Wydarzenia

Weź to i uszyj

Weź to i uszyj

20. września 2014 r. sobota
Zapraszamy panie, panów oraz młodzież i dzieci na drugą edycję warsztatów szycia do Pracowni Duży Pokój. Planujemy 6 spotkań, udział we wszystkich jest bezpłatny. Należy jednak przesłać w zgłoszeniu swój pomysł na odzież/dodatek/zabawkę i/lub swoje dotychczasowe dokonania. Ponieważ na każdy z warsztatów mamy 12 miejsc, uczestników wybierzemy na podstawie treści zgłoszeń.
Język, głos i ruch - językowo-teatralne warsztaty dla dzieci w wieku 6-8 lat

Język, głos i ruch - językowo-teatralne warsztaty dla dzieci w wieku 6-8 lat

20. września 2014 r. sobota
Zapraszamy na warsztaty teatralno-językowe dla dzieci rozpoczynających właśnie naukę języków w szkole. Poznawanie języków obcych jest najskuteczniejsze, gdy towarzyszy mu praktyka. Kierując się tą zasadą, z okazji Europejskiego Dnia Języków proponujemy najmłodszym warszawiankom i warszawiakom uczestnictwo w warsztatach teatralnych, których tematem przewodnim będą języki obce.
Gafy Czarownicy Fafy

Gafy Czarownicy Fafy

20. września 2014 r. sobota
PREMIERA: 20 września, kolejne spektakle: 9, 21, 23, 25 października GAFY CZAROWNICY FAFY to wesoła, dynamiczna i pełna zawadiackich zwrotów akcji bajka. Bohaterami są dwaj chłopcy: KUBUŚ – rezolutny, dzielny, prawdziwy przyjaciel, który zwalcza wszelkie zło, i ANCYMON – urwis jakich mało i straszliwy śpioch. Łączy ich przyjaźń. Na ich drodze pojawia się CZAROWNICA, która płata figle naszym bohaterom.
Art & English - warsztaty plastyczne po angielsku!

Art & English - warsztaty plastyczne po angielsku!

20. września 2014 r. sobota
We wrześniu rozpoczynamy cykl zajęć Art & English - na dobry początek nowego roku szkolnego zapraszamy na warsztaty inspirowane kulturą Indii oraz Meksyku. Choć to już pożegnanie wakacji, to bawić będziemy się bardzo dobrze: będzie pachnąco, muzycznie, jak zwykle bardzo kreatywnie i oczywiście po angielsku! Zwiedzimy:
Królowa Śniegu

Królowa Śniegu - premiera w Teatrze Polskim

20. września 2014 r. sobota
Premiera: 20.09.2014, Scena Kameralna W ramach cyklu TEATR POLSKI DZIECIOM. "Królowa Śniegu" to opowieść o miłości, przyjaźni i dorastaniu do odpowiedzialności, ale też o rozpoznawaniu dobra i zła w świecie, w którym coraz trudniej być dzieckiem.
Moje miasto Warszawa

Moje miasto Warszawa

20. września 2014 r. sobota
Rodzinne warsztaty architektoniczno-varsavianistyczne 20.09-06.12.2014, DSH, ul. Karowa 20 Organizator: "Tu było, tu stało", Stowarzyszenie Masław, Partner: Dom Spotkań z Historią
Nikt nic nie wie

Nikt nic nie wie

20. września 2014 r. sobota
W imieniu Klubu Komediowego serdecznie zapraszam na improwizowane spektakle, skierowane do dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej, choć doskonale bawią się na nich również dzieci w wieku przedszkolnym.
spotkania na wystawie królewskiego klejnotu

Niedziela z tajemnicą - spotkania na wystawie królewskiego klejnotu

21. września 2014 r. niedziela
Ośrodek Edukacji Muzeum Łazienki Królewskie zaprasza na spotkania przy wystawie Tajemnica klejnotu Stanisława Augusta. Szafirowy klejnot z wizerunkiem Stanisława Augusta, eksponowany w Pałacu na Wyspie, będzie punktem wyjścia do opowieści i działań animacyjnych związanych z tajemnicami ostatniego króla Polski.
4. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Współczesnej dla Dzieci

Mała Warszawska Jesień

19. września 2014 r. piątek - 21. września 2014 r. niedziela
Patronat Miasta Dzieci
19 - 28 września 2014 Jak co roku, niezmiennie przygotowaliśmy dla dzieci, rodziców, opiekunów moc różnorodnych muzycznych wrażeń i doświadczeń. Tym razem inauguracja w Parku Rzeźby w Królikarni. Niemiecki artysta Erwin Stache skonstruował pojazdy, przypominające dorożki, z którymi będzie można spacerować w tempie... largo, andante, maestoso, presto.
Letnie Spotkania z Teatrem TO w Plażowej

Letnie Spotkania z Teatrem TO w Plażowej

21. września 2014 r. niedziela
Koniec wakacji to nie koniec lata! Cykl Letnich Spotkań z Teatrem TO w Plażowej nadal trwa. Otworzyły go warsztaty warsztaty plastyczno-teatralne i z początkiem września ich bohaterowie powracają. Tym razem Rolka i Kapsel pójdą do szkoły.
Teatranki - laboratorium ruchu

Teatranki - laboratorium ruchu

21. września 2014 r. niedziela
Czym ciało małego człowieka różni się od ciała dużego? Ile śladów dziecka mieści się w jednym kroku dorosłego? Czemu dziecko nie boi się upadku? Czym pachnie skóra? Jak dużo widzą oczy? Zajęcia to laboratorium ruchu małego i dużego człowieka.
Ruchomy Teatr XXI wieku dla dzieci

Ruchomy Teatr XXI wieku dla dzieci

20. września 2014 r. sobota - 21. września 2014 r. niedziela
Lekcja historii w Ruchomym Teatrze XXI wieku 200 lalek, w tym 50 ruchomych, 24 sceny na trzech walcach, 45 minut - w tych liczbach zamknięty jest wyjątkowy spektakl opowiadający o opiece Opatrzności Bożej nad Polską i każdym z nas. Od czerwca w Świątyni Opatrzności Bożej można zobaczyć Ruchomy Teatr XXI wieku dla dzieci, jedyny tego rodzaju teatr w Europie. Stworzony z myślą o młodych odbiorcach w oryginalny sposób opowiada o historii Polski i roli Opatrzności Bożej w życiu każdego z nas.
Opowiadania nie tylko dla dzieci

Opowiadania nie tylko dla dzieci w Teatrze Żydowskim

21. września 2014 r. niedziela
Teatr Żydowski zaprasza dzieci z rodzicami na spektakl familijny pt. "Opowiadania nie tylko dla dzieci" w reżyserii Pawła Paszty. Kolejne spektakle w niedziele 21 września i 12 października o 12.00. Minimalna scenografia, dwójka aktorów i wiolonczela w połączeniu z tekstem Singera potrafią rozbudzić nawet najbardziej ospałą wyobraźnię.
Apetyt rośnie w miarę jedzenia

Apetyt rośnie w miarę jedzenia

22. września 2014 r. poniedziałek
W ramach grantu przyznanego przez Fundację NUTRICIA, stowarzyszenie "Rodzice Razem" zaprasza przyszłych rodziców oraz rodziców dzieci do lat trzech na cykl bezpłatnych spotkań "Apetyt rośnie w miarę jedzenia", promujących 6 złotych zasad zdrowego odżywiania na 1000 pierwszych dni.
Warsztaty etnograficzne z Etnosferą

Warsztaty etnograficzne z Etnosferą

23. września 2014 r. wtorek
Akademia Poszerzania Horyzontów EtnoSfera zaprasza dzieci w wieku 6-10 lat na niezwykłe wyprawy w czasie i przestrzeni. Zajęcia obejmują zagadnienia krajoznawcze, kulturoznawcze, historię starożytną i mitologie świata.
Bieganki - zajęcia ogólnorozwojowe

Jesienne Bieganki

24. września 2014 r. środa
Zajęcia adresowane są do wszystkich maluszków, które nie chcą już tylko raczkować, ale próbują swych sił fizycznych podczas chodzenia, biegania i wspinaczki. W tym tygodniu spodziewajcie się (jesiennych) wyzwań matematycznych.
Rozrabiajki - zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci

Pani Jesień... - Rozrabiajki

24. września 2014 r. środa
Ten wspólnie spędzony czas pomoże dzieciom, ale też i rodzicom wkroczyć w kolejny etap ich życia. W tym tygodniu zastanowimy się, jak też może wyglądać ta tajemnicza Pani Jesień... Tańce jesienne i wyzwania z kolorami liści to jest to!
zajęcia ogólnorozwojowe dla maluszków od 0 do 1 roku

Ach ta jesień... - Raczkowanki

24. września 2014 r. środa
RACZKOWANKI to zajęcia ogólnorozwojowe dla maluszków od 0 do 1 roku. Niemowlęta w tym wieku i ich mamy/opiekunów zapraszamy na zajęcia spokojne i relaksujące. W tym tygodniu będziemy badać jesienne liście, kruszyć, trzeć, robić pieczątki z użyciem farb.
Rodzeństwo bez rywalizacji

Rodzeństwo bez rywalizacji

24. września 2014 r. środa
Warsztaty umiejętności wychowawczych "Rodzeństwo bez rywalizacji, czyli jak pomóc dzieciom żyć w zgodzie, by samemu żyć z godnością" adresowane są do Rodziców, którzy mają więcej niż jedno dziecko lub oczekują kolejnego i brali już udział w pierwszej części warsztatu - czyli "Jak mówić... jak słuchać...".
Angielski i hiszpański dla dzieci

