn został wydany przez Egmont Polska.
Palace Pets Magazyn - nowe czasopismo dla dziewczynek

Palace Pets Magazyn - nowe czasopismo dla dziewczynek

27. stycznia 2015 r. wtorek - 10. lutego 2015 r. wtorek
Palace Pets, zwierzątka księżniczek Disneya, 20. stycznia br. debiutują w czasopiśmie "Palace Pets Magazyn", które poszerza portfolio Egmont Polska. Miesięcznik skierowany jest do dziewczynek w wieku od 3 do 6 lat.
Ruszyła akcja - FOTAdlaPSAKOTA

Ruszyła akcja - FOTAdlaPSAKOTA

27. stycznia 2015 r. wtorek - 11. lutego 2015 r. środa
Tesco Polska już po raz siódmy zaprasza do udziału w akcji charytatywnej wspierającej zwierzęta w czasie zimy. W tegorocznej edycji udział bierze 10 fundacji i stowarzyszeń, które otrzymają środki finansowe na pomoc dla swoich podopiecznych. Wspierać ich będą jak zawsze klienci sklepów Tesco oraz internauci. Wszystko to pod hasłem #FOTAdlaPSAKOTA. Akcja rozpoczęła się 22 stycznia i potrwa do 11 lutego 2015 roku.
Mały Inwestor czyli ekonomia dla najmłodszych

Mały Inwestor czyli ekonomia dla najmłodszych

27. stycznia 2015 r. wtorek - 11. lutego 2015 r. środa
Start 11.02 Zajęcia z cyklu Mały Inwestor to autorski program dla dzieci w wieku 7-12 lat. W trakcie spotkań uczestnicy w zrozumiały dla siebie i ciekawy sposób zapoznają się z zagadnieniami ekonomicznymi. Na przykładach z życia codziennego poznają pojęcia takie jak budżet, plan finansowy, inflacja, ryzyko, kredyt i wiele innych.
Po spektaklu 10, 11 lutego zapraszamy na warsztaty Tajemnice Teatru, podczas których grupy mogą
z

Lokomotywa i warsztaty w Teatrze Powszechny,

28. stycznia 2015 r. środa - 11. lutego 2015 r. środa
Teatr Powszechny w Warszawie zaprasza na spektakl "Lokomotywa" w reż. Piotra Cieplaka i udział w teatralnej zabawie. Jaką tajemnicę kryje w sobie teatr? Tysiące pokoi, osiemset zakrętów, tuzin rekwizytów i miliony ludzi. Do tego nie wszystko widać gołym okiem. Czasem trzeba się schylić albo podejrzeć. Przejdźmy wspólnie ten labirynt pełen niespodzianek! Macie ochotę? Zapraszamy!
Jak się rozgrzać w chłodne dni?

Jak się rozgrzać w chłodne dni?

30. stycznia 2015 r. piątek - 12. lutego 2015 r. czwartek
To oczywiste, że ciepły posiłek w chłodny dzień rozgrzewa równie doskonale jak owinięcie się ciepłym kocem. Ale czy wiesz, że niektóre przyprawy też mają takie działanie? Można je dodawać także do potraw dla dzieci, choć w niewielkich ilościach.
Biblia dla przedszkolaka

Biblia dla przedszkolaka

18. stycznia 2015 r. niedziela - 12. lutego 2015 r. czwartek
Patronat Miasta Dzieci
Książka powstała z myślą o całej rodzinie, choć w swojej formie i treści skierowana jest do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Treści w niej zawarte zostały dobrane i zestawione w ten sposób, by na samym początku poznawania Słowa Bożego zaciekawić dzieci i zainspirować je do poznawania Biblii w całym ich dalszym życiu.
Tłusty czwartek w Badecie

Tłusty czwartek w Badecie

19. stycznia 2015 r. poniedziałek - 12. lutego 2015 r. czwartek
12 lutego, w czwartek o godz. 17.30 zapraszamy na słodkie spotkanie tłustoczwartkowe. Będziemy wycinać słodkie wafle, dekorowane pysznościami, wymyślać własny przepis na ulubione ciastko oraz stworzymy plakat z kulinarnym alfabetem. Zajęcia dla dzieci od lat 6, wstęp 30 PLN.
Mamo! Tato! Poznaj swoje prawo!

