Wydarzenia

Joga śmiechu, czyli budzimy radość życia

Joga śmiechu, czyli budzimy radość życia

31. października 2014 r. piątek
Zajęcia dla dzieci 4-6 lat, z opiekunem Joga śmiechu wywodzi się z Indii. Ta wyjątkowa praktyka łączy śmiech z oddechowymi ćwiczeniami jogi. Początkowo śmiech jest wywoływany przez naszą świadomą decyzję, jednak dzięki kontaktowi wzrokowemu z resztą grupy wkrótce staje się samoistny i naturalny. Okazuje się, że zarażamy się nim tak samo jak ziewaniem!
Magiczna jesień w Wiosce Czarownic - przyleć na Halloween do Bałtowa!

Magiczna jesień w Wiosce Czarownic - przyleć do Bałtowa!

31. października 2014 r. piątek - 2. listopada 2014 r. niedziela
Jesień to taki magiczny czas, gdy ze swoich mrocznych kryjówek wypełzają straszliwe zjawy i zmory. Zachęcone szybko zapadającym zmrokiem stają się coraz bardziej śmiałe i dokuczliwe.
Gęś, Śmierć i Tulipan

Gęś, Śmierć i Tulipan

31. października 2014 r. piątek - 2. listopada 2014 r. niedziela
31 października (piątek) 2014 r. o godz. 17.00 2 listopada (niedziela ) 2014 r. o godz. 17.00 Pewnego dnia Gęś spotyka Śmierć. Nie… Pewnego dnia Gęś zauważa Śmierć, która przecież towarzyszyła jej od zawsze, od dnia narodzin. Jak teraz zmieni się jej świat? Czy życie ze Śmiercią u boku aż tak bardzo będzie różniło się od dotychczasowego?
Rodzinny Spacer Ornitologiczny w Łazienkach Królewskich

Rodzinny Spacer Ornitologiczny w Łazienkach Królewskich

2. listopada 2014 r. niedziela
2 listopada o godzinie 11:00 zapraszamy wszystkich młodych badaczy przyrody na jesienny spacer po ogrodach łazienkowskich. Podczas tego niezwykłego ornitologicznego spaceru dzieci poznają sekrety pierzastych mieszkańców Łazienek Królewskich. Najbliższe warsztaty Klubu Królewskich Przyrodników odbędą się w plenerze.
rodzinne poranki artystyczno-filmowe

Praha dzieciom - rodzinne poranki artystyczno-filmowe

2. listopada 2014 r. niedziela
Patronat Miasta Dzieci
W każdy niedzielny poranek zapraszamy naszych najmłodszych widzów wraz z rodzicami do Kina Praha na projekcje najnowszych bajek oraz moc atrakcji podczas fascynujących warsztatów w ramach cyklu „PRAHA DZIECIOM - rodzinne poranki artystyczno-filmowe”.
Wyjątkowo kolorowe zajęcia artystyczne

Wyjątkowo kolorowe zajęcia artystyczne w Zagadce

2. listopada 2014 r. niedziela
Już w najbliższą niedzielę Mysie Harce zapraszają wszystkie dzieciaki na wyjątkowo kolorowe zajęcia artystyczne! W planach malowanie, rysowanie i wyklejanie soczyście pomarańczowych dyń i dyniek! Kolorowej krepiny i wstążeczek z pewnością nie zabraknie! Zapraszamy! Wstęp wolny! Kawiarnia Zagadka, ul. Elektoralna 24. niedziela 2. listopada, godz. 15-18
Rodzic też Bystrzak

Rodzic też Bystrzak

3. listopada 2014 r. poniedziałek - 4. listopada 2014 r. wtorek
3 i 4 listopada o godz. 18.00 serdecznie zapraszamy rodziców na bezpłatny warsztat z cyklu "Rodzic też Bystrzak": "Techniki pamieciowe i mapy myśli - czyli jak wspierać dziecko w sprawnym i długotrwałym zapamietywaniu informacji".
Gimnazjalna Olimpiada Przedsiębiorczości

I Gimnazjalna Olimpiada Przedsiębiorczości

3. listopada 2014 r. poniedziałek - 5. listopada 2014 r. środa
Do 5 listopada br. szkoły mają możliwość zgłaszać uczniów gimnazjum do pierwszej w Polsce Gimnazjalnej Olimpiady Przedsiębiorczości. Olimpiada realizowana jest pod honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej przez organizatora jednej z największych olimpiad przedmiotowych w kraju. W trakcie zawodów uczestnicy będą m.in. rozwiązywali testy, prowadzili rozgrywki za pośrednictwem gry internetowej, brali udział w quizach. Pierwszy etap (szkolny) będzie miał miejsce już 16 grudnia br.
Mama w Kinie Praha

Mama w Kinie Praha

5. listopada 2014 r. środa
Patronat Miasta Dzieci
Kino Praha, Fundacja MaMa i bobas.pl serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu "Mama w Kinie Praha". W środę, 5 listopada o godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie "Jak przygotować dziecko na pojawienie się rodzeństwa", które poprowadzi Emilia Płukis - Cegiełka. Po spotkaniu zapraszamy na projekcję filmu „Zbliżenia” w reżyserii Magdaleny Piekorz.
Coś z niczego - warsztaty techniczne dla rodzin

Coś z niczego - warsztaty techniczne dla rodzin

6. listopada 2014 r. czwartek
Patronat Miasta Dzieci
Zajęcia dla rodzin, bez ograniczeń wiekowych, polegające na przetwarzaniu i nadawaniu nowych funkcji przedmiotom. Zajęcia mają charakter miedzy pokoleniowy, zapraszamy rodziny, babcie , dziadków, rodzeństwo i znajomych, każda para rąk się przyda. Będziemy: przerabiać, kleić, malować, szyć i konstruować, z każdych zajęć wyjdziemy z własnoręcznie wykonanym przedmiotem.
MAMY w Muzeum

MAMY w Muzeum

6. listopada 2014 r. czwartek
Karmienie, spacer, drzemka, karmienie, spacer, drzemka… i wizyta w MNW! Od października 2014 do czerwca 2015 w czwartki o godzinie 11.00 zapraszamy na spotkania organizowane dla rodziców na urlopach macierzyńskich i ojcowskich.
Machiną przez Chiny

Machiną przez Chiny z Łukaszem Wierzbickim w Badecie Ursynów

6. listopada 2014 r. czwartek
Spotkanie z Łukaszem Wierzbickim w Badecie Ursynów W czwartek 6 listopada o godz. 17:00 zapraszamy na spotkanie z pisarzem Łukaszem Wierzbickim. Autor zabierze nas w daleką podróż do Chin. Na spotkaniu poznamy niezwykłą parę - Halinę i Stanisława Bujakowskich, którzy w 1934 roku wyruszyli na motorze w pełną przygód wyprawę do Azji. Zapisy, wstęp wolny.
Zajęcia muzyczno-ruchowe w Muzycznej Przystani

Zajęcia muzyczno-ruchowe w Muzycznej Przystani

4. listopada 2014 r. wtorek - 6. listopada 2014 r. czwartek
Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym na zajęcia muzyczno - ruchowe z elementami gimnastyki i tańca. Na zajęciach dzieci uczą się piosenek, wykonują do poznanych piosenek układy taneczne oraz uczestniczą w zabawach muzyczno- ilustracyjnych. Wykonują ćwiczenia gimnastyczne do muzyki z wykorzystaniem piłek, szarf, obręczy. Dzieci również improwizują do muzyki. Zajęcia te wspaniałe rozwijają słuch muzyczny, koordynację oraz wrażliwość muzyczną.
Zamiast wiązać koniec z końcem planuj budżet miesiąc za miesiącem

Zamiast wiązać koniec z końcem planuj budżet miesiąc za miesiącem

8. listopada 2014 r. sobota
Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych "Białobrzeska" zaprasza na cykl 3 bezpłatnych warsztatów, na których wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytania związane z budżetem domowym - trzygodzinne spotkania w soboty od 11 października co 2 tygodnie w Klubie SURMA na Ochocie.
Mali Einsteini: Jak działa kalejdoskop?