Angielski i hiszpański dla dzieci

24. września 2014 r. środa - 25. września 2014 r. czwartek
Szkoła Podstawowa "Vancouver Schools" zaprasza na lekcje języków: angielskiego i hiszpańskiego. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli, lektorów i native speakera Przedszkola Polsko – Angielskiego Buzzy Bee www.przedszkole-wlochy.pl sprawdzoną Immersion Method przy wykorzystaniu własnych autorskich materiałów. Zapraszamy na zajęcia pokazowe 24 - 25 września w Vancouver Schools ul. Globusowa 38 Warszawa.
Internetowe kursy fotografii dla Mam

Internetowe kursy fotografii dla Mam

26. września 2014 r. piątek
Akademia Fotografii Dziecięcej zaprasza na kursy na temat fotografowania dzieci dla Mam w całej Polsce. W prosty sposób podpowiadamy Mamom jak rozpocząć przygodę z fotografią. Zawarte w kursach treści można od razu, bez względu na model posiadanego aparatu, wykorzystać w praktyce.
Babska reanimacja

Babska reanimacja

26. września 2014 r. piątek
Masz dwu-trzyletnie dziecko, albo dwoje, a może i troje dzieci... W każdym razie jakiś czas, jak to mówią - "siedzisz" już w domu. A może próbujesz dodatkowo łączyć pracę w domu z pracą zawodową? Chciałaś radośnie odkrywać świat ze swoim maluchem, a tu coraz częściej dopada Cię rutyna i znużenie... Jeżeli chcesz spotkać się z kobietami na podobnym etapie życia - zapraszamy.
Nadużywanie komputera i Internetu - warsztat dla rodziców nastolatków

Nadużywanie komputera i Internetu - warsztat dla rodziców nastolatków

26. września 2014 r. piątek
Stowarzyszenie Syntonia zaprasza rodziców i opiekunów nastolatków na spotkanie edukacyjne na temat nadużywania komputera i internetu. Spotkanie odbędzie się 10 września 2014 w godzinach 17.30 - 20.30 w Centrum Sami Sobie. Spotkanie jest bezpłatne.
Dzień darmowej diagnozy  w zakresie Integracji Sensorycznej i logopedii

Dzień darmowej diagnozy w zakresie Integracji Sensorycznej i logopedii

27. września 2014 r. sobota
Centrum Terapii i Rozwoju Dziecka AURIN zaprasza na dzień darmowej diagnozy, który odbędzie się 27 września 2014r. Oferujemy bezpłatna diagnozę w zakresie integracji sensorycznej oraz logopedii.
OKI Bieg Dzieci

OKI Bieg Dzieci

27. września 2014 r. sobota
sobota 27 września 2014 W sobotę 27 września odbędzie się w Warszawie - po raz pierwszy w Polsce - Bieg Wegański. Długość trasy to 10 km. W programie zawodów przewidziany jest bieg dla nastolatków na dystansie 3300m (jedna pętla z trasy Biegu Głównego) oraz biegi dla młodszych dzieci na dystansach od 200 do 800 m. Biegi dla dzieci startują o godz. 12:45. Organizator dopuszcza możliwość uczestniczenia w Biegu z psem.
Bródnowski Uniwersytet Dzieci

Bródnowski Uniwersytet Dzieci

27. września 2014 r. sobota
Inauguracja roku akademickiego 2014/2015 27 września, Dom Kultury Świt, Wysockiego 11 Wykład z prawa pt. "Jak żyć bezpiecznie" wygłosi sędzia Anna Maria Wesołowska. Zapraszamy wszystkich chętnych. Spotkania są przeznaczone dla dzieci w wieku 6 - 12 lat.27 IX Prawo - Jak żyć bezpiecznie.
sobotnie spotkania muzyczne

sobotnie spotkania muzyczne

27. września 2014 r. sobota
27 września godz. 11.00 Lato, lato pa pa - gitara hawajska Cykl sobotnich spotkań muzycznych, imprez muzycznych dla dzieci w wieku 4 – 7 lat z rodzicami. Poznawanie dźwięków, budowy instrumentów muzycznych. Wspólne muzykowanie prowadzą: Bogdan Kupisiewicz i Mariusz Puchłowski – muzycy zespołu Des Orient.Bilety: 10 zł/ osoba
Superman nie jest żydem

Superman nie jest żydem

27. września 2014 r. sobota
Cykl rodzinnych warsztatów teatralnych z Anną Smolar Cykl dwunastu rodzinnych warsztatów teatralnych dla dzieci w wieku 6-9 lat i ich opiekunów. Punktem wyjścia zajęć będzie głośny francuski komiks Superman nie jest żydem autorstwa Emilie Boudet i Jimmy’ego Boudet. Komiks opowiada o Benjaminie - chłopcu, który z dnia na dzień uświadamia sobie, że różni się od swoich kolegów. Ojciec Benjamina jest żydem, a matka katoliczką.
Futerkowi przyjaciele - spotkanie z najprawdziwszymi zwierzętami

Futerkowi przyjaciele - spotkanie z najprawdziwszymi zwierzętami

27. września 2014 r. sobota
Sobota g. 10:00 Dzieci kochają zwierzęta, te duże i te małe. Posiadanie zwierząt, konieczność opieki nad nimi i możliwość ich obserwowania jest bardzo korzystna dla dzieci. Rozwija zarówno poczucie odpowiedzialności, jak i wrażliwość.
Program spotkań rodzinnych w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie

Etnoniedziela - Program spotkań rodzinnych w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie

28. września 2014 r. niedziela
Cykl spotkań familijnych poświęcony poznawaniu wybranych dziedzin kultury w oparciu o zbiory i wystawy Państwowego Muzeum Etnograficznego. Podczas zajęć będziemy rozmawiać o ciekawych obyczajach z bliskich i dalekich stron świata i porównywać z polskimi. Będzie można dotykać wybranych obiektów, rozwiązywać zadania edukacyjne i tworzyć prace plastyczne. Zajęcia odbywają się w wybraną niedzielę miesiąca, w godz. 15.30 - 17.00
Zaczarowani

Zaczarowani

28. września 2014 r. niedziela
Musical dla dzieci "Zaczarowani" w wyk. Teatru Muzycznego TINTILO 28 września (niedziela), godz. 12:00 Dom Kultury Świt, Wysockiego 11 Księżniczka Eliza, dziergając z włókien pokrzyw rycerskie koszule, wybawia z mocy złych czarów swoich braci zaklętych w dzikie łabędzie. Braterska miłość jest w stanie pokonać nawet największe przeciwności losu.
Małe Historie - spektakl dla dzieci

Małe Historie - spektakl dla dzieci

28. września 2014 r. niedziela
otwarty pokaz premierowy 28 września 2014, godz. 11.00; Dom Kultury Śródmieście, scena na ul. Smolnej 9, wstęp wolny) Kto pamięta kwadratowe książeczki serii "Poczytaj mi mamo"? 
Napisz bajkę - pomagajkę dla swojego dziecka

Napisz bajkę - pomagajkę dla swojego dziecka

4. października 2014 r. sobota
Czy chciał(a)byś, by dziecko, którym się opiekujesz, umiało dzielić się z innymi? Czy brak Ci pomysłu na to, jak nauczyć dziecko bronić się przed agresją innych? Chcesz, by dziecko mówiło Ci o swoich problemach? Rozwiązanie znajdziesz w bajkoterapii! Na naszych autorskich warsztatach nauczysz się porozumiewać z dzieckiem za pomocą bajek i opowieści.
Autorski Warsztat Bajkoterapeutyczny

Autorski Warsztat Bajkoterapeutyczny

5. października 2014 r. niedziela
Warsztat jest kontynuacją i rozwinięciem Warsztatu „Bajkoterapia jako nowoczesna metoda pomocy dziecku w okresie przedszkolnym i wczesnoszkolnym". Pokazujemy na nim, jak wykorzystać bajki terapeutyczne w pracy z grupą dzieci w wieku przedszkolnym. Podajemy konkretne przykłady zabaw oraz metod działania. Radzimy, jak za pomocą bajkoterapii rozpoznać dziecięce problemy.
Popołudnie w Muzeum

Popołudnie w Muzeum

8. października 2014 r. środa
Zajęcia nie tylko dla rodzin prezentujące polską sztukę ludową oraz ginące techniki rzemieślnicze, na tle tradycyjnych kultur innych ludów. Tematyka spotkań jest związana z polskim kalendarzem obrzędowym, oraz świętami i zwyczajami innych grup etnicznych. Każde spotkanie składa się z dwóch części : poznawczej (gawęda, lub zwiedzanie fragmentu wystawy) oraz warsztatowej.