Mamo! Tato! Poznaj swoje prawo!

22. stycznia 2015 r. czwartek - 12. lutego 2015 r. czwartek
Już za chwilę urodzisz swoje dziecko? A może już tulisz je w swoich ramionach? Zobacz, jakie masz prawa, na co możesz liczyć i czego oczekiwać! Zerknij do poradnika "Urodzić i co dalej?" – tutaj znajdziesz prawie wszystko!
Zabawa karnawałowa dla dzieci w Bystrzaku

Nibylandia - Zabawa karnawałowa dla dzieci w Bystrzaku

27. stycznia 2015 r. wtorek - 13. lutego 2015 r. piątek
Kto powiedział, ze Bal karnawałowy jest tylko dla Maluchów? Właśnie ! Przyjdźcie na zabawę karnawałową do Bystrzaka ! Tańce, gry, zabawy, konkursy i czary specjalnie dla "szkolniaków" ! Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 10 lat na kolejny warsztat twórczy organizowany przez Bystrzaka w dniach 6 i 13 lutego 2015 (piątek) o godz. 17.30.
Zabawa karnawałowa dla dzieci w Bystrzaku

Kraina Bajek - Zabawa karnawałowa dla dzieci w Bystrzaku

27. stycznia 2015 r. wtorek - 14. lutego 2015 r. sobota
Chcesz mieć chwilę dla siebie na Walentynki ? Zapisz dziecko na zabawę karnawałową do Bystrzaka ! Rodzice na romantyczną randkę, a dzieci na bal ! Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku od 4 do 6 lat na kolejny warsztat twórczy organizowany przez Bystrzaka w dniach 7 i 14 lutego 2015 (sobota) o godz. 16.00.
Nauka czytania dla rozwoju dziecka 0-6 lat

Nauka czytania dla rozwoju dziecka 0-6 lat - dr Aneta Czerska

26. stycznia 2015 r. poniedziałek - 14. lutego 2015 r. sobota
13-14.02.2015 Czy nadal chcesz uczyć małe dziecko liter, blokując jego naturalne zdolności, pamięć fotograficzną i myślenie operacyjne? Czy wiesz, jak zapobiec dysleksji? Czy wiesz, że małe dziecko może zacząć uczyć się czytać krótko po urodzeniu? Im młodsze jest dziecko, tym bardziej jest zainteresowane nauką czytania. Wystarczy tylko pół minuty dziennie, aby po tygodniu przeczytało swoją pierwszą książeczkę.
Jak pomnożyć inteligencję dziecka w wieku 0-6 lat

Jak pomnożyć inteligencję dziecka w wieku 0-6 lat

28. stycznia 2015 r. środa - 14. lutego 2015 r. sobota
Jesteś rodzicem małego dziecka? Nie wiesz, jak bawić się, aby rozwinąć jego inteligencję, pamięć fotograficzną, zdolności muzyczne i językowe? Czy wiesz, że każde małe dziecko ma fotograficzną pamięć, która zaczyna zanika po 3 roku życia.
Balans emocjonalny - dr Aneta Czerska

Balans emocjonalny - dr Aneta Czerska

28. stycznia 2015 r. środa - 14. lutego 2015 r. sobota
14.02.2015 Jesteś rodzicem małego uparciucha? Nie wiesz, jak przestać stosować metody siłowe? Zastanawiasz się, czy lepsze są kary czy nagrody? Chcesz wychowywać dziecko w miłości i szacunku, ale jednocześnie z poszanowaniem Twoich zasad i nakreślonych przez Ciebie granic? Czy nadal emocje rządzą w Twoim domu? Nie wiem, czy już w pełni zdajesz sobie sprawę, że dzieci są na tyle niegrzeczne, na ile rodzicom brakuje umiejętności wychowawczych.
Amelka - skazana na śmierć przez NFZ