Mali Einsteini: Jak działa kalejdoskop?

8. listopada 2014 r. sobota
Patronat Miasta Dzieci
8 listopada, sobota, I grupa - godz. 10.00; II grupa - godz. 11.00; III grupa - godz. 12.00 Obowiązują zapisy. Czy uda nam się rozwikłać zagadki obrazu? Dowiecie się, czym zajmuje się optyka i jak przenieść przedmiot nie ruszając go z miejsca. Brzmi tajemniczo? Będzie jeszcze bardziej zadziwiająco na zajęciach! Kalejdoskopy staną się waszą własnością.
SENTY-MENTY filmowy pamiętnik dźwiękowy

Sentymentalny Koncert w Teatrze Małego Widza

9. listopada 2014 r. niedziela
Patronat Miasta Dzieci
W niedzielę 19 października 2014 w Teatrze Małego Widza cofniemy na chwilę czas i uruchomimy niezwykły filmowo-bajkowy kalejdoskop. Koncert „SENTY-MENTY” dedykujemy szczególnie tym, którzy pragną zarazić swoje dzieci miłością do kultowych piosenek, które my sami nuciliśmy kiedy byliśmy mali.
Miasto artystów

Miasto artystów

9. listopada 2014 r. niedziela
W ramach tegorocznej edycji festiwalu WARSZAWA W BUDOWIE zatytułowanej "Miasto artystów" proponujemy bogatą ofertę zajęć dla dzieci. Wydarzenia odbywają się w różnych lokalizacjach związanych z motywem przewodnim tegorocznej edycji festiwalu, czyli z artystycznym życiem miasta.
Rodzinne warsztaty plastyczne

Rodzinne warsztaty plastyczne

9. listopada 2014 r. niedziela
Rodzinne warsztaty plastyczne powracają w nowym tematycznym cyklu. Zapraszamy dzieci i dorosłych do wspólnej pracy nad ilustracjami do Pchły Szachrajki. Pod okiem Jana Bajtlika – ilustratora książek dziecięcych – będziemy pracowali nad alternatywną wersją Pchły Szachrajki. Uczestnicy warsztatu dostaną do dyspozycji nietypowe materiały plastyczne, które pomogą im stworzyć zarówno ilustracje, jak i oryginalne liternictwo.
Bajkowa Niedziela

Bajkowa Niedziela

9. listopada 2014 r. niedziela
Adaptacja znanej wszystkim bajki Andersena mówiącej o tym, że czasem to, co małe i niepozorne okazuje się najbardziej wartościowe. A kolorowe błyskotki dają tylko chwilową radość. Opowieść o miłości i przyjaźni. Piękne lalki i chińskie dekoracje. A morał całkiem współczesny. Przedstawienie interaktywne. Kabaretowa zabawa angażująca dzieci. Bajkowo, kolorowo i bardzo wesoło.
Dwie Godziny dla Rodziny

Dwie Godziny dla Rodziny

9. listopada 2014 r. niedziela
Drogie Dzieci i Szanowni Opiekunowie! W niedzielę 9 listopada, tradycyjnie o godz. 12.30, zapraszamy na kolejną imprezę z cyklu "Dwie Godziny dla Rodziny". Tym razem poznacie muzyczno-teatralny duet JaHa w składzie: Jacek Zawada i Hanna Kochańska, który zaprezentuje Wam spektakl "Pan Brzechwa i Skarżypyta".
Smykofonia, koncerty dla melomaluszków

Smykofonia, koncerty dla melomaluszków

8. listopada 2014 r. sobota - 9. listopada 2014 r. niedziela
Smykofonia to sezon koncertowy, przygotowany z myślą o niemowlętach, dzieciach w wieku przedszkolnym i ich rodzicach, dziadkach, wujkach i ciociach, pod hasłem: "Na muzykę nigdy nie jest za wcześnie!"
W poszukiwaniu mędrca i ducha we Wrzeszczu Górnym - 6. edycja festiwalu NARRACJE

W poszukiwaniu mędrca i ducha we Wrzeszczu Górnym- 6. edycja festiwalu NARRACJE

15. listopada 2014 r. sobota - 16. listopada 2014 r. niedziela
Tegoroczny festiwal NARRACJE. Instalacje i Interwencje w Przestrzeni Publicznej odbywający się pod hasłem mędrzec i duch | the sage and the ghost wkracza w tajemniczą przestrzeń Wrzeszcza Górnego – od okolic Synagogi przy ul. Partyzantów po budynki Politechniki Gdańskiej. W dwa wieczory, 15 i 16 listopada, zobaczymy prace m.in. Agnieszki Polskiej, Aleksandry Waliszewskiej, Konrada Smoleńskiego czy Julity Wójcik, a w paśmie muzycznym usłyszymy m.in. koncert meksykańskiego muzyka występującego pod pseudonimem Murcof.
Jarmark Bożonarodzeniowy 2014

Jarmark Bożonarodzeniowy 2014

28. listopada 2014 r. piątek
Jarmark Bożonarodzeniowy 2014 z cyklu Barbakan Rzemiosłem Zdobiony. Impreza będzie się odbywała na Międzymurzu Barbakanu w Warszawie. Zaproszeni zostali rękodzielnicy z Polski i z zagranicy oferujący unikatowe tradycyjne wyroby.
Pinokio

Pinokio

28. listopada 2014 r. piątek - 30. listopada 2014 r. niedziela
Patronat Miasta Dzieci
Pinokio - Spektakl w reżyserii Anny Smolar na podstawie tekstu "Pinokio"  Joëla Pommerata, adaptacji klasycznej baśni Carla Collodiego, w tłumaczeniu Maryny Ochab. Spektakl dla widzów w wieku od 5 lat. Uwaga! Nasz Pinokio NIE JEST: o grzecznym chłopcu; o nauce pokory; o stawaniu się normalnym; Nasz Pinokio JEST: o wiecznym pragnieniu wolności; o sile buntu; o granicach tożsamości, również cielesnej;

Nie przegap

Spotkania grupy mam z niemowlętami

Spotkania grupy mam z niemowlętami

15. października 2014 r. środa - 30. października 2014 r. czwartek
ZERO-PIĘĆ. Fundacja na rzecz zdrowia psychicznego małych dzieci, we współpracy z ośrodkiem MaterPater, zaprasza rodziców małych dzieci do skorzystania z nowej BEZPŁATNEJ OFERTY.
Lodowisko Torwar 2014

Lodowisko Torwar 2014

2. października 2014 r. czwartek - 2. listopada 2014 r. niedziela
Wreszcie można zamienić rolki na łyżwy! W czwartek 2 października 2014 roku o godzinie 20:00 rozpoczyna się sezon ogólnodostępnych ślizgawek w hali Torwar. Pasjonaci łyżwiarstwa będą mogli już niedługo szaleć na gładkiej i świeżo przygotowanej tafli lodowiska. Jak co roku dostępne jest wypożyczenie łyżew w pełnej numeracji.
Młody fotograf

Młody fotograf

19. października 2014 r. niedziela - 2. listopada 2014 r. niedziela
Warsztaty fotograficzne i graficzne dla dzieci. Przekazywanie wiedzy odbywać się będzie metodą obrazkową. Za pomocą komiksów i rysunków.
Pepe i spółka znowu na tropie

Pepe i spółka znowu na tropie

9. października 2014 r. czwartek - 3. listopada 2014 r. poniedziałek
Dla Pepe Kulki nie ma rzeczy niemożliwych. Poszukiwanie złotej salamandry w zamku nad Loarą? Polowanie na potwora z Loch Ness za pomocą podwodnej kobzy? Stworzenie prototypu maszyny latającej o dość oryginalnej nazwie – Culbertodaktyl? To pestka. Oczywiście, gdyby nie odwaga Remiego i pomysłowość Matyldy, byłoby trochę trudniej, ale ciii...
długi weekend listopadowy nad morzem!