Nie przegap

Zajęcia artystyczne z Fundacją Atelier

Zajęcia artystyczne z Fundacją Atelier

2. września 2014 r. wtorek - 21. września 2014 r. niedziela
Fundacja Atelier zaprasza dzieci od września na zajęcia: plastyczne, fotografię, animację komputerową oraz wspólne granie w Minecraft. W Atelier Foksal stwarzamy wspaniałe warunki dla rozwoju naturalnej twórczej aktywności - poprzez radość działania, tworzenia i poznania.
DK Zacisze

DK Zacisze - pełna oferta zajęć w 2014 - 1015

5. września 2014 r. piątek - 21. września 2014 r. niedziela
Dom Kultury Zacisze zaprasza na zajęcia i warsztaty w I-wszym semestrze roku szkolnego 2014 / 2015. Zapisy trwają
Wilcze dzieci

Wilcze dzieci w Kinie Luna

16. września 2014 r. wtorek - 21. września 2014 r. niedziela
Hana jest 19 letnia dziewczyną która zakochuje się w wilkołaku i razem biorą ślub, którego owocem jest dwójka dzieci Ame i Yuki. Cała czwórka żyje sobie spokojnie do czasu gdy ojciec wilkołak umiera, a Hana postanawia przeprowadzić się razem z dziećmi na wieś z dala od zgiełku miasta. Reżyser przedstawia losy rodziny rozgrywające się na przestrzeni 13 lat od momentu poznania Hany i wilkołaka aż do czasu dorastania ich wspólnych dzieci.
Nieznane przygody Mikołajka

Nieznane przygody Mikołajka

29. sierpnia 2014 r. piątek - 22. września 2014 r. poniedziałek
Patronat Miasta Dzieci
Tym razem opowiadania o paczce kumpli Mikołajka pojawiły się niespodziewanie, odnalezione w szufladzie Goscinny’ego. Te nieznane przygody Sempé zilustrował kolorowymi rysunkami, dzięki czemu historie o Mikołajku nabierają prawdziwych rumieńców.
Reksio. Nowe tytuły z szablonami

Reksio. Nowe tytuły z szablonami

2. września 2014 r. wtorek - 23. września 2014 r. wtorek
Patronat Miasta Dzieci
Zaprojektuj własną ilustracyjną opowieść o sympatycznym czworonogu - Reksiu. Dzięki załączonym plastikowym szablonom na 32 niedokończonych obrazkach wyczarujesz psa Reksia oraz jego podwórkowych przyjaciół. Szablony możesz wyjąć z książeczki i wykorzystać oddzielnie. Wspaniała zabawa dla wszystkich dzieci!
Jeszcze dalsze burzliwe dzieje pirata Rabarbara - audiobook

Jeszcze dalsze burzliwe dzieje pirata Rabarbara - audiobook

1. września 2014 r. poniedziałek - 23. września 2014 r. wtorek
Patronat Miasta Dzieci
Rabarbar w towarzystwie szczura pokładowego Apolla wyrusza w rejs dookoła świata. Sława Rabarbara sięga daleko, więc gdziekolwiek pirat przypłynie na swojej łajbie z żaglem pomalowanym w kwiaty, wszędzie witają go z nadzieją na pomoc w rozwiązaniu lokalnych konfliktów. Rabarbarowe pomysły bywają przyczyną wielu zabawnych sytuacji i powodują wybuchy niekontrolowanego śmiechu. Posłuchajcie!
Dzikie harce dla chłopaków

Dzikie harce dla chłopaków

2. września 2014 r. wtorek - 23. września 2014 r. wtorek
piątki 16.30 w Nutka Cafe Dzikie harce to taneczna propozycja dla chłopców w wieku 3-6 lat - wesoła zabawa przy muzyce różnych stylów. Podczas tanecznych bansów chłopcy nauczą się charakterystycznych ruchów Michaela Jacksona, będą się bujać przy muzyce Justina Timberlake’a, zanurzą się w muzyce reggae, poznają również elementy breakdance. Wszystko w doskonałej atmosferze.
Warsztaty naukowe dla dzieci od 5 do 15 lat

Warsztaty naukowe dla dzieci od 5 do 15 lat

2. września 2014 r. wtorek - 23. września 2014 r. wtorek
Już od 20 września rozpoczynamy kolejny cykl spotkań w Klubie Małego Inżyniera, w którym na wszystkie dzieci czekają niesamowite przygody!
Popołudniowe przedszkole muzyczne

Popołudniowe przedszkole muzyczne

2. września 2014 r. wtorek - 24. września 2014 r. środa
W każdy popołudniowy czwartek dzieci bawiąc się przy dźwiękach muzyki rozwijają swój talent muzyczny, kształtują wrażliwość i zdobywają podstawową wiedzę teoretyczną. Wykonują ćwiczenia rytmiczne, poznają piosenki, grają na prostych instrumentach (trójkąt, bębenek, kastaniety, tamburyn) - samodzielnie oraz w małej orkiestrze. Integrują się w ten sposób z rówieśnikami i uczą się współpracy.
Zajęcia adaptacyjne w Klubie Malucha

Zajęcia adaptacyjne w Klubie Malucha

2. września 2014 r. wtorek - 24. września 2014 r. środa
Your Academy zaprasza dzieci w wieku 2-3 lata do Klubu Malucha na zajęcia adaptacyjne.
Grupa wsparcia dla rodziców nastolatków

Grupa wsparcia dla rodziców nastolatków

13. września 2014 r. sobota - 24. września 2014 r. środa
Zapraszamy rodziców nastolatków, którzy chcieliby zmienić swoje relacje z dorastającymi dziećmi. Udział w spotkaniach pozwoli doskonalić umiejętności:
Mała Warszawska Jesień

Mała Warszawska Jesień - rozdajemy zaproszenia

17. września 2014 r. środa - 24. września 2014 r. środa
Patronat Miasta Dzieci
Zapraszamy na koncerty i warsztaty w ramach Małej Warszawskeij Jesieni. Mamy dla Was zaproszenia! Na Wasze zgłoszenia czekamy w czwartek do północy.
20 urodziny Koszmarnego Karolka

20 urodziny Koszmarnego Karolka

4. września 2014 r. czwartek - 25. września 2014 r. czwartek
We wrześniu świętujemy 20 urodziny Koszmarnego Karolka. Z tej okazji mamy dla Państwa niespodziankę: 20 książek o najniegrzeczniejszym chłopcu na świecie w specjalnym urodzinowym wydaniu. Strzeżcie się, Koszmarny Karolek znów atakuje!
Ssstrasznie fajna kolekcja ubrań Monster High

Ssstrasznie fajna kolekcja ubrań Monster High

9. września 2014 r. wtorek - 25. września 2014 r. czwartek
Nowa kolekcja odzieży Monster High właśnie dotarła do Kids Hits. Wśród nowości znajdziecie koszulki, ciepłe bluzy z kapturem oraz piżamy.
Najbardziej zakręcona rodzina

Najbardziej zakręcona rodzina

16. września 2014 r. wtorek - 25. września 2014 r. czwartek
Dla Wszystkich pozytywnie zakręconych rodzin przygotował konkurs z nagrodami. Zadaniem uczestników konkursu jest stworzenie filmu lub zdjęcia, które pokaże nam jak bardzo pozytywną rodziną jesteście. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone:
Ćwiczenia pierwszaka - seria edukacyjna dla dzieci

Ćwiczenia pierwszaka - seria edukacyjna dla dzieci

22. sierpnia 2014 r. piątek - 26. września 2014 r. piątek
Patronat Miasta Dzieci
Seria edukacyjna 12 zeszytów przeznaczona dla uczniów klas pierwszych - sześcio- i siedmiolatków, rozpoczynających właśnie przygodę ze szkołą. Ćwiczenia zostały opracowane zgodnie z obowiązującą podstawą programową i odnoszą się do tematyki zawartej w podręczniku "Nasz Elementarz" opracowanym przez MEN. Dzięki temu mogą stanowić świetne uzupełnienie nauki w pierwszej klasie szkoły podstawowej.
Kolejne tomy serii Romantyczna już od 10 września

Kolejne tomy serii Romantyczna już od 10 września

10. września 2014 r. środa - 26. września 2014 r. piątek
"Romantyczna" to seria książek, po które sięgają zarówno dorastające dziewczęta, jak i wiedzione sentymentem ich mamy i babcie. Towarzyszące dojrzewaniu kobiet ponadczasowe rozterki opisane są pięknym językiem klasycznych powieści. We wrześniu w serii ukazują się: "Mała księżniczka" Frances Hodgson Burnett oraz "Dziewczę z sadu" Lucy Maud Montgomery.
zajęcia muzyczno-teatralne

Zajęcia muzyczno-teatralne

12. września 2014 r. piątek - 26. września 2014 r. piątek
Zapraszamy na zajęcia muzyczno-teatralne prowadzone przez doświadczonych muzyków i artystów z Polskiego Towarzystwa Carla Orffa pod kierownictwem Urszuli Smoczyńskiej - współautorki kultowego programu "Domowe przedszkole". Zajęcia dla każdej grupy prowadzone są w poniedziałki i piątki. Pierwsza grupa jest o godz. 17.30, kolejna o 18.30.
Nowe tytuły serii Czytam sobie

Nowe tytuły serii Czytam sobie

11. września 2014 r. czwartek - 26. września 2014 r. piątek
W ramach wielokrotnie nagradzanego i cieszącego się zaufaniem programu wydawniczego Edukacyjnego Egmontu – "Czytam sobie" oraz "Czytam sobie. Fakty" już 24. września ukażą się kolejne tytuły. Tym razem do księgarń trafi 5 książek, tradycyjnie już, autorstwa najwybitniejszych współczesnych polskich pisarzy i ilustratorów dla dzieci. Jak zawsze porcja świetnej zabawy i wiedzy!
Angielski trochę inaczej

Angielski trochę inaczej - edukacyjne warsztaty językowe

11. września 2014 r. czwartek - 26. września 2014 r. piątek
Wszystkich sympatyków dobrej zabawy połączonej z poznawaniem świata i nauką języka angielskiego zapraszamy 26 września (piątek) na: Pick Up & Do: Kreatywne warsztaty plastyczne dla dzieci w wieku 2-6 lat.
Pracownia Dobrych Relacji