Amelka - skazana na śmierć przez NFZ

30. stycznia 2015 r. piątek - 14. lutego 2015 r. sobota
7-miesięczna Amelka spod Warszawy urodziła się z całkowitym brakiem odporności. Jest drugim dzieckiem w Polsce, które urodziło się z tą wadą (zespól Di George'a całkowity). Jedynym ratunkiem dla Amelki jest przeszczep komórek grasicy. Bez operacji Amelka umrze.
Największa w Polsce Wystawa Budowli z Klocków LEGO na Stadionie Narodowym

Największa w Polsce Wystawa Budowli z Klocków LEGO

13. grudnia 2014 r. sobota - 15. lutego 2015 r. niedziela
10 tirów klocków i sprzętu, fantastyczne budowle, praca niemal 100 osób i największy na świecie statek z klocków Lego, a to wszystko już od 13 grudnia na Stadionie Narodowym w Warszawie.
10 zasad przeciw hejtowi

10 zasad przeciw hejtowi

14. stycznia 2015 r. środa - 15. lutego 2015 r. niedziela
Disney Channel i Disney XD wraz z Fundacją Dzieci Niczyje w ramach ogólnopolskiej kampanii „Dodaj znajomego” zachęcają do przeciwstawienia się niewłaściwym zachowaniom w sieci. Poniżej kilka porad ekspertów kampanii, które pomogą walczyć z hejtem w Internecie.
Zabawy z rozumem

Zabawy z rozumem

23. stycznia 2015 r. piątek - 15. lutego 2015 r. niedziela
ZABAWY Z ROZUMEM – to zajęcia intensywnie rozwijające prawą półkulę mózgową. Skierowane są do dzieci do 6 r.ż. i prowadzone w oparciu o metodę dr Anety Czerskiej "Cudowne Dziecko"
Bilety do Legolandu w Danii

Bilety do Legolandu w Danii - Tanio i bez wychodzenia z domu!

29. stycznia 2015 r. czwartek - 15. lutego 2015 r. niedziela
Bilety tańsze niż na miejscu w kasie. Tańsze niż na oficjalnej stronie Legoland Billund. Kup bilety już dziś i zaplanuj wycieczkę do świata zbudowanego z milionów klocków LEGO!
Położna na medal. Gdzie pracują najlepsze położne?

Położna na medal. Gdzie pracują najlepsze położne?

28. stycznia 2015 r. środa - 15. lutego 2015 r. niedziela
Profesjonalizm, opanowanie, służenie pomocą, gdy jest to potrzebne a z drugiej strony delikatność – to cechy najlepszej położnej w Polsce – Położnej na medal – wg uzasadnienia jednej z decydentem konkursu.
Opowiadania nie tylko dla dzieci

Opowiadania nie tylko dla dzieci

28. stycznia 2015 r. środa - 15. lutego 2015 r. niedziela
Masz więcej, niż 8 lat? Wyciągnij rodziców do teatru! - "Opowiadania nie tylko dla dzieci" w Teatrze Żydowskim
Ja i moja seksualność

Ja i moja seksualność

30. stycznia 2015 r. piątek - 15. lutego 2015 r. niedziela
Pracownia Terapii i Rozwoju zaprasza do udziału w warsztacie rozwojowym dla Kobiet "Ja i moja seksualność". Seksualność to jeden z najistotniejszych obszarów wpisanych w codzienność każdej Osoby. To rozwój, harmonia i spełnienie.
Casting dla dzieci i młodzieży

Casting dla dzieci i młodzieży

29. stycznia 2015 r. czwartek - 15. lutego 2015 r. niedziela
Zapraszamy wszystkich młodych Artystów w przedziale wiekowym 6 - 24, na nabór do szkoły artystycznej TEATR SZTUK WIELU. Data i godzina naboru: 14.02.2015r. godzina 10:00 15.02.2015r. godzina 11:00 Zgłoszenia prosimy wysyłać do 13.02.2015
Warsztaty w Fundacji Atelier