Pokaż dziecku sztorm - długi weekend listopadowy nad morzem!

13. października 2014 r. poniedziałek - 3. listopada 2014 r. poniedziałek
Bałtyk jesienią jest zjawiskowy! Szum wzburzonego morza, puste plaże zachęcające do spacerów i zbierania bursztynów to tylko pierwsze z wielu powodów, dla których warto wybrać się na jesienny weekend nad morze.
Potrzebuję mojego potwora. Premiera

Potrzebuję mojego potwora. Premiera

9. października 2014 r. czwartek - 4. listopada 2014 r. wtorek
Patronat Miasta Dzieci
Ignaś ma problem z zasypianiem – do tego po prostu musi mieć potwora pod łóżkiem. Niestety Gab, jego stały potwór, wybrał się na ryby i planuje wrócić za tydzień. W zamian pojawia się cała menażeria bajecznie kolorowych stworów, ale czy wśród nich znajdzie się taki, który potrafi porządnie wystraszyć Ignasia? A może go tylko rozbawi?
Logorytmika

Logorytmika

14. października 2014 r. wtorek - 4. listopada 2014 r. wtorek
LOGORYTMIKA - Dzieci z drobnymi wadami wymowy uczestniczą w rozśpiewanych zajęciach logopedycznych. W czasie zabaw muzyczno-ruchowych wykonują zadania służące rozwojowi mowy i usprawnieniu aparatu artykulacyjnego. Poznają wesołe rymowanki i piosenki, które mogą następnie powtarzać w domu (z pomocą rodziców). Dzieci ćwiczą także reakcję na polecenia i sygnały terapeuty.
Warsztaty teatralne dla dzieci w Nutka Cafe

Warsztaty teatralne dla dzieci w Nutka Cafe

14. października 2014 r. wtorek - 4. listopada 2014 r. wtorek
Warsztaty teatralne dla dzieci w piątki o godz. 17.30 w Nutka Cafe prowadzi doświadczona w pracy z małymi artystami- aktorka Zofia Szulakowska. Spotkanie z teatrem ma na celu rozwijanie wrażliwości artystycznej dziecka. Dzieci uczą się interpretować teksty, rozwijają zdolność wyrażania słów gestem, poznają podstawy zachowania scenicznego, uczą się prawidłowej wymowy.
Bejsbolówki Violetta Just me w Kids Hits

Bejsbolówki Violetta Just me w Kids Hits

15. października 2014 r. środa - 4. listopada 2014 r. wtorek
Premierowe besbolówki Violetta w nowym dziale Kids Hits. Wysyłka jak zwykle w 24 godziny.
Klub Malucha w Badecie

Klub Malucha w Badecie

14. października 2014 r. wtorek - 5. listopada 2014 r. środa
W poniedziałki, środy i piątki w godz. 10-12 zapraszamy na zajęcia Klubu Malucha. W trakcie zajęć maluchy od 2 do 4 lat grają w gry zespołowe, malują, skaczą i uczą się samodzielności. W Badecie Wilanów w poniedziałki i piątki prowadzimy zajęcia ogólnorozwojowe, w środy - o charakterze plastycznym.
Grupa wsparcia dla ojców w Fundacji Dzieci Niczyje

Grupa wsparcia dla ojców w Fundacji Dzieci Niczyje

17. października 2014 r. piątek - 5. listopada 2014 r. środa
Zapraszamy ojców dzieci w wieku 0 - 6 lat na cykl 7 spotkań, których celem jest wsparcie w kontekście pełnionych ról: ojca, męża, pracownika oraz rozmowa i szukanie rozwiązań dotyczących trudności wychowawczych z dziećmi. Spotkania będą okazją do wymiany doświadczeń, porozmawiania o sukcesach, wyzwaniach, problemach związanych z wychowywaniem dzieci.
Jesienna promocja! Karta Funpass z grą Czaruj z dzieckiem GRATIS

Jesienna promocja! Karta Funpass z grą Czaruj z dzieckiem GRATIS

23. października 2014 r. czwartek - 6. listopada 2014 r. czwartek
Karta rabatowa Funpass ważna przez 3 lata to prawie 150 miejsc ze zniżką! Od teraz dostępna jest wraz z fantastycznym dodatkiem - zestawem magicznych sztuczek - Czaruj z dzieckiem zupełnie gratis! Czaruj z dzieckiem to wraz z kartą Funpass idealny prezent z okazji Halloween, Mikołajek czy powoli zbliżających się Świąt. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.
Bezpłatne warsztaty dla Mam

Na karuzeli macierzyństwa - Bezpłatne warsztaty dla Mam

24. października 2014 r. piątek - 6. listopada 2014 r. czwartek
Stowarzyszenie "Rodzicie Razem" Klub Mam na Bemowie we współpracy z firmą szkoleniową BAZAR IDEI serdecznie zapraszają na bezpłatne warsztaty dla Mam "Na karuzeli macierzyństwa". Startujemy już 6.11.2014r. (czwartek) o godzinie 10:00 w Klubie Mam na Bemowie. Na spotkania zapraszamy Mamy z Maluszkami w wieku od 0 do 3 lat! Ilość miejsc ograniczona! Konieczne są zapisy!
Zacznij od siebie - warsztaty asertywności dla rodziców

Zacznij od siebie - warsztaty asertywności dla rodziców

9. października 2014 r. czwartek - 7. listopada 2014 r. piątek
Warsztaty asertywności dla rodziców "Zacznij od siebie" Warsztaty dla wszystkich tych, którzy w zgiełku dnia codziennego chcą zadbać o swoje potrzeby jednocześnie dostrzegając potrzeby innych.
Jedyny i Niepowtarzalny Ivan

Jedyny i Niepowtarzalny Ivan

10. października 2014 r. piątek - 7. listopada 2014 r. piątek
Patronat Miasta Dzieci
Wzruszająca, pięknie napisana i inteligentna historia, która zmieni nasz punkt widzenia na zwierzęta i ich wrażliwość. Zainspirowana prawdziwą historią opowieść o gorylu, który przez kilkadziesiąt lat mieszkał w "mini zoo", mieszczącym się przy centrum handlowym, nie widząc żadnego innego przedstawiciela swojego gatunku.
Matematyka w muzyce - zajęcia dodatkowe w Domu Kultury PRAGA

Matematyka w muzyce - zajęcia dodatkowe w Domu Kultury PRAGA

14. października 2014 r. wtorek - 7. listopada 2014 r. piątek
Na pozór wydaje się, że muzyka z matematyką ma niewiele wspólnego, ale z praktyki wiele pojęć matematycznych wykorzystuje się w muzyce. Muzyka wpływa na rozwój intelektualny dzieci, wspomagając nabywanie różnych umiejętności matematycznych tj. umiejętności liczenia, figury geometryczne, wielkości poprzez czasowe określenia wartości nut, ułamki (metrum – dzieli takty na części) przyswajane dzięki zabawom muzycznym.
Belle karmi psiaki