Pracownia Dobrych Relacji - 12 - 13 września

12. września 2014 r. piątek - 27. września 2014 r. sobota
Jeśli Twoja relacja z nastolatkiem jest dla Ciebie trudna, masz trudności z jasnym określeniem swoich granic i stawianiu ich swojemu dziecku. Jeśli często reagujesz złością na jego zachowanie, a zależy Ci na tym by z nim rozmawiać i je rozumieć, zapraszamy Cię do udziału w warsztacie, na którym:
Teatr Małego Widza - repertuar wrzesień 2014

Teatr Małego Widza - repertuar wrzesień 2014

1. września 2014 r. poniedziałek - 28. września 2014 r. niedziela
Teatr Małego Widza zaprasza najmłodszych we wrześniu!
Festiwal Filmowy Kino w Trampkach

Festiwal Filmowy Kino w Trampkach

20. września 2014 r. sobota - 28. września 2014 r. niedziela
Patronat Miasta Dzieci
Już po raz drugi najlepsze filmy świata dla dzieci i młodzieży w Warszawie na Festiwalu Filmowym "Kino w Trampkach" (20 - 28 września).
Dofinansowany kurs jezyka angielskiego dla przedszkolaków

Dofinansowany kurs jezyka angielskiego dla przedszkolaków

4. września 2014 r. czwartek - 28. września 2014 r. niedziela
Stworzyliśmy zajęcia językowe z myślą o naszych najmłodszych uczniach. Nauka języka obecnego, w najmłodszych latach, to przede wszystkim zabawa. W odpowiedzi na liczne zapytania rodziców postanowiliśmy stworzyć kameralne grupy, z którymi rozpoczniemy naukę języka angielskiego stacjonarnie od września 2014.
II Festiwal Edukacji w Łazienkach Królewskich

II Festiwal Edukacji w Łazienkach Królewskich

1. września 2014 r. poniedziałek - 28. września 2014 r. niedziela
Od 1 do 28 września Łazienki Królewskie w Warszawie zapraszają na II Festiwal Edukacji, czyli kolejną edycję twórczych działań muzealnych. Cztery festiwalowe tygodnie wypełnione zostały propozycjami animacyjnymi i artystycznymi, które pozwolą zwiedzającym w niecodzienny sposób obcować z kulturą i sztuką epoki oświecenia.
DIAGNOZY PSYCHOLOGICZNE:  DYSLEKSJI, DYSKALKULII, BADANIE INTELEKTU, PREDYSPOZYCJI ZAWODOWYCH I WIEL

Diagnozy psychologiczne

4. września 2014 r. czwartek - 28. września 2014 r. niedziela
Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna „Edukacja” serdecznie zaprasza na diagnozy psychologiczne. Oferujemy diagnozy dysleksji, dyskalkulii, badanie intelektu, predyspozycji zawodowych i wiele innych! Pisemna opinia jest gotowa do odbioru w przeciągu kilku dni.
spotkania dla Mam z maluchami do 1 roku życia

Młoda Mama - spotkania dla Mam z maluchami do 1 roku życia

3. września 2014 r. środa - 28. września 2014 r. niedziela
Powszechnie sądzi się, że przez urodzenie dziecka niemal automatycznie matki nabierają kompetencji rodzicielskich, że okres wczesnego macierzyństwa to niekończące się pasmo szczęścia. Młodym mamom nie wypada narzekać, skarżyć się, złościć. Nowa rola matki to oprócz wielu radości także trudności, stres, zmagania się z wieloma problemami, zmęczenie.
Teatr okiem Guliwera

Teatr okiem Guliwera

4. września 2014 r. czwartek - 28. września 2014 r. niedziela
Zwykło się mówić, że podróże kształcą. W teatrze, którego patronem jest Guliwer nie może być inaczej. Nasza Edukacja Teatralna to pełne dowcipu i atrakcji, lekcje prowadzone przez aktorów. - Co roku w naszym teatrze tysiące dzieci bierze udział w Edukacji Teatralnej. Na początku kiedy rozpoczynamy naukę, wiedzą o teatrze niewiele. Potem, krok po kroku uczą się jak zachować się w teatrze i powoli stają się świadomymi widzami
Teatr Guliwer - repertuar

Teatr Guliwer - repertuar

9. września 2014 r. wtorek - 28. września 2014 r. niedziela
Teatr Guliwer zaprasza najmłodszych widzów wraz z rodzinami na spektakle w nowym sezonie.
Trening umiejętności społecznych

Trening umiejętności społecznych

4. września 2014 r. czwartek - 28. września 2014 r. niedziela
ZAPISY DO NOWYCH GRUP NA WRZESIEŃ/ PAŹDZIERNIK! Trening umiejętności społecznych to program przeznaczony dla dzieci z trudnościami w nawiązywaniu kontaktów społecznych (m.in. dla dzieci nieśmiałych, wycofanych społecznie, z trudnościami w nawiązywaniu prawidłowych relacji rówieśniczych, "nielubianych" przez kolegów).
wczesna nauka czytania

Lewopółklowe łamigłówki - wczesna nauka czytania

4. września 2014 r. czwartek - 28. września 2014 r. niedziela
Lewopółkulowe Łamigłówki to program przygotowujący do nauki pisania i czytania. Grupowe zajęcia dla dzieci 4, 5 i 6-latków.
Warsztaty dla rodziców

Warsztaty dla rodziców

8. września 2014 r. poniedziałek - 28. września 2014 r. niedziela
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom zaprasza wszystkich rodziców dzieci 2-5 letnich do udziału w jesiennej edycji warsztatów umiejętności rodzicielskich. Jesteśmy Stowarzyszeniem organizującym szkolenia, warsztaty psychoedukacyjne oraz psychoterapie już od 10 lat. Nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu warsztatów.
Mamo, Tato jestem Eco - bezpłatne warsztaty plastyczne

Mamo, Tato jestem Eco - bezpłatne warsztaty plastyczne

8. września 2014 r. poniedziałek - 28. września 2014 r. niedziela
To zajęcia plastyczne na których szczególny nacisk kładziemy na wykorzystanie w dziecięcej twórczości wszelkiego rodzaju odpadów i tego co już w domu nie potrzebne. Będziemy kreatywnie przetwarzać surowce wtórne. Postaramy się z rzeczy pozornie niepotrzebnych stworzyć coś ciekawego i pożytecznego. Tu również nie zabraknie miejsca na eksperymentowanie i własną ekspresje twórczą.
Sobotnie zajęcia umuzykalniające

Sobotnie zajęcia umuzykalniające

8. września 2014 r. poniedziałek - 28. września 2014 r. niedziela
LaliBam oraz Barwy Muzyki zapraszają na SOBOTNIE ZAJĘCIA UMUZYKALNIAJĄCE DLA DZIECI NA ŻOLIBORZU PIERWSZE KROKI W MUZYCE ZAPISY - od 1. września 2014, PIERWSZE ZAJĘCIA - SOBOTA 20 września 2014
Muzykalny Maluch

Muzykalny Maluch

9. września 2014 r. wtorek - 28. września 2014 r. niedziela
Zapraszamy na umuzykalniające zajęcia prowadzone wg popularnej teorii E. E. Gordona przeznaczone dla niemowląt i dzieci starszych. W programie zajęć poprzez swobodną zabawę muzyczną dzieci otaczane są śpiewem, rytmem, dźwiękami mowy. Kształtujemy nie tylko ucho i wrażliwość, ale prowokujemy do naturalnej ekspresji twórczej małego dziecka.
Klub malucha w Badetach

Klub malucha w 2 Badetach

9. września 2014 r. wtorek - 28. września 2014 r. niedziela
OD 15 WRZEŚNIA - PONIEDZIAŁEK, ŚRODA I PIATEK - KLUB MALUCHA (Badet Wilanów i Badet Ursynów) Od 15 września, w poniedziałki, środy i piątki w godz. 10-12 zapraszamy na zajęcia Klubu Malucha. W trakcie zajęć maluchy od 2 do 4 lat grają w gry zespołowe, malują, skaczą i uczą się samodzielności. W poniedziałki i piątki są to zajęcia ogólnorozwojowe, w środy – o charakterze plastycznym.
Muzykoterapia Prenatalna

Muzykoterapia Prenatalna

19. września 2014 r. piątek - 28. września 2014 r. niedziela
Serdecznie zapraszamy na nowy cykl zajęć z Muzykoterapii Prenatalnej dla Pań po 12-tym tygodniu ciąży. To specjalnie opracowany autorski program, który dzięki odpowiednio dobranej muzyce i różnym ćwiczeniom:
Dwujęzyczne Dzieci - program powszechnej dwujęzyczności

Dwujęzyczne Dzieci - program powszechnej dwujęzyczności

15. września 2014 r. poniedziałek - 28. września 2014 r. niedziela
28.09.2014, niedziela godz. 16.00 Bezpłatne zajęcia pokazowe połączone z prezentacją programu w Nutka Cafe już 28 września w niedzielę o godz. 16.00, a od października 2014 r. systematyczne zajęcia dla dzieci do 3 lat. Obowiązuje rezerwacja miejsc. Celem Programu jest oswajanie dziecka z językiem angielskim równolegle do języka polskiego od pierwszych chwil życia tak, żeby nigdy nie stał się dla niego językiem obcym.
Twarz Twojego dziecka może stać się twarzą Smyka!

Twarz Twojego dziecka może stać się twarzą Smyka!