Warsztaty w Fundacji Atelier

27. stycznia 2015 r. wtorek - 17. lutego 2015 r. wtorek
Fundacja Atelier zaprasza na warsztaty artystyczne w lutym. W Atelier Foksal stwarzamy dzieciom wspaniałe warunki dla rozwoju naturalnej twórczej aktywności - poprzez radość działania, radość tworzenia i radość poznania. Programy zajęć przystosowane są do możliwości dzieci w różnym wieku od 4 do12 lat.
Mini Popik ambitnie bawi i uczy

Mini Popik ambitnie bawi i uczy

22. stycznia 2015 r. czwartek - 18. lutego 2015 r. środa
Patronat Miasta Dzieci
Na polskim rynku muzycznym ukazała się wyjątkowa płyta dedykowana najmłodszej publiczności pod nazwą Mini Popik. Album zawiera 13 przebojowych piosenek dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, które nie tylko mają bawić ale i edukować. Niewątpliwą wartością projektu jest zarówno warstwa tekstowa jak i najwyższy poziom samych kompozycji.
LEGOLegends of Chima. Bitwa o Chimę

LEGOLegends of Chima. Bitwa o Chimę

27. stycznia 2015 r. wtorek - 18. lutego 2015 r. środa
Kolejne niesamowite przygody w skutej lodem krainie dla fanów Lego Chima! Chimę przemierzają hordy straszliwych Lodowych Łowców, którzy wykorzystują swe niesamowite moce, by zawłaszczyć nowe terytoria i przemienić je w lód. Plemiona Chimy dzielnie stawiały im opór, jednak ich broń nie mogła równać się z lodowym dotykiem Łowców. Strach zagościł w sercach obrońców Chimy, gdy zdali sobie sprawę, ze ich krainę czeka zagłada. I wtedy nagle pojawił się płomyk nadziei...
Barbie Super Księżniczki. Premiera filmowa

Barbie Super Księżniczki. Premiera filmowa

27. stycznia 2015 r. wtorek - 18. lutego 2015 r. środa
W przepięknym królestwie Windemere mieszka urocza księżniczka o imieniu Kara. Jednak pałacowe życie, to nie jej żywioł. Kiedy pewnego dnia zdobywa ona super-moc, rozpoczyna się jej niezwykła przygoda. W jaki sposób księżniczka wykorzysta swoje nowe umiejętności?
Zestaw Barbie Super Księżniczki

Zestaw Barbie Super Księżniczki

27. stycznia 2015 r. wtorek - 18. lutego 2015 r. środa
Zapraszamy na spotkanie z Barbie w nowej, podwójnej roli! Podczas zabawy wielbicielki Barbie poznają odważną księżniczkę, która pewnego dnia zostaje superbohaterką – Super Iskrą. W zestawie filmowym znajdują się książeczki z zadaniami i naklejkami, papierowa lalka z ubrankami, a także maska i identyfikator, dzięki którym małe fanki Barbie także mogą stać się superbohaterkami!
Zarządzanie marzeniami. Poezja motywacyjna dla dzieci

Zarządzanie marzeniami. Poezja motywacyjna dla dzieci

16. stycznia 2015 r. piątek - 21. lutego 2015 r. sobota
Patronat Miasta Dzieci
Podobno ryby i dzieci głosu nie mają. Inni myślą, że na wiele spraw jest za wcześnie lub są zbyt poważne dla dzieci. Naszą najnowszą publikacją w Wydawnictwie Mind&Dream - "Zarządzanie marzeniami. Poezja motywacyjna dla dzieci" - idziemy za przysłowiem "czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci". Autor, Michał Zawadka, w prostocie wierszy i historiach małych bohaterów przybliża dzieciom "instrukcję" spełniania marzeń i osiągania celów.
Targi z Gwiazdami-Rodzinna Strefa Najwyższej Jakości-