Belle karmi psiaki

15. października 2014 r. środa - 7. listopada 2014 r. piątek
Bella jest nie tylko piękna, ale ma również wielkie serce. Z miłości do innych psiaków zaangażowała się w akcję karmimypsiaki.pl. Bella i Sebastian to opowieść o niezwykłej przyjaźni chłopca i psa. To również wspaniała lekcja pokory i zrozumienia dla drugiej istoty.
BEZPŁATNE warsztaty dt. zaburzeń odżywiania się

Bezpłatne warsztaty dot. zaburzeń odżywiania się

13. października 2014 r. poniedziałek - 8. listopada 2014 r. sobota
BEZPŁATNE warsztaty dot. zaburzeń odżywiania się (anoreksji, bulimii) - objawy, powikłania, leczenie. Na zajęciach porozmawiamy o tym: Jak przeciwdziałać rozwojowi anoreksji i bulimii u Twojego dziecka? Co robić, gdy podejrzewasz lub widzisz pierwsze symptomy? Jak wspierać? Anoreksja czy alkohol? Bulimia czy narkotyki? - uzależnienia współtowarzyszące oraz Poznacie formy i metody leczenia.
Szyjemy misie w Kredce

Szyjemy misie w Kredce

28. października 2014 r. wtorek - 8. listopada 2014 r. sobota
Zapraszamy do Kredki na kolejne rodzinne majsterkowanie. Tym razem samodzielnie stworzycie projekt swojego wymarzonego misia lub innego stworka; uszyjecie go z filcu lub bawełny; wypchacie specjalnym wypełnieniem tak, aby był grubiutki i mięciutki, a następnie ozdobicie go różnymi dodatkami pasmanteryjnymi. Zapraszamy! Sobota (8 listopada) godz. 14:30 - 16:00
Grupa wsparcia dla osób w żałobie po stracie dziecka

Grupa wsparcia dla osób w żałobie po stracie dziecka

13. października 2014 r. poniedziałek - 9. listopada 2014 r. niedziela
Zapraszamy osoby, będące w żałobie po stracie dziecka, które zastanawiają się jak ułożyć sobie życie po tym co się wydarzyło i z trudem próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Zapraszamy na półotwartą grupę terapeutyczną dla osób, które doświadczyły straty dziecka na etapie ciąży oraz podczas lub tuż po porodzie.
Tygodnie bezpłatnych konsultacji dla nowych klientów

Tygodnie bezpłatnych konsultacji dla nowych klientów

13. października 2014 r. poniedziałek - 9. listopada 2014 r. niedziela
Tygodnie bezpłatnych konsultacji dla nowych klientów 13-17.10.2014 17-21.11.2014 8-12.12.2014 Jeśli czujesz, że potrzebujesz pomocy, jednak nie jesteś pewien/pewna czy kontakt z psychologiem to dobry pomysł. Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji.
Samoloty 2 - Podniebna przygoda!

Samoloty 2 - Podniebna przygoda!

13. października 2014 r. poniedziałek - 9. listopada 2014 r. niedziela
"Samoloty 2" to opowieść filmowa kontynuująca przygody dzielnego Dusty’ego, który w ubiegłym roku podbił serca najmłodszych brawurowym Lotem Wokół Globu. Tym razem dzieci będą miały okazję podziwiać swojego ulubionego bohatera podczas akcji ratowniczej w Turbockim Parku Narodowym.
Warsztaty w Kawiarni Kids&Friends

Warsztaty w Kawiarni Kids&Friends

14. października 2014 r. wtorek - 9. listopada 2014 r. niedziela
Czy zdobywanie wiedzy może być fascynujące a nauka może być czystą przyjemnością? Oczywiście, że tak! Dlatego specjalnie dla Małych Odkrywców Klubokawiarnia Kids&Friends przygotowała szereg kreatywnych warsztatów opartych na innowacyjnych metodach nauczania tak, aby poznawanie świata stało się wspaniałą i niezapomnianą przygodą.
Fundacja Atelier - warsztaty

Fundacja Atelier - warsztaty

16. października 2014 r. czwartek - 9. listopada 2014 r. niedziela
Fundacja Atelier zaprasza dzieci i młodzież na warsztaty.
Kacper i Emma - najlepsi przyjaciele

Kacper i Emma - najlepsi przyjaciele

17. października 2014 r. piątek - 9. listopada 2014 r. niedziela
premiera: 17.10.2014 Kacper i Emma - najlepsi przyjaciele są ekranizacją bestsellerowej w Norwegii książki autorstwa Tor Åge Bringsværd i Anne G. Holt. Przygody dwójki przedszkolaków przeplatane piosenkami i animowanymi fragmentami to opowieść o przyjaźni, ale i o trudnościach związanych z nowymi sytuacjami w życiu pięciolatków, takimi jak pierwszy dzień w przedszkolu czy poznawanie nowych koleżanek i kolegów.
Zajęcia dla 2 latków z elementami logopedii

Zajęcia dla 2 latków z elementami logopedii

16. października 2014 r. czwartek - 9. listopada 2014 r. niedziela
GRUPOWE ZAJĘCIA DLA 2 LATKÓW I RODZICÓW- ZAPISY DO NOWEJ GRUPY! Grupowe zajęcia dla dwulatków to program ogólnorozwojowy wspierający rozwój w sferze komunikacji, umiejętności społecznych i motorycznych dziecka. Zajęcia prowadzi logopeda (ze specjalizacją wczesnej interwencji logopedycznej i neurologopedii).
Summerhill. Szkoła wolnych ludzi

Summerhill. Szkoła wolnych ludzi

21. października 2014 r. wtorek - 9. listopada 2014 r. niedziela
Patronat Miasta Dzieci
Summerhill - szkoła inna niż wszystkie, gdzie dzieci nie są kontrolowane, nie muszą chodzić na zajęcia i nikt im nie mówi, co robić - mają pełną swobodę bycia sobą. Czy to może działać? Tak, a efekty są znacznie lepsze niż w tradycyjnych szkołach. Jak to się dzieje? Przeczytaj w wyjątkowej książce.
Eksperymenty naukowe w Kredce

Eksperymenty naukowe w Kredce

27. października 2014 r. poniedziałek - 9. listopada 2014 r. niedziela
Sobota (9 listopada) Zapraszamy na kolejne spotkanie w Kredce dla młodych naukowców. Warsztaty z eksperymentów, to niezwykle różnorodny materiał dydaktyczny, który zawiera doświadczenia chemiczne, fizyczne oraz zagadnienia z budowy maszyn prostych.
II edycja konkursu Eko Odkrywcy dla szkół i przedszkoli

II edycja konkursu "Eko Odkrywcy" dla szkół i przedszkoli

28. września 2014 r. niedziela - 10. listopada 2014 r. poniedziałek
Do 10 listopada br. szkoły wszystkich szczebli i przedszkola mogą zgłaszać swoje projekty do konkursu "Eko Odkrywcy" organizowanego przez firmę Henkel – właściciela marki Persil, drogerie Rossmann oraz Fundację Nasza Ziemia. Jego celem jest zachęcenie młodzieży do odkrywania tajemnic otaczającego świata i uwrażliwienie ich na kwestie związane z ochroną środowiska. Autorzy najciekawszych projektów otrzymają nagrody pieniężne na ich realizację.
Leszek Peszek - premiera