22. września 2014 r. poniedziałek - 28. września 2014 r. niedziela
Największa w Polsce sieć sklepów z zabawkami, ubraniami i akcesoriami dziecięcymi poszukuje dzieci, które wezmą udział w sesji zdjęciowej nowej kolekcji odzieży COOL CLUB.
Mamo - nie uciekaj z domu! - zapisz się na warsztaty Zrelaksowana Mama

Mamo - nie uciekaj z domu! - zapisz się na warsztaty Zrelaksowana Mama

17. września 2014 r. środa - 30. września 2014 r. wtorek
Kochasz swoje dziecko, ale czasem brak Ci już do niego sił? Rodzeństwo toczy nieustanne wojny, a od wrzasków trzęsie się cały dom? Wszystko na Twojej głowie i czujesz, że niedługo oszalejesz? To znak, że czas zapisać się na JEDYNE takie w Polsce - internetowe warsztaty dla Mam! Praktyczny i mądry kurs psychologii i terapii przekonań. Ty też możesz być Zrelaksowaną Mamą! Warsztaty poleca wybitny psycholog - Wojciech Eichelberger.
Masz dość problemów? Zacznij warsztaty on-line Proste Życie!

Masz dość problemów? Zacznij warsztaty on-line Proste Życie!

17. września 2014 r. środa - 30. września 2014 r. wtorek
Priorytety gubią się wśród błahostek, upragnione cele pokrywa kurz zapomnienia. Kupujemy bez umiaru wpędzając się w długi. Pasje, sport, rodzinne wyjścia? Nie ma czasu! - narzekamy, siedząc pół nocy na Facebooku. Jak wyjść z błędnego koła? Jak uprościć sobie życie? Zapisz się na warsztaty on-line Proste Życie w 21 dni!
Dni Otwarte w MathRiders

Dni Otwarte w MathRiders

6. września 2014 r. sobota - 30. września 2014 r. wtorek
We wrześniu zapraszamy do naszych placówek na Dni Otwarte, na których Twoje dziecko będzie mogło uczestniczyć w darmowych lekcjach pokazowych.
Weekendowy Questing w Wierchomli

Weekendowy Questing w Wierchomli

8. września 2014 r. poniedziałek - 30. września 2014 r. wtorek
Zapraszamy na wspólne, weekendowe testowanie tras Questingowych w Wierchomli. Questing to świetna propozycja dla osób aktywnie spędzających czas, doskonale wpisująca się w trend turystyki rodzinnej.  Questing to odkrywanie dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego regionu po przez zabawę połączoną z elementami harcerskich podchodów i gier terenowych, odgadywaniem zagadek i poszukiwaniem ukrytego skarbu.
Kolekcja V-lovers

Kolekcja V-lovers - tom 14

8. września 2014 r. poniedziałek - 30. września 2014 r. wtorek
Nawet gdy gasną światła reflektorów, przyjaźń nadal pozostaje. Magia „Violetty” trwa na próbach, podczas zdjęć i w czasie wolnym. Tom czternasty „Kolekcji V-lovers” będzie dla fanów serialu okazją, by poczuć niepowtarzalną atmosferę, która panuje na planie.
Kolekcja V-lovers

Kolekcja V-lovers - tom 15

8. września 2014 r. poniedziałek - 30. września 2014 r. wtorek
Przedostatni tom "Kolekcji V-lovers" będzie dla fanów serialu okazją, by z pewnym dystansem przyjrzeć się losom bohaterów. Dla Violetty, jej przyjaciół i bliskich nadszedł bowiem czas, by wyjaśnić sobie wiele spraw.
Kolekcja V-lovers

Kolekcja V-lovers - tom 13

8. września 2014 r. poniedziałek - 30. września 2014 r. wtorek
"Nigdy nie rezygnuj z marzeń" - takie credo znajdą fani serialu Violetta w trzynastym tomie "Kolekcji V-lovers". Oprócz plakatu z wizerunkiem Lodoviki oraz Mercedes, na którym znajduje się owo przesłanie, w tomie trzynastym będzie okazja, by poznać zalety argentyńskiej Yerba Mate, "zjeść" śniadanie z Lodovicą oraz poznać aktorskie dokonania Diego Ramosa - czyli serialowego Germána.
Warsztaty umiejętności społecznych

Warsztaty rozwoju umiejętności społecznych dla dzieci 9- 11-letnich

8. września 2014 r. poniedziałek - 30. września 2014 r. wtorek
Kolejna edycja Warsztatów Umiejętności Społecznych skierowana jest do wszystkich dzieci, które mają trudności w relacjach z rówieśnikami, chciałyby mieć większą swobodę w kontaktach społecznych i móc czerpać z nich więcej radości, nauczyć się radzić sobie z silnymi emocjami, oraz poznać sposoby rozwiązywania problemów i konfliktów.
Warsztaty wsparcia kompetencji społecznych dla dzieci

Warsztaty wsparcia kompetencji społecznych dla dzieci 11-13 letnich

8. września 2014 r. poniedziałek - 30. września 2014 r. wtorek
Zapraszamy na cykl spotkań dla dzieci w wieku 11 - 13 lat potrzebujących wsparcia w zakresie rozwoju kompetencji społecznych. Udział w zajęciach umożliwia dzieciom lepiej poznać oraz nazywać swoje emocje i potrzeby, jak również i rozwinąć umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z innymi ludźmi.
Klub Bezpiecznego Puchatka - program edukacyjny dla pierwszoklasistów

Klub Bezpiecznego Puchatka - program edukacyjny dla pierwszoklasistów

10. września 2014 r. środa - 30. września 2014 r. wtorek
Patronat Miasta Dzieci
Pierwszy rok szkolny to dla rodziców i ich pociech wielki przełom. Zmiana sposobu życia, nowe wyzwania i obowiązki. Warto pamiętać, że poza nauką i wypełnianiem szeregu szkolnych i dodatkowych obowiązków, rodzice oraz nauczyciele pierwszoklasistów powinni zwrócić szczególną uwagę na kwestię ich bezpieczeństwa. Ruszył "Klub Bezpiecznego Puchatka" – ogólnopolski program edukacyjny dla pierwszoklasistów pod patronatem honorowym Komendanta Głównego Policji.
Lekcje śpiewu w Grzechotce dla dzieci i dorosłych

Lekcje śpiewu w Grzechotce dla dzieci i dorosłych

9. września 2014 r. wtorek - 30. września 2014 r. wtorek
Zapraszamy na zajęcia wokalne do Grzechotki. Lekcje przeznaczone są dla dzieci małych i dorosłych. W czasie zajęć uczymy się oddychać i prawidłowo operować głosem. Zapraszamy tych, którzy chcą śpiewać indywidualnie, brać udział w konkursach i festiwalach, ale również tych, którzy chcą zwyczajnie rozruszać struny głosowe, ale nie wiedzą, jak się do tego zabrać.
Nowy sezon We Free Art Fusion!

Nowy sezon We Free Art Fusion!

9. września 2014 r. wtorek - 30. września 2014 r. wtorek
Zapraszamy wszystkie zainteresowane dzieci w wieku 6 - 12 do udziału w wyjątkowych i niepowtarzalnych zajęciach taneczno-akrobatyczno - plastycznych! Brzmi intrygująco? Oto co przygotowaliśmy dla Was w nadchodzącym sezonie:
Mathriders - matematyka dla dzieci i młodzieży

Mathriders  matematyka dla dzieci i młodzieży

9. września 2014 r. wtorek - 30. września 2014 r. wtorek
We wrześniu zapraszamy Państwa do warszawskich Centrów Nauczania Matematyki MathRiders na Dni Otwarte, podczas których Twoje dziecko będzie mogło uczestniczyć w darmowych lekcjach pokazowych z matematyki. Rodzicom przedstawimy najważniejsze założenia, metodykę oraz techniki wykorzystywane podczas zajęć. Wszystkim naszym gościom gwarantujemy dobrą zabawę. Dla najbardziej wytrwałych odkrywców matematyki przewidziane są nagrody-niespodzianki.
Sarila już na DVD!

Sarila już na DVD!

30. sierpnia 2014 r. sobota - 30. września 2014 r. wtorek
Scenariusz oparto na prastarych indiańskich legendach. W polskiej wersji dubbingowej filmu, którego pełna przygód i humoru fabuła stanowi gwarancję doskonałej zabawy dla dużych i małych widzów, głosów użyczyli m.in.: ANNA DERESZOWSKA, KATARZYNA MACIĄG i ADAM FERENCY.
Bezpłatne konsultacje z logopedą i terapeutą SI

Bezpłatne konsultacje z logopedą i terapeutą SI

16. września 2014 r. wtorek - 30. września 2014 r. wtorek
Zapraszamy na bezpłatne konsultacje logopedyczne oraz integracji sensorycznej dla dzieci w wieku przedszkolnym z rejonu Mokotowa i Śródmieścia. Konsultacje kierowane są do dzieci w wieku 3-7 lat i mają na  celu dokonania wstępnej oceny zgłaszanego problemu oraz określenia zakresu możliwej pomocy specjalistycznej.
WarszawaLab

WarszawaLab

20. września 2014 r. sobota - 30. września 2014 r. wtorek
Zapraszamy młodych Warszawiaków w wieku 13-18 lat, uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Uczestnicy od października 2014 do marca 2015 roku wezmą udział w cyklu weekendowych spotkań, stając się miejskimi dziennikarzami społecznymi i cyfrowymi aktywistami.
Warsztaty Umiejętności Społecznych w Bullerbyn

Warsztaty Umiejętności Społecznych w Bullerbyn dla 6 - 8 latków

9. września 2014 r. wtorek - 1. października 2014 r. środa
Kolejna edycja Warsztatów Umiejętności Społecznych skierowana jest do wszystkich dzieci, które mają trudności w relacjach z rówieśnikami, chciałyby mieć większą swobodę w kontaktach społecznych i móc czerpać z nich więcej radości, nauczyć się radzić sobie z silnymi emocjami, oraz poznać sposoby rozwiązywania problemów i konfliktów.
Psychologiczne ABC Adopcji - ZAPISY

Psychologiczne ABC Adopcji - ZAPISY

12. września 2014 r. piątek - 1. października 2014 r. środa
Psychologiczne abc adopcji - zapisy! Jesteś rodzicem adopcyjnym? Zastanawiasz się nad adopcją dziecka? Chcesz wiedzieć więcej na temat budowania więzi z dzieckiem?
Warsztaty fotograficzne w OKO

Warsztaty fotograficzne w OKO

15. września 2014 r. poniedziałek - 1. października 2014 r. środa
Zapraszamy na warsztaty fotograficzne z Martą Ankiersztejn! W ramach zajęć poznasz podstawowe zasady tworzenia obrazu fotograficznego, odkryjesz niezwykłe możliwości wykorzystania różnych źródeł światła, nauczysz się pracy z modelem, zgłębisz tajniki wielu odmian fotografii: od ulicznej po studyjną, od makrofotografii po zdjęcia nocą i w ruchu. A na zakończenie rocznej pracy przygotujemy wspólnie Twoją pierwszą wystawę! Zajęcia odbywają się w dwóch grupach wiekowych: 7-12 lat i 13-15 lat. Zapraszamy!
Rekrutację do zespołu wokalnego!