Targi z Gwiazdami-Rodzinna Strefa Najwyższej Jakości-

20. stycznia 2015 r. wtorek - 21. lutego 2015 r. sobota
21 lutego (sobota, godz. 9.00-18.00) w eleganckich wnętrzach Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie: Targi z Gwiazdami- Rodzinna Strefa Najwyższej Jakości. Rodzinna Strefa Najwyższej Jakości to przygotowany z ogromnym rozmachem dzień pełen atrakcji dla warszawskich rodzin z dziećmi. Znani i lubiani rodzice poprowadzą liczne warsztaty, zajęcia i animacje.
Opowiem Ci bajkę

Opowiem Ci bajkę

26. stycznia 2015 r. poniedziałek - 22. lutego 2015 r. niedziela
Patronat Miasta Dzieci
Baśnie towarzyszą nam od dzieciństwa. Dla wielu z nas najpiękniejsze wspomnienia z pierwszych lat życia dotyczą chwil, kiedy słuchaliśmy bajki na dobranoc, opowiadanej przez któregoś z rodziców lub dziadków. Baśnie rozbudzały naszą wyobraźnię i były pierwszymi przewodnikami po świecie: mówiły, czym jest dobro i miłość, a czym zło i niesprawiedliwość. Z tą ważną wiedzą wkraczaliśmy w dorosłość. Warto podtrzymywać piękną tradycję opowiadania bajek.
Luty w Inca Play

Luty w Inca Play

30. stycznia 2015 r. piątek - 22. lutego 2015 r. niedziela
Beztroskie ferie dobiegają końca i dzieci szykują się na rozpoczęcie kolejnego semestru. Dla Inca Play jednak ten czas był niezwykle pracowity. Już z początkiem Lutego, odwiedzając nas, zauważycie ogromne zmiany jakie przyniósł kolejny etap przebudowy „Tajemniczego Ogrodu”. To jednak nie koniec wrażeń jakie czekają na Was w tym miesiącu! Nasze animatorki jak zwykle nie zawiodły, przygotowując dla dzieciaków moc niezwykłych atrakcji.
Zajęcia baletowe dla przedszkolaków

Zajęcia baletowe dla przedszkolaków

27. stycznia 2015 r. wtorek - 22. lutego 2015 r. niedziela
Podczas naszych zajęć dzieci mają możliwość rozwijania naturalnej, spontanicznej potrzeby ruchu i tańca. Na rytmice z elementami baletu uczą się koordynacji ruchów, panowania nad własnym ciałem, płynności ruchów, wdzięku. Mają okazję do improwizacji tanecznej w rytm muzyki klasycznej (i nie tylko klasycznej) na dużej przestrzeni w sali lustrzanej.
Rodzinne Spotkania ze sztuk

Rodzinne Spotkania ze sztuk

31. stycznia 2015 r. sobota - 22. lutego 2015 r. niedziela
Z cyklu "Rodzinne Spotkania ze sztuką" Termin: 21.02.(sobota), godz. 12.00 Bilety: 5 zł (od osoby) Miejsce: Bielański Ośrodek Kultury, ul. Estrady 112, tel. 22 835 54 44 Zapraszamy dzieci na imprezę z cyklu "Rodzinne Spotkania ze sztuką" 21 lutego (sobota) o godz. 12.00. W programie: "Prot i Filip" - spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru OdSkocznia .
Międzynarodowa Wystawa Kotów

Międzynarodowa Wystawa Kotów

30. stycznia 2015 r. piątek - 22. lutego 2015 r. niedziela
21 - 22 lutego 2015 NA STADIONIE NARODOWYM WIELKIE ŚWIĘTO KOTÓW: MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW połączona z obchodami ŚWIATOWEGO DNIA KOTA Patronat Honorowy Prezydenta m.st. Warszawy Kot towarzyszy człowiekowi od zarania dziejów, chociaż stosunek do niego był różny. W niektórych kulturach oddawano mu niemal boską cześć, gdzie indziej uznawany był za wysłannika diabła.
Komiksowa wystawa w Narodowym Banku Polskim