Leszek Peszek - premiera

15. października 2014 r. środa - 10. listopada 2014 r. poniedziałek
Patronat Miasta Dzieci
Oto rzadki przypadek największego pechowca i największego szczęściarza w jednej osobie: jedenastoletni Leszek Peszek. Zawzięcie i nieustająco wojuje ze swoją starszą siostrą, gapowatą prawie nastolatką, oraz równie nieustannie ściąga na siebie kłopoty w szkole, bo – hm – sam się o nie prosi...
II edycja bezpłatnych warsztatów w przedszkolach. Zapisy

II edycja bezpłatnych warsztatów w przedszkolach. Zapisy

13. października 2014 r. poniedziałek - 10. listopada 2014 r. poniedziałek
Rusza II edycja bezpłatnych warsztatów edukacyjnych w przedszkolach w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Lublinie, Opolu, Wrocławiu, Toruniu, Gdańsku, Szczecinie i Kołobrzegu organizowana przez Fundację VERBA.
Kukułki - zajęcia muzyczne

Kukułki - zajęcia muzyczne

4. listopada 2014 r. wtorek - 11. listopada 2014 r. wtorek
We wtorki o godz. 11.45 w Badecie Wilanów zapraszamy na zajęcia muzyczne kształtujące równowagę i rozwój motoryczny, dla dzieci w wieku 1-3 lat. Czas trwania: 45 min. Wstęp: 20 zł, zapisy.
Smok w powidłach. Joanna Papuzińska

Smok w powidłach. Joanna Papuzińska

16. października 2014 r. czwartek - 11. listopada 2014 r. wtorek
Patronat Miasta Dzieci
Na śniadanie serwujemy powidła śliwkowe od druhny ciotuni i inne przysmaki z dzieciństwa. Do tego króciutkie zabawne wierszyki. I harce z Wronką do południa! W porze obiadu mądre opowiadanie, a na deser Placek Zgody i Pogody. Po południu – grzybobranie zakończone odwiedzinami u liska Maciusia, posiadacza najpiękniejszego ogona na świecie! Na kolację opowieść o zgubionej piątej klepce...
Baby Beetles

Baby Beetles

21. października 2014 r. wtorek - 11. listopada 2014 r. wtorek
Nowe zajęcia językowe dla najmłodszych w Nutka Cafe we środy o godz. 10.30. Dwujęzyczne Dzieci / Bilingual Future to program wspomagany merytorycznie przez Yellow House English, promujący wprowadzanie dziecka w świat dwóch języków równolegle.
Zajęcia w Kawce z mleczkiem

Zajęcia w Kawce z mleczkiem

21. października 2014 r. wtorek - 11. listopada 2014 r. wtorek
Zajęcia w Kawce z mleczkiem – gordonki, kółko graniaste, ceramika, angielski, chiński, warsztaty naukowe, teatralne i gimnastyka korekcyjna Rozpoczęły się zapisy na nowe zajęcia w Kawce z mleczkiem przy Al. Sikorskiego 13 na Mokotowie. Zapraszamy dzieci małe i duże do wspólnej zabawy i nauki. Maluszki zabierzemy w świat dźwięków i będziemy bawić się w kółko graniaste. Starsze dzieci będą lepić z gliny, poznawać zwyczaje innych kultur i robić eksperymenty naukowe.
Balet dla przedszkolaków

Balet dla przedszkolaków

21. października 2014 r. wtorek - 11. listopada 2014 r. wtorek
Centrum Dobrej Edukacji zaprasza dzieci w wieku 4-6 lat na zajęcia baletowe. Taniec klasyczny to rodzaj aktywności, która przynosi dziecku wiele korzyści – rozwija poczucie rytmiki, kształtuje piękną sylwetkę, uwrażliwia na piękno, uczy partnerstwa i bycia w relacji z drugą osobą lub grupą. W październiku istnieje możliwość wykupienia pojedynczych zajęć próbnych.
Syfon - Pies taki jak Ty!

Syfon - Pies taki jak Ty!

21. października 2014 r. wtorek - 11. listopada 2014 r. wtorek
Patronat Miasta Dzieci
To historia dla wszystkich, którzy poszukują odpowiedzi prostych, na czasem trudne i bolesne tematy. Książka składa się z 11 rozdziałów. Każdy z nich jest poświęcony jednemu wiodącemu uczuciu.
Warsztaty dla dzieci z Cogni Monk

Warsztaty dwumiesięczne w Dziecięcej Akademii Twórczości

21. października 2014 r. wtorek - 11. listopada 2014 r. wtorek
Jak ciekawie zorganizować dzieciom jesienne popołudnia i weekendy? Jak kreatywnie i skutecznie rozwijać edukację dziecka? Kierując się mottem „zabawa jest nauką, nauka jest zabawą…” przygotowaliśmy cykl krótkich warsztatów na jesienne popołudnia i weekendy dla dzieci i młodzieży:
Urodziny z animatorem i paintball laserowy - to jest zabawa !

Urodziny z animatorem i paintball laserowy - to jest zabawa !

21. października 2014 r. wtorek - 11. listopada 2014 r. wtorek
Zapraszamy na Urodziny z animatorem w wybranej konwencji tematycznej oraz na zabawę w naszym labiryncie dżungli w paintball laserowy. Od września obowiązuje promocja - podczas urodzin druga gra gratis !
Bajkowe, darmowe kolorowanki do wydruku

Bajkowe, darmowe kolorowanki do wydruku

30. października 2014 r. czwartek - 11. listopada 2014 r. wtorek
Darmowe kolorowanki do wydruku Angry Birds, Auta, Ben 10, Disney, Dora, Gormiti, Monster High i wiele innych!
Grupowe zajęcia dla dwulatków z elementami logopedii

Grupowe zajęcia dla dwulatków z elementami logopedii

28. października 2014 r. wtorek - 12. listopada 2014 r. środa
Zapisy do nowych grup na listopad 2014 Grupowe zajęcia dla dwulatków to program 12 spotkań ogólnorozwojowych wspierających rozwój mowy, sferę komunikacji, umiejętności społeczne oraz motoryczne dziecka.
Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 5-8 lat w podróż z Planetą Odkrywców

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 5-8 lat w podróż z Planetą Odkrywców

23. października 2014 r. czwartek - 13. listopada 2014 r. czwartek
Dla tych, którzy twierdzą, że aby zwiedzać cały świat, trzeba mieć zasobny portfel, zachęcamy do zapoznania się z Planetą Odkrywców - zabawą przeznaczoną dla młodych, ciekawych świata podróżników.
Disney On Ice: Magiczny Świat Lodu

Disney On Ice: Magiczny Świat Lodu

27. października 2014 r. poniedziałek - 13. listopada 2014 r. czwartek
Przygotujcie się na wizytę w świecie czarów, pełnym najbardziej magicznych momentów z całego królestwa baśni - Disney on Ice: Magiczy Świat Lodu. Ta magiczna mieszanka iście królewskiej zabawy wkrótce odwiedzi Kraków, Łódź, Gdańsk i Warszawę!
Grupa wsparcia dla rodziców małych dzieci

Grupa wsparcia dla rodziców małych dzieci

27. października 2014 r. poniedziałek - 13. listopada 2014 r. czwartek
ZERO-PIĘĆ. Fundacja na rzecz zdrowia psychicznego małych dzieci, zaprasza rodziców maluchów do 6 roku życia do skorzystania z bezpłatnej oferty wsparcia. Pierwszy rok życia dziecka to czas intensywnego rozwoju malucha, ale i ogromnych przemian w życiu jego rodziców; czas wzajemnego poznawania się i "dostrajania", a także intensywnych przeżyć z tym związanych.
Piosenka Dziecięca