Rekrutację do zespołu wokalnego!

16. września 2014 r. wtorek - 1. października 2014 r. środa
Akademia Muzyczna Szansa ogłasza rekrutację do zespołu wokalnego! Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny i przewidziany dla uczestników w wieku minimum 8 lat. Pierwsza próba już 1 października o godz. 17.45. Zapisy na biuro@muzycznaszansa.com W repertuarze niezwykłe piosenki i niezapomniane występy.
Strefa smoka

Strefa smoka

18. września 2014 r. czwartek - 1. października 2014 r. środa
Cykl warsztatów dla dzieci w wieku 7-9 lat, wprowadzający uczestników w sferę uczuć i emocji przy pomocy technik artystycznych: teatralnych, dramowych, tanecznych, plastycznych i oratorskich. TERMIN: od 01.10.2014 do 17.12.2014, środy, godz. 17.30-18:30 (60 min.) MIEJSCE: Fundacja Sto Pociech, ul. Freta 20/24a Warszawa
Radek Szkaradek. Kolejne tytuły

Radek Szkaradek. Kolejne tytuły

10. września 2014 r. środa - 2. października 2014 r. czwartek
Patronat Miasta Dzieci
Poznajcie Radka Szkaradka - chłopca z całym mnóstwem złych nawyków i szalonych pomysłów. Strzeżcie się jednak! Złymi nawykami można się zarazić! Seria "Radek Szkaradek" to zabawne, pełne niespodzianek opowieści idealne do samodzielnego czytania.
Pracownia obieżyświata

Pracownia obieżyświata

11. września 2014 r. czwartek - 2. października 2014 r. czwartek
Cykl zajęć zabawowo - edukacyjnych dla dzieci w wieku 7-10 lat, podczas których poznamy różne zakątki świata. TERMIN: czwartki, godzina 17.15-18.45, 25 września - 15 stycznia MIEJSCE: Fundacja Sto Pociech, ul. Freta 20/24a Warszawa KOSZTY UDZIAŁU: 450 za cały semestr (15 zajęć)
Głos - premiera książki

Głos - premiera książki

11. września 2014 r. czwartek - 3. października 2014 r. piątek
"Głos" - debiutancka książka Michała Bogdanowicza i Julii Cybis. Opowieść o wędrówce Małego Wodnika w poszukiwaniu własnego głosu.
Kawiarnia i Sala Zabaw Hocki Klocki  na Kabatach szuka nowego właściciela

Kawiarnia i Sala Zabaw Hocki Klocki  na Kabatach szuka nowego właściciela

12. września 2014 r. piątek - 3. października 2014 r. piątek
Kawiarnia i Sala Zabaw Hocki Klocki  na Kabatach szuka nowego właściciela Do odstąpienia całość lub cześć udziałów w klubo-kawiarni z salą zabaw, przyjazne miejsce dla rodziców i dzieci. Potencjalnym zainteresowanym proponujemy sprzedaż konceptu – czyli marki Hocki Klocki.
Będziemy rodzicami - warsztaty dla rodziców

Będziemy rodzicami - warsztaty dla rodziców

12. września 2014 r. piątek - 3. października 2014 r. piątek
spodziewających się dziecka Stowarzyszenie Syntonia zaprasza rodziców spodziewających się dziecka do Klubu Mam na Ursynowie na warsztaty psychologiczne. Spotkania będą odbywały się w piątki, od 12 września 2014 w Warszawie. Spotkania są bezpłatne.
Intensywne WARSZTATY TEATRALNE dla dzieci i młodzieży

Intensywne WARSZTATY TEATRALNE dla dzieci i młodzieży

18. września 2014 r. czwartek - 4. października 2014 r. sobota
Rozwój poprzez Teatr Teatr łączy w sobie wszystkie sztuki: taniec, muzykę, malarstwo, plastykę; uwrażliwia na język, rozbudza ciekawość i wyobraźnię. Rozwój poprzez Teatr to zajęcia kierowane do dzieci i młodzieży, wśród której kiedyś znajdą się zarówno artyści, jak i managerowie kultury, dziennikarze, adwokaci etc. Jednym słowem ludzie, którzy odważnie i z wyobraźnią będą kreować rzeczywistość wokół siebie.
Nowy festiwal Kino Dzieci

Nowy festiwal Kino Dzieci

27. września 2014 r. sobota - 5. października 2014 r. niedziela
50 pięknych filmów. 15 miast w Polsce. 10 dni pokazów, zabaw, warsztatów i rozmów. Kino Dzieci, czyli największe w Polsce filmowe święto dla dzieciaków startuje 27 września. Dziś ogłaszamy pełny program i ruszamy z nową stroną internetową. Kino Dzieci to najlepsze produkcje nakręcone w ostatnich latach dla młodych widzów, w większości niepokazywane dotąd w Polsce. To filmowa uczta dla dzieci w wieku 5-12 lat, ich rodziców, dziadków i opiekunów.
Sobota dla Małych i Dużych

Sobota dla Małych i Dużych

5. września 2014 r. piątek - 5. października 2014 r. niedziela
Sobota dla Małych i Dużych to przestrzeń warsztatów sobotnich. Zachęcamy, żeby wykorzystać wyobraźnię i rozbudzić talent. Warsztaty inspirują i pozwalają zrealizować ciekawe pomysły. Instruktorzy dają fachowe wsparcie, służą wiedzą i doświadczeniem, dzielą się energią i zarażają pasją. Zajęcia dla najmłodszych stymulują ich kreatywność. Spotkania adresowane są do dzieci, młodzieży i dorosłych.
Umuzykalnianie metodą E.E. Gordona na Bielanach!

Umuzykalnianie metodą E.E. Gordona na Bielanach!

12. września 2014 r. piątek - 5. października 2014 r. niedziela
Akademia Twórczego Rozwoju BYSTRZAK zaprasza na piątkowe spotkania z muzyką! Warsztaty przeznaczone są dla Dzieci w wieku 0-3 i ich Rodziców. Dzięki zajęciom umuzykalniającym Rodzice u swych Dzieci obserwują zwiększoną płynność mowy i lepszą dykcję. Ponadto Dzieci znacznie łatwiej i dłużej potrafią koncentrować swoją uwagę, co ma wpływ na ich rozwój intelektualny. Dzieci, które biorą udział w zajęciach muzycznych wg Teorii E. E. Gordona,posiadają bogaty słownik rytmiczny i melodyczny, co pomaga im w późniejszej edukacji.
Skaczące przedszkolaki

Skaczące przedszkolaki

9. września 2014 r. wtorek - 5. października 2014 r. niedziela
Klub Grzechotka na Jelonkach zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym na szalone zajęcia rytmiczno-muzyczne. W programie zajęć dużo umuzykalniających i rytmicznych zabaw, nauka piosenek, ćwiczymy mowę i uwrażliwiamy słuch. Towarzyszy nam dużo różnorodnej gatunkowo muzyki. Rodzice mogą w zajęciach uczestniczyć (np z młodszym rodzeństwem) lub zostawić dziecko samodzielnie.
Urodziny w Nutka Café

Urodziny w Nutka Café

9. września 2014 r. wtorek - 5. października 2014 r. niedziela
Urodziny w Nutka Café. Kawiarnia dla dzieci Nutka Café to wymarzone miejsce na przyjęcia urodzinowe – duża sala Klubu Edukacji Muzycznej przygotowana na harce pod okiem przesympatycznych animatorów i scenariusze zabaw dobrane do pasji dziecka. Na czas urodzin kawiarnia Nutka Cafe rezerwowana jest na wyłączność gość urodzinowych bez dodatkowych opłat. Poczęstunek oraz kawa lub herbata dla oczekujących rodziców gratis.
Domowe Przedszkolaki

Domowe Przedszkolaki

9. września 2014 r. wtorek - 5. października 2014 r. niedziela
wtorki i czwartki godz. 12.30. Domowe Przedszkolaki to zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym, które nie uczęszczają do przedszkola. U nas będą miały okazję poznać rówieśników i wziąć udział we wspólnej zabawie. Proponujemy między innymi zajęcia plastyczne, rozwijające kreatywność, wyobraźnię oraz małą motorykę, a także zajęcia muzyczno-ruchowe, stymulujące słuch i muzykalność oraz wspomagające rozwój fizyczny dzieci.
Muzykowanie na dywanie