Komiksowa wystawa w Narodowym Banku Polskim

19. stycznia 2015 r. poniedziałek - 27. lutego 2015 r. piątek
Zima w mieście? Ferie w Warszawie? Poznaj historię jednej z najbardziej brawurowych cywilnych akcji II wojny światowej. Narodowy Bank Polski zaprasza do odwiedzenia wystawy "Wojenne losy polskiego złota". Ekspozycję można oglądać od poniedziałku do piątku, między 8:00 a 19:00 w holu wejściowym do Warszawskiego Oddziału Okręgowego przy Placu Powstańców Warszawy 4. Wstęp wolny.
Zimowy Narodowy. Miejsce rodzinnej rozrywki!

Zimowy Narodowy. Miejsce rodzinnej rozrywki!

17. listopada 2014 r. poniedziałek - 28. lutego 2015 r. sobota
Na płycie Stadionu Narodowego w Warszawie wyrosły trzy lodowiska, ice bar, a także absolutna nowość, górka lodowa do zjeżdżania na pontonach. Największe w tej części świata Zimowe Miasteczko to ponad 100 dni świetnej zabawy. Bilety na Zimowy Narodowy są dostępne na www.zimowynarodowy.pl i w kasach Stadionu Narodowego.
Warsztaty rozwoju umiejętności społecznych dla dzieci w wieku 9-11 lat

Warsztaty rozwoju umiejętności społecznych dla dzieci w wieku 9-11 lat

25. stycznia 2015 r. niedziela - 28. lutego 2015 r. sobota
Warsztaty Umiejętności Społecznych skierowane są do wszystkich dzieci, które mają trudności w relacjach z rówieśnikami, chciałyby mieć większą swobodę w kontaktach społecznych i móc czerpać z nich więcej radości, nauczyć się radzić sobie z silnymi emocjami oraz poznać sposoby rozwiązywania problemów i konfliktów.
Pakiet pełen narciarskich przygód - Otylia Jędrzejczak zaprasza! Wolne terminy!

Pakiet pełen narciarskich przygód - Otylia Jędrzejczak zaprasza! Wolne terminy!

17. stycznia 2015 r. sobota - 28. lutego 2015 r. sobota
Rodzinny Hotel Wierchomla SKI&SPA Resort zaprasza na ferie 2015 z Rodziną!
Rodzinne ferie zimowe 2015 na sportowo

Rodzinne ferie zimowe 2015 na sportowo

19. stycznia 2015 r. poniedziałek - 28. lutego 2015 r. sobota
Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne „PROMENADA" położone jest bezpośrednio nad samym brzegiem Zalewu Zegrzyńskiego, środku malowniczego lasu i terenu o łącznej powierzchni 46 ha. Przestrzeń zaskakuje różnorodnością i daje wiele możliwości spędzenia wolnego czasu: polana z lodowiskiem, plaża, restauracja Country Saloon, las doskonały na spacery i sannę czynią to miejsce na swój sposób niepowtarzalnym.
Teatr Małego Widza

Teatr Małego Widza - repertuar luty 2015

1. lutego 2015 r. niedziela - 28. lutego 2015 r. sobota
Serdecznie zapraszamy na lutowe spektakle do Teatru Małego Widza. W repertuarze oprócz spektakli dla najmłodszych jak "Warzywa są z kosmosu", "Rozplatanie Tęczy", czy "Cztery Pory Roku", nie zabraknie również przedstawień dla starszaków, m.in. "Sklep Magika Mechanika" oraz teatralnych warsztatów ze światłem "Lśnienie".
Pakiet pełen narciarskich przygód

Pakiet pełen narciarskich przygód - 7 dni szusowania i aktywnego wypoczynku!