Piosenka Dziecięca

28. października 2014 r. wtorek - 14. listopada 2014 r. piątek
Zapraszamy dzieci w wieku 6-10 oraz 11-15 na zajęcia "Piosenka Dziecięca". Pod okiem prowadzącego będą rozwijać swój głos i zamiłowanie do śpiewu. Nauczą się dobrej emisji, prawidłowego oddychania przy śpiewaniu i wyraźnej dykcji oraz rozwiną skalę głosu. Zajęcia pomogą przezwyciężać tremę i pokażą jak nabrać pewności siebie jak również nauczą otwartości scenicznej.
W lesie. Premiera książki

W lesie. Premiera książki

22. października 2014 r. środa - 15. listopada 2014 r. sobota
Patronat Miasta Dzieci
Wszystkich ciekawskich małych odkrywców zapraszamy do wędrówki po lesie. W lesie jest mnóstwo rzeczy do zobaczenia. Na przykład: jakie zwierzęta żyją pod ziemią, czym się żywią? Co robią wiewiórki zimą? Gdzie chowają się jeże? Na te i wiele innych pytań na pewno znajdziecie odpowiedź w tej pięknie ilustrowanej książce.
Art  English

Art  English

16. października 2014 r. czwartek - 15. listopada 2014 r. sobota
Galitsyna Art School zaprasza dzieci na niekonwencjonalne zajęcia z języka angielskiego. Nauka poprzez sztukę. Zajęcia w poniedziałki i piątki, godz. 17.00. Dla chętnych przygotowaliśmy niespodziankę. Przy zakupie miesięcznego karnetu do 15 listopada - 8 zajęć w cenie 7. Tylko 35 zł/60 minut. Dodatkowa zniżka za drugie dziecko 25%.
Warsztat dla Par

Warsztat dla Par

15. października 2014 r. środa - 16. listopada 2014 r. niedziela
15-16.11.2014 Czy kryzys w związku oznacza jego koniec? Czy może przejście do nowej fazy? Nikt z nas nie uczy się życia z drugą osobą. Przechodzimy przez to sami. Wzorcem są niekiedy rodzina i media. Dbamy o siebie, by nie zachorować; dbamy o ciało, by się nie zestarzało; dbamy o własną przyszłość wykupując polisy. A co robimy w trosce o swoje związki partnerskie/rodzicielskie?
Głośnik w Domu Kultury PRAGA

Głośnik w Domu Kultury PRAGA

14. października 2014 r. wtorek - 16. listopada 2014 r. niedziela
Zajęcia pomagające najmłodszym wypowiedzieć i wyśpiewać wszystko tak, jak chcą. Głównym celem zajęć rozwijających aparat głosowy dziecka jest poprawa jakości mowy i śpiewu, dzięki wspomaganiu naturalnego wydobycia głosu.
Edukacyjna gra komputerowa Grassówka już dostępna on-line

Edukacyjna gra komputerowa "Grassówka" już dostępna on-line

16. października 2014 r. czwartek - 16. listopada 2014 r. niedziela
Grassówka to interaktywna edukacyjna gra komputerowa o starym Gdańsku, której scenariusz zainspirowany jest motywami historyczno-literackimi zaczerpniętymi z powieści Güntera Grassa. Główni bohaterowie: Blaszany bębenek, Turbot oraz Aleksandra Piątkowska i Alexander Reschke poprowadzą graczy przez trzy etapy gry do miejsc Gdańska dobrze znanych z powieści "Blaszany bębenek", "Turbot" i "Wróżby kumaka".
Pamięć Miasta - premiera aplikacji

Pamięć Miasta - premiera aplikacji

23. października 2014 r. czwartek - 16. listopada 2014 r. niedziela
Przewodnik po miejscach pamięci Powstania Warszawskiego Muzeum Powstania Warszawskiego przygotowało nową aplikację na smartfony. „Pamięć Miasta” to zbiór ponad 300 miejsc pamięci Powstania Warszawskiego, zawierających krótkie opisy historyczne oraz zdjęcia. Aplikacja została ponadto wzbogacona o 30 punktów z audiodeskrypcją, przeczytaną przez Sonię Bohosiewicz. Wszystkie miejsca zaznaczone są na mapie.
Lekcje śpiewu w grzechotce dla dzieci i dorosłych.

Lekcje śpiewu w grzechotce dla dzieci i dorosłych.

28. października 2014 r. wtorek - 16. listopada 2014 r. niedziela
Zapraszamy na zajęcia wokalne do Grzechotki. Lekcje przeznaczone są dla dzieci małych i dorosłych. W czasie zajęć uczymy się oddychać i prawidłowo operować głosem. Zapraszamy tych, którzy chcą śpiewać indywidualnie, brać udział w konkursach i festiwalach, ale również tych, którzy chcą zwyczajnie rozruszać struny głosowe, ale nie wiedzą, jak się do tego zabrać.
Bolek i Lolek. Genialni detektywi

Bolek i Lolek. Genialni detektywi

23. października 2014 r. czwartek - 17. listopada 2014 r. poniedziałek
Patronat Miasta Dzieci
Kultowi bohaterowie wcielą się w postać detektywów – Sherbolka i doktora Lolsona – i znowu narozrabiają! Aha, tym razem chłopcy prosili, żeby było trochę inaczej, dlatego zamiast wielu jest jedna historia i jeden autor (Marcin Wicha), i inne ilustracje, i książka jest dla trochę starszych fanów Bolka i Lolka. I w sumie to tyle.
Królowa Śniegu na DVD

Królowa Śniegu na DVD

23. października 2014 r. czwartek - 18. listopada 2014 r. wtorek
Patronat Miasta Dzieci
Pełna magii i humoru przygodowa animacja dla całej rodziny na podstawie jednej z najpiękniejszych baśni Hansa Christiana Andersena już na DVD!
Kot kameleon. Premiera książki

Kot kameleon. Premiera książki

22. października 2014 r. środa - 18. listopada 2014 r. wtorek
Patronat Miasta Dzieci
Natalia nie jest szczególnie zadowolona, gdy musi zostać na kilka dni na wsi u babci Anieli. A gdy po odjeździe rodziców okazuje się, że w samochodzie została jej torba z ulubionymi zabawkami, jest naprawdę zmartwiona. Cóż ona będzie robić przez całe dni z babcią i czarnym kotem, który chyba jej nie lubi?
Licho i inni. Premiera książki

Licho i inni. Premiera książki

22. października 2014 r. środa - 18. listopada 2014 r. wtorek
Polskie legendy doczekały się nowoczesnego, dowcipnego ujęcia. "Licho i Inni" to piętnaście tradycyjnych baśni opowiedzianych na nowo przez Agnieszkę Taborską, uznaną pisarkę i badaczkę historii sztuki. Oprawę graficzną książki inspirowaną sztuką ludową przygotował Lech Majewski, słynny grafik i plakacista, profesor warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.
60 nowych eksperymentów. Super zabawa!

60 nowych eksperymentów. Super zabawa!