Muzykowanie na dywanie

9. września 2014 r. wtorek - 5. października 2014 r. niedziela
OD 18 WRZEŚNIA - MUZYKOWANIE NA DYWANIE (Badet Wilanów) Od 18 września, we czwartki o godz. 10 i 10.45 oraz w niedziele o 10 i 10.45 zapraszamy na nowy cykl zajęć muzycznych. O godz. 10 w czwartki lub niedziele zapraszamy mamy w ciąży oraz niemowlaki do ok. roku życia na zajęcia muzyczne z wykorzystaniem ludzkiego ciała i głosu.
Kolekcja V-lovers

Kolekcja V-lovers - tom 16

9. września 2014 r. wtorek - 5. października 2014 r. niedziela
"Każdy koniec jest początkiem" - to pełne optymizmu i inspirujące przesłanie fani serialu „Violetta” znajdą w ostatnim, szesnastym tomie "Kolekcji V-lovers".
Podróż z Pchłą Szachrajką

Podróż z Pchłą Szachrajką

15. września 2014 r. poniedziałek - 5. października 2014 r. niedziela
Rodzinny Poranek Teatralny "Podróż z Pchłą Szachrajką' 5 października, godz. 12:00 Dom Kultury Świt, Wysockiego 11 Zapraszamy najmłodszych na przedstawienie "Podróż z Pchłą Szachrajką". Anna Seniuk, reżyser sztuki, w zabawny i barwny sposób połączyła wiersze Juliana Tuwima i Jana Brzechwy w ciekawą historię.
Taniec nowoczesny w Ośrodku Kultury Ochoty

Taniec nowoczesny w Ośrodku Kultury Ochoty

16. września 2014 r. wtorek - 5. października 2014 r. niedziela
Zajęcia pozwolą dzieciom wkroczyć w obszar tańca – świat rytmu, muzyki i techniki tanecznej. Ćwiczenia wzmacniające mięśnie, rozciągające, korygujące postawę poprawią koordynację ruchową, a układy taneczne i wspólne zadania wyćwiczą pamięć ruchowo – taneczną oraz nauczą pracy w grupie.
Zawsze modna!

Zawsze modna!

15. września 2014 r. poniedziałek - 5. października 2014 r. niedziela
Wraz z Violettą i jej przyjaciółkami ze Studio 21 wkrocz śmiało do świata mody, by pozna tajniki stylizacji. Chcesz ciekawie ozdobić torebkę, swoje ulubione buty lub inne dodatki? Ta książka zawiera mnóstwo fantastycznych pomysłów i jest nieocenionym źródłem inspiracji! Dołączone do niej naklejki stwarzają niezliczone możliwości podczas projektowania dodatków.
Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały?

Warsztaty umiejętności wychowawczych "Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały? "

18. września 2014 r. czwartek - 5. października 2014 r. niedziela
Warsztaty umiejętności wychowawczych „jak mówić, żeby dzieci nas słuchały? jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły?” Warsztaty umiejętności wychowawczych oparte na metodzie Faber/Mazlich. TERMIN: grupa popołudniowa, od 23 września, godz. 18.00-21.00, grupa przedpołudniowa od 24 października, godz. 10.00-13.00,
Rytmika dla dzieci. Łatwe piosenki, Konspekty

Rytmika dla dzieci. Łatwe piosenki, Konspekty

15. września 2014 r. poniedziałek - 9. października 2014 r. czwartek
roponowana pozycja wydawnicza: "RYTMIKA DLA DZIECI" stawia sobie za cel rozwinięcie naturalnej potrzeby rytmu u dziecka. Całość obejmuje 120 zabaw i ćwiczeń rytmicznych przeprowadzanych w sposób systematyczny z uwzględnieniem stopnia trudności.
Codzienność szkoły - Uczeń

Codzienność szkoły - Uczeń

20. września 2014 r. sobota - 10. października 2014 r. piątek
Najnowsza publikacja pod red. Ewy Bochno, Inetty Nowosad i Mirosława J. Szymańskiego stanowi bezpośrednią kontynuację tomu Codzienność szkoły.
Instrukcja obsługi pieska Jacósia

Instrukcja obsługi pieska Jacósia

16. września 2014 r. wtorek - 10. października 2014 r. piątek
Patronat Miasta Dzieci
Ośmioletnia Kasia Słowik uwielbia psy. Niestety – nie może przygarnąć czworonożnego przyjaciela – na psa kategorycznie nie zgadza się jej tata. Jednak pewnego dnia zdarza się cud. Kasia w niezwykłych okolicznościach znajduje szczeniaczka, którym musi się zaopiekować. Czy teraz uda jej się przekonać tatę, by piesek został w domu?
Owady. Świat wokół nas. Edukacyjne memo

Owady. Świat wokół nas. Edukacyjne memo

19. września 2014 r. piątek - 10. października 2014 r. piątek
Patronat Miasta Dzieci
Dla wszystkich, którzy polubili memo PTAKI. ŚWIAT WOKÓŁ NAS mamy bardzo dobrą wiadomość: na rynku pojawiła się właśnie druga część serii poświęcona polskim owadom. Jest się czym zachwycać, w pudełku z memo OWADY. ŚWIAT WOKÓŁ NAS znajdziemy piękne kolory, łamiące język nazwy i wiele niespodzianek!
Zajęcia w Ośrodku Kultury Ochoty

Zajęcia muzyczne, wokalne i taneczne w Ośrodku Kultury Ochoty

16. września 2014 r. wtorek - 12. października 2014 r. niedziela
Ośrodek Kultury Ochoty zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia muzyczne, wokalne i taneczne w roku szkolnym 2014 / 2015.
12. edycja Podziel się Posiłkiem

12. edycja Podziel się Posiłkiem

15. września 2014 r. poniedziałek - 12. października 2014 r. niedziela
Dniem Pustego Talerzyka rozpoczęła się dwunasta wielka Zbiórka Żywności Podziel się Posiłkiem. Choć trudno w to uwierzyć, wciąż 160 tys. dzieci cierpi codziennie z powodu głodu. Pomóżmy im już dziś biorąc udział w Zbiórce Żywności on-line
W rytmie mody

W rytmie mody

15. września 2014 r. poniedziałek - 12. października 2014 r. niedziela
Wraz z Violettą i jej przyjaciółkami ze Studio 21 wkrocz śmiało do świata mody, by poznać tajniki stylizacji. Jak odmienić swoje ulubione ubrania czy ozdobić instrument muzyczny, np. gitarę? W tej książce znajdziesz mnóstwo pomysłów, które będą dla Ciebie inspiracją! Dołączone naklejki zapewnią Ci świetną zabawę.
Środa z GITARĄ w Grzechotce

Środa z gitarą w Grzechotce

15. września 2014 r. poniedziałek - 12. października 2014 r. niedziela
Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na lekcje gitary. Przyjmujemy zapisy na lekcje indywidualne, a także w grupach po troje dzieci. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani gitarzyści. Na pierwszych lekcjach zapewniamy gitary, podnóżki i nuty, służymy z pomocą w zakupie odpowiedniego instrumentu.
Chór Dziecięcy Bemolki

Chór Dziecięcy Bemolki

15. września 2014 r. poniedziałek - 12. października 2014 r. niedziela
Zapraszamy do śpiewania w Dziecięcym Chórze Bemolki. Nasze najmłodsze dzieci mają 5 lat, a najstarsze 12. W repertuarze znajdziecie piękne i wartościowe piosenki dziecięce. Przed nami wiele występów i konkursów wokalnych, dlatego w codziennej pracy kładziemy nacisk na dobrą emisję głosu, dykcję i piękny śpiew. Zapraszamy bardzo serdecznie, śpiewanie w chórze jest przygodą na całe życie!
Dni alergii i nietolerancji pokarmowej

Dni alergii i nietolerancji pokarmowej

22. września 2014 r. poniedziałek - 12. października 2014 r. niedziela
Patronat Miasta Dzieci
DNI ALERGII I NIETOLERANCJI POKARMOWEJ to wyjątkowe wydarzenie, które będzie miało miejsce w dniach 22-23 listopada 2014r. na Stadionie Narodowym w Warszawie. Jego założeniem jest umożliwienie zwiedzającym uzyskania kompleksowych i pełnych informacji dotyczących sposobów zapobiegania i leczenia wszelkiego rodzaju alergii oraz nietolerancji pokarmowej, jak również zapoznanie się z produktami i skorzystanie z promocyjnej oferty wystawców.
Michael Jackson W Łazienkach Królewskich

Michael Jackson W Łazienkach Królewskich

16. września 2014 r. wtorek - 12. października 2014 r. niedziela
Wystawa Fotografii Czesława Czaplińskiego Od 16 września w Muzeum Łazienki Królewskie prezentowana będzie niezwykła wystawa zdjęć Czesława Czaplińskiego „Michael Jackson w Łazienkach Królewskich”. Wystawę będzie można oglądać do 12 października 2014 roku w Galerii Plenerowej od strony ulicy Agrykoli.
Klub malucha

Klub malucha w Badecie Wilanów

15. września 2014 r. poniedziałek - 12. października 2014 r. niedziela
Od 19 września, w poniedziałki, środy i piątki w godz. 10-12 zapraszamy do Badeta na zajęcia Klubu Malucha. W trakcie zajęć maluchy od 2 do 4 lat grają w gry zespołowe, malują, skaczą i uczą się samodzielności. W poniedziałki i piątki są to zajęcia ogólnorozwojowe, w środy - o charakterze plastycznym.
Warsztat dla Par