1. lutego 2015 r. niedziela - 28. lutego 2015 r. sobota
Co powiesz na 7-dniowe ferie w górach w hotelu zlokalizowanym tuż obok jednej z największych w Polsce stacji narciarskich? Nasz pakiet zapewni Ci podwójną dawkę narciarskich przygód i aktywnego wypoczynku w stylu Wellness. Pakiet obejmuje wiele atrakcji, które sprawią, że Mali Goście będą zachwyceni i nigdy nie będą się nudzić! Zapraszamy na narty z rodziną do Dwóch Dolin!
O tym, jak na Szepczący Las padł czar. Tappi

O tym, jak na Szepczący Las padł czar. Tappi

4. lutego 2015 r. środa - 1. marca 2015 r. niedziela
"O tym, jak na Szepczący Las padł czar" to kolejna publikacja z przygodami sympatycznego wikinga Tappiego. Tym razem jest to książka z wyborem. Co to znaczy? Opowieść składa się z krótkich rozdziałów, a na końcu każdego pojawia się pytanie do Czytelnika, co Tappi powinien zrobić.
Królewski Ogród Światła

Królewski Ogród Światła

6. grudnia 2014 r. sobota - 15. marca 2015 r. niedziela
Od 6 grudnia Warszawa mieni się tysiącami kolorowych świateł, a jednym z jej najjaśniejszych punktów jest Królewski Ogród Światła przy pałacu w Wilanowie.
Garnków w gospodarstwie nigdy nie za dużo - konkurs

Garnków w gospodarstwie nigdy nie za dużo - konkurs

19. stycznia 2015 r. poniedziałek - 30. kwietnia 2015 r. czwartek
Zespół "Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży" we Wrocławiu zaprasza do udziału w V Ogólnopolskim Konkursie Ceramicznym dla dzieci i młodzieży "Garnków w gospodarstwie nigdy nie za dużo".
Rodzinne Poranki Operowe

Rodzinne Poranki Operowe - repertuar

25. stycznia 2015 r. niedziela - 17. maja 2015 r. niedziela
Warszawska Opera Kameralna zaprasza na niedzielne poranki operowe. Niedzielne poranki operowe dla najmłodszych są propozycją rodzinnego spędzania wolnego czasu przy muzyce operowej. Przygotowane zostały specjalnie dla odbiorców w wieku 3-8 lat.
Jak zrealizować postanowienia noworoczne?

Jak zrealizować postanowienia noworoczne?

14. stycznia 2015 r. środa - 31. lipca 2015 r. piątek
Patronat Miasta Dzieci
Zmień postanowienia w rzeczywistość - zapisz się na internetowe warsztaty ZrelaksowanaMama.pl. Od 15 do 19 stycznia - trwa specjalna noworoczna promocja. Tylko teraz 15 % taniej - 59 zł za 7 tygodni.
W każdy czwartek wysyłamy najświeższe wiadomości
o imprezach dla dzieci, pomysłach na zabawy i konkursach
z atrakcyjnymi nagrodami. Wśród czytelników losujemy bezpłatne zaproszenia! Zapisz się - to nic nie kosztuje!
wybierz region: 
wpisz email:
akceptuję politykę prywatności
zobacz, jak wygląda newsletter

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

zapisz się na newsletter


Darmowy e-book dla Ciebie
NA KAŻDĄ OKAZJĘ...


Odbierz prezent od Miasta Dzieci!
 
KALENDARZ WYDARZEŃ
luty 
dzisiaj
Pn Wt śr Cz Pt So Nd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728 
nasi eksperci
Wojciech Eichelberger
Psycholog, psychoterapeuta, współtwórca Instytutu Psychoimmunologii
Aneta Strelau
Dietetyk kliniczny z wieloletnim doświadczeniem
zadaj pytanie

concrete sealer | Professional SEO services | petra group

 
swiss cheap replica watchesreplica watches replica watches uk rolex replica watches replica watches replica watches replica watches uk