29. października 2014 r. środa - 19. listopada 2014 r. środa
Patronat Miasta Dzieci
Kolejne, 60 doświadczeń dla najmłodszych – tym razem dotyczących ludzkiego ciała, roślin, przestrzeni kosmicznej, konstrukcji, dźwięków oraz powietrza. Opatrzone zabawnymi rysunkami czytelne instrukcje z pewnością wzbudzą ciekawość świata w każdym początkującym "naukowcu".
Krakowski rynek dla chłopców i dziewczynek. Michał Rusinek

Krakowski rynek dla chłopców i dziewczynek. Michał Rusinek

24. października 2014 r. piątek - 19. listopada 2014 r. środa
Patronat Miasta Dzieci
Jeśli zwiedzać krakowski rynek, to tylko z Michałem Rusinkiem. Przechadzkę okrasi żartem, poczęstuje obwarzankiem i nie pominie w opisie gołębia na Mickiewiczowskiej głowie. Przedstawi znane postaci, budynki nakreśli z wdziękiem, wysłucha hejnału na nowo, wskaże pobliską studzienkę. I najważniejsze – odda nastrój tego miejsca.
Dzwoneczek i tajemnica piratów

Dzwoneczek i tajemnica piratów

31. października 2014 r. piątek - 21. listopada 2014 r. piątek
Dzwoneczek wśród piratów Oparta na filmowym hicie Disneya opowieść „Dzwoneczek i tajemnica piratów” teraz jest dostępna w serii Czytaj i słuchaj. Tym razem mali czytelnicy wraz z Dzwoneczkiem i innymi wróżkami z Przystani Elfów wyruszą na spotkanie z piratami.
Filharmonia Narodowa

Filharmonia Narodowa e CK Kulturalni w Piasecznie

1. listopada 2014 r. sobota - 21. listopada 2014 r. piątek
Przedstawienie operowe w kostiumach. Sopran, dwa głosy tenorowe, baryton, aktor, fortepian . Nowy sezon na naszej scenie operowej upłynie pod znakiem muzyki czeskiej. Dzieci i młodzież zaprosimy do obejrzenia i wysłuchania muzycznej komedii Bedricha Smetany , uznanego za twórcę opery narodowej.
Guziczek. Historie nie byle jakie

Guziczek. Historie nie byle jakie

27. października 2014 r. poniedziałek - 22. listopada 2014 r. sobota
Patronat Miasta Dzieci
Wiedzieliście, że życie jest jak wiele guzików? Albo że biedronki i motyle martwią się swoim wyglądem? Nie? Nic nie szkodzi. Z tej książki dowiecie się jeszcze wielu innych rzeczy, o których nie mieliście pojęcia! Poznacie na przykład sekret strumyczka, razem z samolubnym królikiem przekonacie się, że przyjaźń jest najważniejsza, a myszka Amelia podzieli się z Wami wiedzą na temat najlepszego lekarstwa na świecie.
Kiki ucieka z cyrku

Kiki ucieka z cyrku

28. października 2014 r. wtorek - 22. listopada 2014 r. sobota
Niezapomniane spotkanie z grupą dowcipnych i niezwykle pomysłowych zwierząt, które postanawiają upomnieć się o własne prawa i stawić czoła despotycznemu dyrektorowi cyrku Zdzisławowi Carrambie i jego świcie.
Warsztaty naukowe dla dzieci od 5 do 15 lat

Warsztaty naukowe dla dzieci od 5 do 15 lat

29. października 2014 r. środa - 22. listopada 2014 r. sobota
Już 22 listopada Mały Inżynier rozpoczyna kolejny cykl zajęć weekendowych. Na wszystkie dzieci czeka niesamowita przygoda i moc atrakcji! Zajęcia weekendowe odbywają się przez cztery kolejne tygodnie i trwają cztery lub dwie godziny w zależności od wieku dzieci.
Skaczące przedszkolaki

Skaczące przedszkolaki

28. października 2014 r. wtorek - 22. listopada 2014 r. sobota
Klub Grzechotka na Jelonkach zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym na szalone zajęcia rytmiczno – muzyczne. W programie zajęć dużo umuzykalniających i rytmicznych zabaw, nauka piosenek, ćwiczymy mowę i uwrażliwiamy słuch. Towarzyszy nam dużo różnorodnej gatunkowo muzyki. Rodzice mogą w zajęciach uczestniczyć (np z młodszym rodzeństwem) lub zostawić dziecko samodzielnie.
DK Kolorowa - listopad 2014

DK Kolorowa - listopad 2014

1. listopada 2014 r. sobota - 23. listopada 2014 r. niedziela
DK „Kolorowa“ zaprasza na zajęcia listopadzie 2014 r.
Akcja karteczka urodzinowa dla Kubusia

Akcja karteczka urodzinowa dla Kubusia

22. października 2014 r. środa - 23. listopada 2014 r. niedziela
Kochani zwracam się do Was z ogromna prośbą! 25 listopada 2014r.Kubuś obchodzi swoje 4 urodzinki. Codziennie ten mały rycerzyk walczy o swoją sprawność ruchową jak i intelektualną. Kubuś ma porażenie mózgowe, obniżone napięcie mięśniowe, uszkodzony nerw wzrokowy, opóźnienie psychoruchowe (etap 12-18mies.), podejrzenie autyzmu...
Grupa wsparcia dla matek dzieci krzywdzonych

Grupa wsparcia dla matek dzieci krzywdzonych

29. października 2014 r. środa - 23. listopada 2014 r. niedziela
Zapraszamy Matki dzieci krzywdzonych do udziału w grupie Wsparciowo-terapeutycznej A ich dzieci do udziału w indywidualnym treningu kontroli agresji Grupa przeznaczona jest dla matek, których dzieci doświadczyły przemocy fizycznej i/lub zaniedbania emocjonalnego i/lub wykorzystania seksualnego.
Wytłumacz mi dlaczego... 365 prostych odpowiedzi na trudne pytania

Wytłumacz mi dlaczego... 365 prostych odpowiedzi na trudne pytania

28. października 2014 r. wtorek - 23. listopada 2014 r. niedziela
Patronat Miasta Dzieci
Dlaczego Ziemia jest okrągła? W tej książce znajdziesz odpowiedź na to i wiele podobnych pytań. Pytania dotyczą różnych dziedzin, między innymi geografii, sportu, kultury, ekologii, niewiarygodnych rekordów i nadzwyczajnych obiektów.
Podróż do dzieciństwa - recenzja koncertu Senty-menty

Podróż do dzieciństwa - recenzja koncertu "Senty-menty"

27. października 2014 r. poniedziałek - 23. listopada 2014 r. niedziela
Patronat Miasta Dzieci
"Senty-menty" - koncert w Teatrze Młodego Widza to nostalgiczna podróż do własnego dzieciństwa rodziców. Dla dzieci – odkrywanie świata zupełnie innego niż Pokemony, Winxy i Teletubisie. Wyruszając w nią razem - wszyscy dobrze się bawili. Muzyka z polskich bajek i seriali ("Ballada o Tolku Bananie", motywy z Reksia, Bolka i Lolka, Siedmiu życzeń, Piątku z Pankracym i inne) bardzo dobrze kojarzyła się rodzicom.
BEZPŁATNA diagnoza audiolaterometryczna i testy uwagi słuchowej Metodą Tomatisa

BEZPŁATNA diagnoza audiolaterometryczna i testy uwagi słuchowej Metodą Tomatisa

27. października 2014 r. poniedziałek - 23. listopada 2014 r. niedziela
Informujemy, że w ramach kolejnego grantu unijnego w styczniu przyszłego roku gabinet Wczesnej Interwencji Terapeutycznej w Warszawie-Międzylesiu przeprowadzał będzie BEZPŁATNĄ diagnozę audiolaterometryczną i testy uwagi słuchowej Metodą Tomatisa (TLTS) dla dzieci zagrożonych dysfunkcjami lub mających problemy szkolne opisywane jako:
Gordonki. Zajęcia gordonowskie w Nutka Cafe

Gordonki. Zajęcia gordonowskie w Nutka Cafe

27. października 2014 r. poniedziałek - 23. listopada 2014 r. niedziela
Gordonki czyli zajęcia umuzykalniające dla: niemowląt, małych dzieci i kobiet w ciąży - prowadzone wg teorii Edwina E. Gordona. Umuzykalnianie dziecka we wczesnym okresie życia wspomaga naturalny proces rozumienia muzyki, ułatwia tworzenie oraz improwizowanie, stymuluje wszechstronny rozwój i rozwija zdolność komunikowania. Wczesne wychowanie muzyczne dla dziecka jest kapitałem, który będzie procentował przez całe życie.
Urodziny w Nutka Café.