Warsztat dla Par

15. września 2014 r. poniedziałek - 12. października 2014 r. niedziela
Warsztat dla Par 15-16.11.2014 Czy kryzys w związku oznacza jego koniec? Czy może przejście do nowej fazy? Nikt z nas nie uczy się życia z drugą osobą. Przechodzimy przez to sami. Wzorcem są niekiedy rodzina i media. Dbamy o siebie, by nie zachorować; dbamy o ciało, by się nie zestarzało; dbamy o własną przyszłość wykupując polisy. A co robimy w trosce o swoje związki partnerskie/rodzicielskie?
Chiński dla dzieci

Chiński dla dzieci

18. września 2014 r. czwartek - 12. października 2014 r. niedziela
Mulan zaprasza na nowe zajęcia (również dla dorosłych!), w nowych lokalizacjach. Kontakt: chinskidladzieci@gmail.com
Opowieści z Doliny Róż - muzyka i tańce bułgarskie

Opowieści z Doliny Róż - muzyka i tańce bułgarskie

19. września 2014 r. piątek - 12. października 2014 r. niedziela
W Bułgarii, na półwyspie Bałkańskim, między Starą Płaniną a Średnią Gorą rozciąga się Dolina Róż. Tam o poranku ludzie zbierają płatki kwiatów, bo wtedy najpiękniej pachną. Potem tłoczą z nich szlachetny różany olejek. Kto wie, może ten niezwykły zapach róż sprawia, że tamtejsi mieszkańcy tak pięknie tańczą do żwawej rytmicznej muzyki?
Zajęcia dodatkowe dla małych i dużych  w Centrum Dobrej Edukacji

Zajęcia dodatkowe dla małych i dużych w Centrum Dobrej Edukacji

18. września 2014 r. czwartek - 12. października 2014 r. niedziela
CDE to miejsce, w którym każde dziecko może rozwijać swoje zainteresowania i talenty. Pracują tu najlepsi instruktorzy, prawdziwi pasjonaci, wybitni twórcy i artyści. Uczymy się, bawiąc, i bawimy się, ucząc. Podczas zajęć plastycznych i ceramicznych kształtujemy wrażliwość estetyczną, rozwijamy kreatywność i podtrzymujemy naturalną dziecięcą fascynację działaniem artystycznym.
Wielki Beskid Mały

Wielki Beskid Mały

18. września 2014 r. czwartek - 12. października 2014 r. niedziela
Kierując się na południe Polski od strony Śląska lub Krakowa, trafiamy na widniejący w oddali wspaniały pas górski, jaki tworzą nachodzące na siebie pasma Beskidów. Ów region rozciąga się pomiędzy rzeką Sołą na zachodzie a Sakwą na wschodzie i, choć jego góry – jak sama nazwa wskazuje – nie imponują wysokością, cieszy się on rosnącą popularnością.
Lot do Senegambii, czyli trochę muzyki z Zachodniej Afryki

Lot do Senegambii, czyli trochę muzyki z Zachodniej Afryki

19. września 2014 r. piątek - 12. października 2014 r. niedziela
Koncert dla dzieci z cyklu "Podróże ponaddźwiękowe" Kolejna radiowa podróż muzyczna zaprowadzi dzieci do Senegambii - regionu reprezentującego bogactwo kulturowe Zachodniej Afryki. Pokażemy jak się gra na korze i djembe, opowiemy kim są grioci. Po spotkaniu z Mamadou Dioufem i jego przyjaciółmi wszystko stanie się jasne. Przed nami wiele niespodzianek, ale jedno jest pewne: muzykę i taniec z Senegambii warto usłyszeć na żywo i poznać je z pierwszej ręki.
Pakiet pełen narciarskich przygód

Pakiet pełen narciarskich przygód - 7 dni szusowania i aktywnego wypoczynku!

19. września 2014 r. piątek - 12. października 2014 r. niedziela
Zarezerwuj pakiet  "Ferie Na Nartach" do 30.10.2014 a otrzymasz 6-dniowy kurs nauki jazdy na nartach z instruktorem dla Dziecka GRATIS. Co powiesz na 7-dniowe ferie w górach w hotelu zlokalizowanym tuż obok jednej z największych w Polsce stacji narciarskich? Nasz pakiet zapewni Ci podwójną dawkę narciarskich przygód i aktywnego wypoczynku w stylu Wellness.
Wiele hałasu o stare kości. Premiera

Wiele hałasu o stare kości. Premiera

15. września 2014 r. poniedziałek - 13. października 2014 r. poniedziałek
"Tyle zamieszania o stare kości" – myśli sobie Kiki, kiedy do klasztoru jej wujka wraca odnaleziona stopa błogosławionego Henryka. Z relikwią, która ma przynosić ludziom zdrowie i błogosławieństwo, coś jest jednak nie tak. Mimo, że ktoś grozi jej morderstwem, Kiki w przebraniu muzułmanki udaje się na poszukiwania. Nie boi się nawet straszliwej przepowiedni. Nagle wpada jednak w niebezpieczną zasadzkę...
Sekret dobrego rodzicielstwa

Sekret dobrego rodzicielstwa

19. września 2014 r. piątek - 16. października 2014 r. czwartek
Twoje dziecko nie słucha, bałagani, samowolnie wybiega na ulicę, wspina się na meble, sięga po niebezpieczne przedmioty, zabiera zabawki innym dzieciom? Zastanawiasz się jak zachować spokój w trudnych sytuacjach, a jednocześnie skutecznie wpływać na zachowanie Twojego malucha? Jak stawiać mu granice bez krzyku i bicia?
Zabawy z Badetem

Zabawy z Badetem

16. września 2014 r. wtorek - 18. października 2014 r. sobota
Badet Ursynów zaprasza na wtorkowe zajęcia muzyczne i czwartkowe zabawy z designem.
II Konferencja Bliskości - jedyna taka konferencja w Polsce

II Konferencja Bliskości - jedyna taka konferencja w Polsce

18. września 2014 r. czwartek - 18. października 2014 r. sobota
Jak promować karmienie piersią w Polsce, jak budować więź z dziećmi z problemami rozwojowymi oraz niepełnosprawnymi, jak promować rodzicielstwo bliskości w mediach, jakimi narzędziami rodzicielstwa bliskości posługiwać się w pracy pedagoga, nauczyciela i wychowawcy, jak rozwijają się noworodki i niemowlęta i co może zaniepokoić osoby, które wspierają rodziców małych dzieci.
Operacja Dehejtyzacja

Operacja Dehejtyzacja

19. września 2014 r. piątek - 19. października 2014 r. niedziela
Konkurs przeciwko agresji słownej w internecie Przemoc słowna w internecie to powszechne i niebezpieczne zjawisko. Hejt jest obecny w komentarzach, memach, filmach. Odpowiadanie agresją na agresję nie jest skuteczne. Ignorowanie hejterów też nie zawsze przynosi pożądany rezultat. Fundacja Dzieci Niczyje startuje z konkursem, którego celem jest zaangażowanie uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do aktywnego przeciwdziałania obrażaniu w sieci.
Muzykowanie na dywanie

Muzykowanie na dywanie

22. września 2014 r. poniedziałek - 22. października 2014 r. środa
Od 25 września, we czwartki o godz. 10 i 10.45 oraz od 22 września, w niedziele o 10 i 10.45 zapraszamy na nowy cykl zajęć muzycznych. O godz. 10 w czwartki lub niedziele zapraszamy mamy w ciąży oraz niemowlaki do ok. roku życia na zajęcia muzyczne z wykorzystaniem ludzkiego ciała i głosu. O godz. 10.45 w czwartki lub niedziele zapraszamy na muzykowanie dla dzieci od ok. 2 do 5 lat.
MHMG semestr jesień/zima 2014/2015

Oferta Edukacyjna - MHMG semestr jesień/zima 2014/2015

16. września 2014 r. wtorek - 31. października 2014 r. piątek
Oferta Edukacyjna semestr jesień/zima 2014/2015
Emocje małego dziecka - warsztat dla rodziców małych dzieci

Emocje małego dziecka - warsztat dla rodziców małych dzieci

17. września 2014 r. środa - 13. listopada 2014 r. czwartek
Stowarzyszenie Syntonia zaprasza rodziców małych dzieci do udziału w warsztacie na temat emocji małych dzieci, który odbędzie się 17 i 18 września w Centrum Sami Sobie. Udział w warsztacie jest bezpłatny.
W każdy czwartek wysyłamy najświeższe wiadomości
o imprezach dla dzieci, pomysłach na zabawy i konkursach
z atrakcyjnymi nagrodami. Wśród czytelników losujemy bezpłatne zaproszenia! Zapisz się - to nic nie kosztuje!
wybierz region: 
wpisz email:
akceptuję politykę prywatności
zobacz, jak wygląda newsletter

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

zapisz się na newsletter


Proste Życie w 21 dni
NA KAŻDĄ OKAZJĘ...


Odbierz prezent od Miasta Dzieci!
Zakupy
dodaj produkt
Deska sedesowa wolnoopadająca przyjazna dla dzieci
Te warsztaty internetowe są dla Ciebie!
Masz dość zmartwień, problemów i stresu? Te warsztaty internetowe uproszczą Ci życie
W naszej ofercie znajdą Państwo zabawki, które łączą zabawę z nauką. Polecamy!
 
KALENDARZ WYDARZEŃ
wrzesień 
dzisiaj
Pn Wt śr Cz Pt So Nd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
nasi eksperci
Wojciech Eichelberger
Psycholog, psychoterapeuta, współtwórca Instytutu Psychoimmunologii
Aneta Strelau
Dietetyk kliniczny z wieloletnim doświadczeniem
zadaj pytanie

norsk online casino | concrete sealer | conference bridge