Urodziny w Nutka Café

28. października 2014 r. wtorek - 23. listopada 2014 r. niedziela
Kawiarnia dla dzieci Nutka Café to wymarzone miejsce na przyjęcia urodzinowe – duża sala Klubu Edukacji Muzycznej przygotowana na harce pod okiem przesympatycznych animatorów i scenariusze zabaw dobrane do pasji dziecka. Na czas urodzin kawiarnia Nutka Cafe rezerwowana jest na wyłączność gość urodzinowych bez dodatkowych opłat. Poczęstunek oraz kawa lub herbata dla oczekujących rodziców gratis.

Kino na poduchach

28. października 2014 r. wtorek - 23. listopada 2014 r. niedziela
Niedziele godz. 16.30. KINO NA PODUCHACH. Przyciemniona sala, miękkie poduchy i dywan, a na wielkim ekranie – znani bohaterowie. Natężenie dźwięku dostosowane do małych odbiorców, toaleta tuż obok. Macie ochotę do nas dołączyć? Seans trwa 60-90 minut. Zapraszamy dzieci od 3 roku życia z opiekunami.
Kino na poduchach

Kino na poduchach

28. października 2014 r. wtorek - 23. listopada 2014 r. niedziela
Niedziele godz. 16.30. KINO NA PODUCHACH. Przyciemniona sala, miękkie poduchy i dywan, a na wielkim ekranie – znani bohaterowie. Natężenie dźwięku dostosowane do małych odbiorców, toaleta tuż obok. Macie ochotę do nas dołączyć? Seans trwa 60-90 minut. Zapraszamy dzieci od 3 roku życia z opiekunami.
Sensoryka dla smyka

Sensoryka dla smyka

28. października 2014 r. wtorek - 23. listopada 2014 r. niedziela
Sensoryka dla smyka to zajęcia dla małych dzieci w wieku od półtora do około trzech lat i ich opiekunów. Trwają one półtorej godziny. Podczas zajęć dzieci mają okazję do swobodnego eksplorowania tematów z otaczającego je świata za pomocą różnych narzędzi (eksperymentowania). Mają też możliwość przebywania w gronie rówieśników oraz zaspokajania potrzeb ruchowych.
Grupa Musicalowa

Grupa Musicalowa - nabór

31. października 2014 r. piątek - 23. listopada 2014 r. niedziela
Nowość! Trwa nabór do Grupy Musicalowej w Józefowie. Zapraszamy dzieci od 7 roku życia, które chcą brać udział w zajęciach: tańca, śpiewu, akrobatyki, aktorstwa, emisji głosu. Zajęcia prowadzą profesjonalni aktorzy, muzycy i nauczyciele tańca. Zajęcia odbywają się w Józefowie na Al. Nadwiślańskiej 137 w Sali Złoty Lew! Czekamy na zgłoszenia!
Wiolinka i Basik

Wiolinka i Basik

1. listopada 2014 r. sobota - 24. listopada 2014 r. poniedziałek
Cykl spotkań ”Wiolinka i Basik” jest skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym oraz dzieci uczęszczających do klas 0 - 1. Razem z naszymi bohaterami dzieci poznają muzykę z różnych stron świata i poznają nowe baśnie muzyczne. Każda z tych bajek wprowadza pojęcia muzyczne, ale podkreśla też specyficzny koloryt muzyki różnych narodów (państw i kontynentów). Przy okazji muzyki dzieci uczą się geografii.
Nowe tytuły serii Czytamy bez mamy!

Nowe tytuły serii Czytamy bez mamy!

29. października 2014 r. środa - 24. listopada 2014 r. poniedziałek
"Kapitan Zębol", "Kaczka w berecie" i "Wszystkie śledztwa detektyw Anatola. Kradzież to nie zabawa" to nowe tytuły serii "Czytamy bez mamy" Wydawnictwa Debit.
OK Arsus - listopadowe propozycje

OK Arsus - listopadowe propozycje

31. października 2014 r. piątek - 30. listopada 2014 r. niedziela
Ośrodek Kultury "ARSUS" propozycje dla dzieci i młodzieży listopad 2014.
Podróżniczek - Hiszpania

Podróżniczek - Hiszpania

3. listopada 2014 r. poniedziałek - 30. listopada 2014 r. niedziela
Bielański Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza 30.11.2014 na imprezę z cyklu "Podróżniczek- Hiszpania". W programie teatrzyk dla dzieci "Don Kichot" w wykonaniu Teatru Wariacja oraz zabawy plastyczne. Przygody rycerza DON KICHOTA - To bajka o ostatnim rycerzu i jego wiernym służącym, którzy wędrując po Hiszpanii i poszukując przygód spotykają na swojej drodze różne przeszkody.
Les Ballets de Pologne: Dziadek do Orzechów

Les Ballets de Pologne: Dziadek do Orzechów

28. października 2014 r. wtorek - 18. grudnia 2014 r. czwartek
Patronat Miasta Dzieci
16-18 grudnia 2014, Teatr Żydowski w Warszawie (Pl. Grzybowski 12/14) Zespół Baletowy ‘Les Ballets de Pologne’ zaprasza na grudniowe spektakle ‘Dziadka do Orzechów’ z muzyką Piotra Czajkowskiego. Tancerze przeniosą nas w bajkowy świat Krainy Słodyczy wprowadzając w nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Spektakl to niezwykła baletowa podróż, prawdopodobnie najbardziej znana na świecie i to nie tylko przez znawców baletu.
W każdy czwartek wysyłamy najświeższe wiadomości
o imprezach dla dzieci, pomysłach na zabawy i konkursach
z atrakcyjnymi nagrodami. Wśród czytelników losujemy bezpłatne zaproszenia! Zapisz się - to nic nie kosztuje!
wybierz region: 
wpisz email:
akceptuję politykę prywatności
zobacz, jak wygląda newsletter

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

zapisz się na newsletter


Proste Życie w 21 dni
NA KAŻDĄ OKAZJĘ...


naferie_wyd_300x50_221014
Zakupy
dodaj produkt
Długopisy, ołówki i inne przybory, które sprawią, że nauka stanie się przyjemnością.
Masz dość zmartwień, problemów i stresu? Te warsztaty internetowe uproszczą Ci życie
Oferujemy produkty wspomagające rozwój dziecka. Zapraszamy!
Te warsztaty internetowe są dla Ciebie!
Odbierz prezent od Miasta Dzieci!
 
KALENDARZ WYDARZEŃ
listopad 
dzisiaj
Pn Wt śr Cz Pt So Nd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
nasi eksperci
Wojciech Eichelberger
Psycholog, psychoterapeuta, współtwórca Instytutu Psychoimmunologii
Aneta Strelau
Dietetyk kliniczny z wieloletnim doświadczeniem
zadaj pytanie

norsk online casino | concrete sealer | buy instagram followers